інтернет шахрайство

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем ☆ JOKER☆, 14 тра 2020.

  1. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.324
    Адреса:
    Одеса - Україна
    По-моему, всё объясняется логично.
    Лохотронщики заполучили старую базу данных.
    Типа, ее должны были уничтожить с ликвидацией банка, но кто-то решил продать то, что и так подлежало утилизации.

    Это развод, не переживайте и не поддавайтесь.
    Прямо им заявляйте, что обратитесь к правоохранительным органам, киберполицию, или кто там этим в МВД занимается, все эти предъявы - порожняк для лохов.
     
    Joker_1981, Otryta, BOMBER! та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кросовки puma 27.5 см размер оригинал можно постирать в машинке Целые, без дыр , подошва тоже
      1 грн.
    2. Стильне повсякденне взуття Преміальна чорна шкіра Ідеально підходить для щоденного активного носіння...
      2050 грн.
    3. Кроссовки армии Великобритании. Белые, оригинал. Новые Размер: EUR47 UK13 Стелька несъёмная ЕСТЬ...
      990 грн.
    4. Тактические высокие кеды ММ 14 – это облегченные, камуфляжные, летние кеды. Военные кеды отлично под...
      490 грн.
    5. Абсолютно нові. на 41 ідеально, на 42 вузьку стопу
      750 грн.
  3. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    Мошенник с ОЛХ
    Мартынюк Игорь Евгеньевич
    монобанк 4441 1144 4592 4531 S00716-132926.jpg

    Игорь получил деньги за нож в японском стиле и перестал отвечать на сообщения.
    Обьявления все пропали, с момента оплаты прошло 10дней, посылки нет.
    Будьте внимательны относительно данного “продавца” и других жуликов. С ув.
    S00715-130544.jpg
     

    Images:

    S00715-1312.jpg
    S00716-1711.jpg
    Otryta та Nielssen подобається це.
  4. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    OLX Україна долучилася до інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству


    [​IMG]
    З 07 липня 2020 року Національний банк запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії – навчити українців основних правил безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

    OLX став партнером кампанії #ШахрайГудбай та буде допомагати інформувати та підвищувати обізнаність про безпечні онлайн-покупки.

    В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн в період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

    «Якщо раніше ми боролися із накладками на банкомати, через які шахраї викрадали дані карток, – то зараз боремося за обізнаність населення, адже переважно люди стають жертвами шахраїв через недотримання основних правил платіжної безпеки», – наголошує директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку Олексій Шабан. За його словами, минулого року в Україні відбулося майже 72 тисячі випадків незаконних дій із платіжними картками, 58% із них сталися в інтернеті. А от шахрайство з накладками на банкомати вже майже відійшло в минуле.

    У 2020 році через карантинні заходи українці стали дедалі частіше обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії у шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.

    «Уперше в історії України Національний банк організовує таку масштабну інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку підтримує широке коло однодумців. До кампанії виявили бажання долучитися більше 50 партнерів-представників соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей. Спільними зусиллями Національного банку, Кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів, інтернет-магазинів ми проведемо безпрецедентну інформаційну кампанію, дамо відсіч шахраям, – говорить директор Департаменту комунікацій Національного банку Наталія Бондаренко. – Розповідати про правила платіжної безпеки ми будемо на телебаченні і в радіоефірах, у газетах та на інформаційних порталах, у месенджерах та за допомогою SMS, у метро, на вокзалах і навіть у платіжках за електроенергію. Ми намагаємося використати усі можливі канали комунікації, щоб достукатися до аудиторії та убезпечити громадян від злочинних дій шахраїв, та дуже вдячні партнерам, які підтримали проєкт і разом із нами працюють у напрямку розвитку фінансової обізнаності населення».

    Нагадуємо, що для здійснення успішних угод на платформі OLX важливо дотримуватись простих правил:

    1. Ставитися з обережністю до занадто привабливих пропозицій.

    2. Не покидати чат OLX та не переходити в сторонні месенджери – тільки в межах платформи ви в безпеці. Не переходити за зовнішніми посиланнями від малознайомих людей.

