Ищу напарника - Львов

Тема у розділі 'Шукаю напарника', створена користувачем teutonikus, 29 кві 2013.

  1. sputnik71

    sputnik71 Leutnant

    Повідомлення:
    1.115
    Адреса:
    Львiв
    Здравствуйте!Если вы на машине и если Вы не против то мог присоеденится к Вам!Есть пару интересных мест.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      6150 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
  3. sputnik71

    sputnik71 Leutnant

    Повідомлення:
    1.115
    Адреса:
    Львiв
    Если не против могу присоедениться!
     
  4. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    напишіть свій номер телефону
     
  5. Андрій74

    Андрій74 Gefreiter

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Львів
    Олег там нічого не має ,крім травиви по вуха...
     
  6. kreck222

    kreck222 Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    украина
    принемайте в команду . есть прибор и лопата. сам с жовквы. 0630748240
     
  7. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    вас в жовкві е пару цікавих місць
     
  8. sputnik71

    sputnik71 Leutnant

    Повідомлення:
    1.115
    Адреса:
    Львiв
    Да там есть места.Кстати знакомтесь это человек про которого я упоминал в тел.разговоре!
     
  9. kreck222

    kreck222 Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    украина
    будем знакомы:beer::beer:
     
  10. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    649
    Адреса:
    Lemberg
    Доброго всім здоров"я! Часто, цікаві місця для копу знаходяться далеко від траси і від зупинок громадського транспорту. Нам доводиться долати не один кілометр, щоб дістатися місця призначення і якщо місце нове, ми також витрачаємо час на його освоєння, добираємось до перших знахідок і тут наш годинник підказує нам, що пора повертатись до "цивілізації". І тоді виникає думка, а скільки можна було б економити "копогодин", якщо б був транспорт і ми б не були прив"язані до графіку руху автобусів? Наскільки б зріс ККД копу?:smile_8:
    Ну, а якщо серйозно, то хочу познайомитися із камрадами у яких є машина, бажання і час для дальніх виїздів, а може і не дуже дальніх.
    У своїй попередні темі я познайомився із багатьма камрадами-попутчиками ( я також відношу себе до їх числа) і всі хороші компаньйони на копі. При можливості впадуть на хвіст копомобілю і розділять витрати на його харчування:D.
    Отже, власники копомобілів, зголошуйтесь, пишіть, дзвоніть, бо вже пора і на наших теренах розкопати якийсь потяг із золотом:D:beer:.
     
    БРОДЯГА 777, ДЧК та Андрей Иф Юа подобається це.
  11. ДЧК

    ДЧК Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    670
    Адреса:
    Ірпінь
    Поддерживаю) нужно организовать серьезную банду которая будет готова и в дождь и в грязь потрошить местность)
     
    krotor подобається це.
  12. Gerzing

    Gerzing Schütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Львов
    может кто возьмет в свою компанию хочу посмотреть,повчитись в досвідчених сам новачок,18р
     
  13. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    649
    Адреса:
    Lemberg
    Доброго всім здоров"я! Одразу ж прошу в модераторів не видяляти цю тему і не долучати її до інших загальних тем оскільки її мета це пошук камрадів із авто( копомобілем), а всіх інших прошу дописувати в загальній темі або в приват! Дякую!!!
    Р.S.:Часто, цікаві місця для копу знаходяться далеко від траси і від зупинок громадського транспорту. Нам доводиться долати не один кілометр, щоб дістатися місця призначення і якщо місце нове, ми також витрачаємо час на його освоєння, добираємось до перших знахідок і тут наш годинник підказує нам, що пора повертатись до "цивілізації". І тоді виникає думка, а скільки можна було б економити "копогодин", якщо б був транспорт і ми б не були прив"язані до графіку руху автобусів? Наскільки б зріс ККД копу?:smile_8:
    Ну, а якщо серйозно, то хочу познайомитися із камрадами у яких є машина, бажання і час для дальніх виїздів, а може і не дуже дальніх.
    У своїй попередні темі я познайомився із багатьма камрадами-попутчиками ( я також відношу себе до їх числа) і всі хороші компаньйони на копі. При можливості впадуть на хвіст копомобілю і розділять витрати на його харчування:D.
    Отже, власники копомобілів, зголошуйтесь, пишіть, дзвоніть, бо вже пора і на наших теренах розкопати якийсь потяг із золотом:D:beer:.
     
  14. Frostrunner

    Frostrunner Не спеши

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.986
    Адреса:
    Киев
    В смысле? Вы теперь по каждому виду транспорта будете создавать тему? Скоро зима, будет "Ищу лыжников"?
     
  15. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    649
    Адреса:
    Lemberg
    Якийсь дивний допис! Для середньостатистичного камрада існує 2 найпошириніші види транспорту, якими із компанією інших камрадів можна добратись на місце копу! Це автобус і автомобіль. Тому не потрібно тут показувати свій рівень інтелекту і писати про лижі, вертольоти і яхти... Я ж не написав пост для власників велосипеду "дружба-2". Якщо і в подальшому вам буде щось незрозуміло, пишіть в приват і я вам все поясню!!!!!!! А тут прошу писати по суті!
     
  16. lemberg75

    lemberg75 Gefreiter

    Повідомлення:
    135
    Адреса:
    lwow
    Камради,всім привіт.Виїхав би з задоволенням на коп.Прибору нажаль немаю,але планую купити(треба,щоб порадили провірений девайс,поки кеш на нього є:D.Машина є легкова-седан.Живу у Львові,на даний момент появилась купа вільного часу.....пишіть.З пов.Роман
     
  17. VOVKWW

    VOVKWW Gefreiter

    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Lemberg
    Погода так і шепоче: НА КОП!!!!!
    Досвіду в мене ще небагато, але копом вже встиг захворіти.
    Мешкаю на Сихові.
     
  18. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    давай присідіняйся майже подорозі їзджу завжди через зубру
     
  19. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    маеш бажаня завтра їдемо в оборошино до лісу дзвони 0975752843
     
  20. Igess

    Igess Gefreiter

    Повідомлення:
    110
    Адреса:
    Lviv
    Всіх з наступаючим! Час від часу бкваю в тещі в Чемвонограді... Є мд, авто, а самому ходити нудно.. Пишіть!
     
  21. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    ищу напарника -лопатин
     
  22. Надежда П.

    Надежда П. Schütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Львiв
    часто приїжаю вгости на 2-3 дня нема ским покопати сам зі львова
     
  23. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.198
    Адреса:
    львов
    якщо по війні і є цікаве місце,непроти покопати.
     
  24. korablik88

    korablik88 Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Украина
    всем привет,есть МД,время и желание выйти на коп,транспорт отсутствует.Львов
     
  25. newfreeman

    newfreeman Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    львівська обл.
    Є хтось з Яворівського району?
     
  26. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    649
    Адреса:
    Lemberg
    Львів'яни, особливо із авто (бо шось вже трохи лінивим став :) ) !!!! Познайомлюсь із камрадами ( досвід не важливий) для спільних виїздів. :beer: