Ядра чи підшипники?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем redut73, 30 кві 2026.

  1. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Вітаю! Допоможіть визначити. Залізо, діаметр 25 мм. Дякую.
     

    Images:

    IMG_0033.JPG
    IMG_0034.JPG
    IMG_0035.JPG
    Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальный бинокль M. HENSOLDT & SOHNE, A.G. WETZLAR (bmj). Именно такие бинокли называют та...
      11100 грн.
    2. Планшет меньше обычного раритет все на фото
      400 грн.
    3. 500 грн.
    4. Не копаний. Стан на фото.
      600 грн.
    5. Ледоруб егерьский, короткий + Похоронка. ----------------------- Австрия. Редкая вещь, на войну. Кор...
      10000 грн.
  3. Mauser4

    Mauser4 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    157
    Повідомлення:
    412
    Адреса:
    Город герой
    Напильником немного
    Если каленный то подшипник

    Скорее всего он и есть
     
    иван777444333 та Falconer подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...шарИ шарових млинів...??
    :rolleyes::beer:
     
    SergZSK, Fentos, redut73 та ще 1-му подобається це.
  5. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Не калений.