    3. Щоб ваші угоди проходили комфортно та без ризиків, рекомендуємо користуватися послугою OLX Доставка. Пам’ятайте, що послуга здійснюється тільки на платформі OLX, через кнопку «Купити з Доставкою» на сторінці оголошення.

    4. Не надавати продавцю номер телефону або email, купуючи з OLX Доставка.

    5. Обов’язково перевіряти товар при отриманні у відділенні Нова Пошта. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних банківських карток і лише в тому випадку, якщо покупець забере товар із відділення.

    Інформаційна кампанія проходитиме в липні-серпні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію можна прочитати тут.

    Генеральні партнери: Кіберполіція, Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем «ЄМА», MasterCard, Visa, ПРОСТІР, ПриватБанк, Райффайзен банк Аваль, Ощадбанк, Альфа-банк, Київський метрополітен, Київстар, Vodafone Україна, Lifecell Україна, OLX Україна, Prom.ua, Viber, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

    Інформаційні партнери: Укрексімбанк, Укргазбанк, ПУМБ, Сбербанк, Укрсиббанк, ОТП Банк, Креді Агріколь Банк, Банк Південний, Універсалбанк, Таскомбанк, Кредобанк, Банк Кредит Дніпро, Банк Восток, Мегабанк, А-Банк, Ідея Банк, МТБ Банк, Банк інвестицій та заощаджень, Індустріалбанк, Банк Альянс, Банк Глобус, Банк Львів, Піреус банк МКБ, Акордбанк, Банк Форвард, Радабанк, Кристалбанк, Банк Конкорд, Комерційний індустріальний банк, Агропросперіс Банк, Мотор-Банк, Укрбудінвестбанк, Айбокс Банк, РВС Банк, Банк Український капітал, Юнекс банк, Полікомбанк, Український банк реконструкції та розвитку, Банк Траст-Капітал.

    https://blog.olx.ua/24644/olx-ukraї...m=email&utm_campaign=shahraj-goodbye-10.07.20
     
    ViktorKux, BOMBER! та Otryta подобається це.
  5. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    Шахраї крадуть гроші на переказах українців: як працює схема.
    В Україні почастішали випадки створення шахрайських платформ, за допомогою яких пропонують провести фейковий переказ з карти на карту, поповнення мобільного телефону або плата за комуналку онлайн. Зовні такі сайти дуже складно відрізнити від справжніх.
    [​IMG]
    Такі сайти збирають гроші з українців, крадуть дані і після видаляються.

    Немає системи шифрування трафіку. Адреса сайту справжньої платіжної системи починається з "https: //", тоді як фальшивки інформацію не захищають.
    Домен "одноденка". Також варто дізнатися, коли був зареєстрований сайт, якщо це зроблено недавно, це можна вважати однією з ознак фіктивності. Перевірити цю інформацію можна на спеціальних сервісах.
    Немає юридичної назви компанії. Замість цього на сайті вказана лише адреса.
    Немає сертифікату. Всі платіжні системи повинні сертифікуватися за міжнародними стандартами. Фейкові системи такого сертифіката не мають.
    Запитують персональні дані. Платіжна система для проведення акцій ніколи не буде під час першої ж реєстрації запитувати серію і номер паспорта, адресу реальної прописки.
    В Україні активізувалися випадки розміщення шахрайських пристроїв (скріммінгів) на банкоматах. Спеціальні прилади допомагають зловмисникам робити дублікат карти. Щоб не попастися на вудку шахраїв, недостатньо користуватися тими банкоматами, які розміщені в супермаркетах.
     
    BOMBER! подобається це.
  6. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    В Україні шахраї "захоплюють" банкомати: досить один раз використати карту

    В Україні будь-який клієнт банку може втратити кошти з рахунку після необережного використання банкомата. Шахраї розробили цілу низку прийомів, яка дає змогу не просто вкрасти дані картки, але і зробити повний дублікат. Досить усього лише один раз вставити свою карту в роз'єм і необережно ввести пін-код на клавіатурі.

