Ядро ?

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем onagr33, 24 тра 2026.

  1. onagr33

    onagr33 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    павлоград
    Приветствую уважаемое сообщество.прошу определить.находку найдено в радиусе старого дома .конец 17.начало 18 века..ниже фото орудий труда с того места..может ли это быть ядром или приблуда?диаметр около 30 мм.спасибо за ответ
     

    Images:

    IMG_20260524_203111.jpg
    IMG_20260524_203122.jpg
    IMG_20260524_203129.jpg
    IMG_20260426_100158.jpg
    SunDay, Deich, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    2. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    5. 200 грн.
  3. onagr33

    onagr33 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    павлоград
    Немного нарыл.что на казацких чайках использовались 30 мм е фальконеты.жду спецов
     
  4. SunDay

    SunDay Leutnant

    Повідомлення:
    1.080
    Адреса:
    Средняя Скифия приморская степь
    [​IMG]
     
    zubrik та onagr33 подобається це.
  5. SunDay

    SunDay Leutnant

    Повідомлення:
    1.080
    Адреса:
    Средняя Скифия приморская степь
    Screenshot_2026-05-24-22-06-36-139_com.android.chrome~2.jpg
     
    Шукач. perv та zubrik подобається це.