Ящик для чого? на війну?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем liman, 20 бер 2018.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю товариство!
    підкажіть від чого ящик такий, пліз.

    З пов
     

    Images:

    ZoFj2wnw4oQ.jpg
    tQFwHDiXVKU.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Гарненький німецький ніж від Jowika / Solingen. Колекційний стан!
      800 грн.
    2. Пленочная камера Zeiss Ikon Box-Tengor. ======== Коробочного типа (бокс-камеры)Box Tengor — камеры д...
      2550 грн.
    3. (в наявності 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
    4. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      280 грн.
    5. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
  3. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.751
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Немецкие 50мм минометные мины, только перегородки кто-то убрал
     
    TarASha, liman, Миша-Клад та ще 1-му подобається це.
  4. Frostrunner

    Frostrunner Не спеши

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.986
    Адреса:
    Киев
    Дембельский чемодан))
     
    TarASha та MILITARY137 подобається це.
  5. RokosovskyMarshal

    RokosovskyMarshal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    г. Харьков пр. Орджоникидзе
    скорее хранили инструменты после войны все шло в дело. перегородок нет
     
    Миша-Клад подобається це.