    Скримінг – захиститися від крадіжки неможливо
    Як розповідає заступниця директора асоціації "ЕМА" Олеся Данильченко, останнім часом кількість випадків крадіжки коштів із використанням спеціального пристрою "скримінг" зросла в рази. Шахраї встановлюють цей ледь помітний пристрій у роз'єм банкомата для прийому карток.
    Помітити його неозброєним оком практично неможливо. Стикаючись із карткою, він зчитує і запам'ятовує її дані. Потім шахраям варто всього лише скопіювати їх і за допомогою іншого пристрою виготовити дублікат карти.

    Експерт із кібербезпеки Маргарита Січкар пояснює, що жодна з популярних порад "правильного" використання банкомата не може забезпечити повний захист. Одні кажуть, що варто користуватися тільки тими банкоматами, які розташовані в торговельних центрах і магазинах. Але при цьому більшість пристроїв знаходили саме в таких приміщеннях.
    "Відносно корисна порада в такій ситуації – прикривати клавіатуру, коли набираєте пін-код. Найчастіше в таких банкоматах встановлюють непомітну камеру, яка знімає всі ваші дії й за допомогою якої можна підглянути цифри.

    Трапінг – карту "з'їдає" банкомат
    Ще один менш поширений спосіб шахрайства – трапінг. Це спеціальний прилад, який "захоплює" карту та не відпускає її до певної дії. Клієнт вирішує, що його карту "з'їло", телефонує в банк і йде.
    Тоді підходить шахрай і продовжує користуватися банкоматом, використовуючи чужу карту.
    "Трапінг зараз не настільки поширений спосіб шахрайства, як тільки клієнт зателефонує в будь-який із банків, в якому він обслуговується, оператор відразу ж порадить йому нікуди не відходити від банкомата. Це фактично виключає можливість будь-якого шахрайства. Але є й інші випадки, коли картка не "вилазить" і клієнт просто її забуває", – розповідає OBOZREVATEL представник пресслужби одного з великих банків.
    Офіціанти та продавці: як захистити свої гроші
    Січкар додає: іноді пристрої для крадіжки коштів встановлюють просто в терміналах супермаркетів і магазинів. Дублікати роблять не відразу, а гроші починають знімати через якийсь час так, щоб нічого не "видало", що продавець перебуває в змові з шахраєм.
    "Також важливо не передавати свою картку в чужі руки ні на одну хвилину. Іноді досить миті, щоб непомітно підглянути всі дані картки і провести її крізь пристрій, якій краде дані", – радить вона.

    Як захистити себе від схеми
    Встановити ліміт на зняття готівки в банкоматі. У банківському додатку на ту картку, яку ви носите із собою, встановіть обмеження в 200-300 грн. Навіть якщо шахраї зможуть вкрасти дані, всі гроші роздобути не вийде.
    Попросити банк випустити карту з чипом. Такі карти частіше коштують дорожче, але зняти з них дублікат значно складніше.
    Прикривати рукою клавіатуру банкомата, коли набираєте пін-код. Якщо на пристрої встановлено камеру, вона не зможе "підглянути", які цифри ви набираєте.
     
    Зевс та BOMBER! подобається це.
  7. Зевс

    Зевс Oberst

    Повідомлення:
    4.304
    Прокуратура міста Києва

    Столичні правоохоронці заблокували діяльність «чорних» Сall–центрів, за допомогою яких шахраї ошукували клієнтів банків

    За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 8 слідчими поліції спільно працівниками ГУ СБУ в м. Києві та Київській області викрито та припинено діяльність групи телефонних шахраїв, які під виглядом банківських працівників ошукували клієнтів різних банків (ч. 3 ст. 190 КК України).

    Досудовим розслідування встановлено, що на території столиці та міста Дніпра тривалий час діяла злочинна група, учасники якої використовували незаконно отримані бази клiєнтів українських та іноземних фінансових установ з метою зняття коштів з їхніх рахунків.

    Для здійснення шахрайської схеми організатори орендували приміщення, у яких створювали Call-центри, забезпечували їх необхідним технічним обладнанням та підбирали персонал.

