Який порох?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Александр Мульченко, 19 січ 2025.

  1. Александр Мульченко

    Александр Мульченко Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    83
    Друзі, вітаю! Підкажіть, думаю хтось секрет знає, який порох використовується в патронах "Укроп" та "СТС" для 308?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 17 шт.)
      10 гільз у лоті. Мита у ротаційній мийці. Гільза обжата матрицею. Капсюльована. Краще рішення для бі...
      140 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Короб для набоїв калібру 5.45 (120 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 120 набоїв...
      580 грн.
    3. Новій міні-кейс для патронів 22LR (55шт)
      190 грн.
    4. (в наявності 750 шт.)
      Куля ПМ, 6.8грам, діаметр після сайзера 9.3мм. Задавайте питання якщо зявляться.
      3 грн.
    5. Гильза папковая, новая. Под капсуль жевело.кал. 16, в лоте 30шт
      450 грн.
  3. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    36
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    БЦ
    Десь читав, що в STS 175 HPBT .308 - Varget 42,5. Мова про ось такі https://ibis.net.ua/zbroia/details/...n-kulia-sierra-mk-m118lr-masa-175-gr-11-34-g/
     
    Останнє редагування: 23 січ 2025
    Александр Мульченко подобається це.