Ядрышко.

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем gaucho2, 5 июл 2010.

  1. gaucho2

    gaucho2 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    3.572
    Адрес:
    Киев
    Попалось ядрышко, даже примерно не знаю сколько и вообще период.:eek: диаметр 70 мм.
    Может кто подскажет?
     

    Изображения:

    IMG_1539.jpg
    IMG_1540.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    3. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    4. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    5. 750 грн.
  3. NORDKRAFT

    NORDKRAFT Leutnant

    Сообщения:
    4.985
    Адрес:
    УКРАИНА,Полтава
    50-60 гривен.
     
  4. Bidzdik

    Bidzdik Gefreiter

    Сообщения:
    108
    Адрес:
    Бердичев
    Думаю 50 грн нормально
     
  5. tarantino666

    tarantino666 Feldwebel

    Сообщения:
    1.710
    Адрес:
    Украина, Луганск
    товарищ покупал по 30 грн , но оптом