    Так, за вказівкою організаторів оператори Call-центрів здійснювали смс-розсилку про начебто несанкціонований вхід в особистий кабінет клієнта фінансової установи. Після чого, представляючись співробітниками банку, оператори телефонували потенційним потерпілим, входили їм у довіру та отримували дані про їхні банківські картки. Використовуючи цю інформацію, зловмисники знімали кошти з банківських карток потерпілих та переводили їх на підконтрольні організаторам розрахункові рахунки.

    За даними слідства, у схемі були задіяні близько 300 осіб. Сума заподіяних збитків та коло потерпілих встановлюються.

    У межах провадження правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків за місцем проживання учасників злочинної схеми та за адресами розташування Call-центрів. Вилучено технічне обладнання, мобільні телефони, чорнові записи та інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність.

    Слідчі дії наразі тривають. Вирішується питання про повідомлення про підозру причетним особам.

    Прес-служба прокуратури міста Києва
     

    Images:

    кол.jpg
    кол4.jpg
    кол3.jpg
    кол2.jpg
    кол1.jpg
    Alex WaY, ☆ JOKER☆ та ViktorKux подобається це.
  8. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.764
    Адреса:
    Хмельницька область
    Було))
     

    Images:

    IMG-c63dd9b3497ba69ebc28e515d5d83539-V.jpg
    иван777444333 та ☆ JOKER☆ подобається це.
  9. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    Вітання усім. Народ підкажіть чи реально взнати власника карти Укргазбанку маючи номер його карти ?.
     
  10. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    Привіт, а при перерахуванні коштів онлай чи в терміналі коли вводиш номер карти одержувача ПІП не висвічується?
     
  11. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    На жаль не висвітився. Але перевід був з Приват банку на Укргазбанк, в такому випадку може прізвище не висвічувати. В терміналі перевірити нема змоги оскільки я за кордоном в даний час, а потрібен термінал саме Укргазбанку. На чеку оплати відобразився лише номер його картки без прізвища.
     
    Ph@ntom подобається це.
  12. Wadospyro

    Wadospyro Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    539
    Повідомлення:
    2.497
    Адреса:
    Україна
    Зараз можна з легкістю купити карту. Вона оформлена на ліву людину, яка або згнила давно, або й не існувала взагалі. А бува таке, що й не знає, що має рахунки в банках. На чорних ринка ціна питання від 1000грн. В телеграмі неодноразово бачив.
     
  13. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    Як би мені так з легкістю хто інформацію видав власника карти о то би я сказав що все просто. В цьому випадку не той рівень шахрайства щоб так шифруватися.
     
  14. Wadospyro

    Wadospyro Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    539
    Повідомлення:
    2.497
    Адреса:
    Україна
    А який сенс, як людина підставна? Який дЄбіл буде кидати людей, якщо карта на ньому?
     
  15. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    Це дурна балачка. Питання не в тому буде чи не буде а в тому чи можливо взнати власника карти.
     
  16. Wadospyro

    Wadospyro Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    539
    Повідомлення:
    2.497
    Адреса:
    Україна
    Поліція не дає таких даних. Тільки розслідує. А взагалі, щоб без пустих балачок... https://reibert.info/members/ihorr80.244382/
    Говорить, що знає багато;)
     
    663 подобається це.
  17. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    Не хочу когось образити но це довбні кончені. Якось в сина школяра вкрали телефон то подзвонив лише запитати чи варто заяву написати, самі приперлися до нас до дому та сказали написати. І що ?, тишина від довбнів. Но через якиїсь час я сплутав номера сина та випадково подзвонив на вкрадений номер і мені відповів хлопчик років 12, я попросив його передати трубку його батькові та пояснив ситуацію. Цього ж дня зі мною зустрівся цей малий та приніс телефон. Телефон звісно я в нього не взяв, ще добре що з жалю не відав йому свій телефон та усі свої кішенькові гроші з ключами від авто. Цю дитину потрібно було бачити..... . Но вся суть у цьому чому мусора не вичислили телефон по номері якщо ним просто почали користуватися через де який час. Де немає вигоди там мусора безсилі.
     
    Roma_1985 та Ph@ntom подобається це.
  18. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.315
    Адреса:
    im Ausland
    ну,привет банк сами наипервейшие жулики и бандиты на свете . поэтому с ними тоже нужно держать ухо востро .
     
    663 подобається це.
  19. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    Например, этот...:rolleyes:
    S01019-153740.jpg
    Лгун и мошенник... предоплату за товар взял и кинул... люди с форума дали этот номер, связался с ним, сказал то не он , а товарищ его кидал покупателей, но деньги на его имя и карту перечислялиo_O
    Мартынюк Игорь Евгеньевич.jpg
    кормил завтраками, мол сделаю еще лучше, потом выпал на мороз и перестал отвечать, денег так и не вернул:mad:

    Вывод: Мартынюк Игорь и компания - воры и мошенники, ничего по предоплате не заказывайте, только личная встреча или наложка, а лучше вовсе не связываться:smile_9:
    орудуют в Харькове, имеет подельников, товар продают от разных имен и #телефонов, как выразился сам Игорь Мартынюк, он является исполнителем и автором всех изделий.
     
    663 та Wadospyro подобається це.
  20. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Запорожець
    Сьоні . Дзвінок на дом. номер привьязан до приматбанку .

    Слухаю .
    - Бє мє ...
    (дві хвилини ловив звьязок .. потім , мабудь , підсадили до віконця )
    Єта служба даставки , вам документьі , скажите адрес , сичас такси привезьот .
    - Від кого ?
    -Диктує мій номер ...
    -Мля , відправник хто ? ??
    -Диктує незнайомий набір цифр .
    -Оплата на мені ?
    -Да , но только при получении !!!
    -Добре , пиши адресу - пгт , райвідділок , кабінет [ 32 , або набереш я тебе зустріну !

    Шось тихо , мабудь завтра передзвонять .

    073 00 30 536 !!!


    Пи си . Доречі з кулєкторами які когось там шукають така схема тєж
    прокатує
     
  21. Alex WaY

    Alex WaY Major

    Повідомлення:
    2.720
    Адреса:
    ☢Красный Полураспад☢ zp
    EnVx_MXXEAU2SYA.jpg
     
    Wadospyro подобається це.
  22. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    :smile_9:


    Вчера позвонили с незнакомого номера
    0635440007, назвались Оленою,
    на вопрос , что хотели ?
    -сказала по поводу тарифного плана, чтоб перевести на более выгодные услови, ответил , что предложение не интересует и пожелал хороших выходных.
    Спрашивала как обращаться и т.п., оператор мобильной связи знает по имени отчеству чей телефон, а здесь спрашивали, немного странно и номер не понятно чей..

    https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/0635440007/p/2 сегодня отзывы глянул

    Ступінь небезпеки:
    75 %

    Кількість оцінок: 87×
    Остання оцінка: 28.11.2020
    Кількість переглядів: 10 547


    Вероятно жулики паспортные данные узнают и прочее, а далее работают по своей схеме..:rolleyes:
     
    Останнє редагування: 28 лис 2020
  23. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    +380635440007

    S01128-195443(1).jpg
    S01128-195458(1).jpg
     
    ХапалАнДаг подобається це.
  24. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    В Украине появился новый вид финансового мошенничества. Злоумышленники предлагают украинцам отказаться от несуществующего кредита и сообщить код из смс.

    Схема работает так: звонят "представители банка". Они сообщают, что от вас поступила заявка на оформление онлайн-кредита, которую вы на самом деле не делали.

    Чтобы "отменить" ее вам предлагают продиктовать код из смс. На самом деле этот код позволяет мошенникам оформить онлайн-кредит на доверчивого гражданина. Кредитные средства получают злоумышленники, а человек становится должником банка или микрофинансовой организации.
     
  25. Anatoliy67

    Anatoliy67 Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Киев
    Якась маячня.
     
  26. Wadospyro

    Wadospyro Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    539
    Повідомлення:
    2.497
    Адреса:
    Україна
    Шматочок маячні Screenshot_20201118-163902_Messages.jpg
     
    Ph@ntom подобається це.