Информация о кидалах и мошенниках.

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Leut.Horn, 1 гру 2009.

  1. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.677
    Так,в мене є сумніви. Хоча,може у вас якийсь інший ОЛХ,або Укрпошта вам особисто робить безкоштовну доставку. В мене Укрпошта за гроші.
     
  2. Цікаві лоти

    1. кавер для шлема PASGT в 6-desert color
      375 грн.
    2. Каска английская регулируется на любой размер. Материал - пластик.
      100 грн.
    3. Капюшон съемный теплый.
      100 грн.
    4. Армейские оригинальные береты используемые в ВС Австрии. Материал верха - 100% шерсть Подкладка -...
      95 грн.
    5. Шляпа для охоты Tweed р. 58. Англия. Качественная мужская шляпа из шерсти. Состояние идеальное как н...
      1200 грн.
  3. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Україна
    Ясно. Вы меня не поняли- я вас.
    Я имел ввиду- что при заказе олх-доставкой Укрпочтой- 100% оплачивается всегда заранее.

    А я про Новую почту разговор веду))Ок, решили. Чуть почистил сообщения.

    С УВ.
     
    Boris Pryanikov подобається це.
  4. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.677
    Оце вже ближче до істини. Саме так. Теж видалив все що встиг.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2023
    kostyany4 подобається це.
  5. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Скажу навіть більше! Без предоплати 100-120грн. для відправки замовлення наложним платижем не відправляю від слова зовсім! Але знаходяця покупці які сплачують предоплату, а за замовленням не приходять, і тоді отримуючи посилку після її екскурсії, стоїш і думаєш хто молодець- Я молодець! Не продав, але хоч нічого не втратив! На тисячу відправлень обов"язково один клоун, а знайдеця (у мене такими клоунами чомусь виявляюця особи жіночого роду)
     
    Joker_1981 та Boris Pryanikov подобається це.
  6. sputnic1436

    sputnic1436 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    23
    Повідомлення:
    407
    Адреса:
    Днепропетровск
    Это все "девичья память" :D
     
    zdrs r0 та Boris Pryanikov подобається це.
  7. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Сьогодні (це вже другий такий випадок), отримав замовлення на поштомат Нової Пошти відправку наложеним платежем! Знову дівчина, і знову ніяких пояснень слухати не хоче, "бо я так звикла", предоплату 100.00грн. скинула- відправляю!
    Може я щось не розумію?
     
  8. sputnic1436

    sputnic1436 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    23
    Повідомлення:
    407
    Адреса:
    Днепропетровск
    Есть и такие кадры, и объяснения такиеже 1 в 1.... даже когда товар стоит в двое-трое дешевле двойной пересылки.
    Либо вообще товар индивидуальный (изготавливается под заказ по тех. заданию заказчика) и если человек исчезнет его можно только выкинуть.
    Я просто говорю - работаю 3 способами а с индивидуальными только по 100% предоплате + могу дать ссылки на отзывы обо мне и на мой сайт.
    Если работаем любым из 3 способов то работаем, если нет то нет.
    Ну а если нет то просто желаю всего хорошего и не трачу в пустую время.... пусть ищат дальше)
     
  9. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Україна
    А вообще - сколько несерьезных людей даже на форуме- полистал статистику, это жесть...

    По поводу отзывов. С олх многие не верят отзывам. Многие считают- что их можно самому написать. Я так одному опасающимуся покупателю и предложил- что отдам ему свой товар стоимостью в 700 грн бесплатно- если он за час сделает о себе отзывы и скинет мне. Почему-то покупатель в недоумении пропал :D

    И да, вот снова ситуация с ОЛХ - доставкой. Отправлял мелочевку- через Укрпочту, человек не забрал (не подошёл товар, бывает...)- но Укрпочта не провела посылку как незабор. И теперь лежать ей 7 дней, ехать обратно 4 дня (столько ехала к покупателю), потом отстой очереди за возвратом... Такое себе удовольствие :rolleyes:

    По товару- если что, моих ошибок не было. Человек получить то- что заказывал. Стоимость товара- 200 грн. :D
     
    Лорд Грегори, ivanov1 та Барахольщик подобається це.
  10. sputnic1436

    sputnic1436 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    23
    Повідомлення:
    407
    Адреса:
    Днепропетровск
    Поэтому с Укрпочтой не работаю как таковой - и закрываются при каждой тревоге и качество обслуживания и работы ниже плинтуса... такое себе удовольствие с ними иметь дело.
    А на новую почту, пришел, отдал/забрал и ушел + работают и при тревоге (по крайней мере отделение с которым я работаю).
     
    Otryta подобається це.
  11. Смешарик

    Смешарик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    189
    Обманщик, недавно зареєстрований
    Max1308.
    Продавав пневматичну гвинтівку магнум класу, описував як цілком справну, та робочу, а вона ледве плюється, по потужності навіть половини не має заявлених показників (повірте я маю досвід в пневмі), на мої претензії відповів, що це я просто так думаю, а воздушка справна))
    Тож тепер мушу ще брати нову манжету, нову пружину і можливо вийде щось з того.
    Дані такого продавця, якого я не рекомендую :
    Лізавчук Максим Миколайович, м.Надвірна 0978976083
    Будьте обережні.
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2023
    Hamer2109 подобається це.
  12. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Україна
    Я вибачаюсь, але чекати від б.в. речі, та ще і такої- що змінює свої ттх в процесі вживання- якось не правильно... Я не захищаю продавця, але деякі вважають що якщо працює - стріляє - то вже добре. А з якою силою- то вже таке... Я б такі претензії до магазину робив би, якби це нова річ була (хоча теж там таке довести... Ну таке собі... Легше замінити на іншу).

    Я колись теж б.в. магнус купляв і як виявилося з нюансами, але я розумів- що взяв за 50% від ціни нової речі і через 10-20 пострілів в мене гвинтівка навіть заклиніла (зламалася пружина). Хоча при зустрічі я перевіряв- стріляла. К продавцю ніяких питань: річ б.в. без гарантії.

    Це завжди ризик купівлі б.в. товару.

    Людина вам відправила, по її думці товар справний... (Стріляє?). Та і може людина не розбирається.

    Це якось не схоже на саме мошенника.
    Ну це лише моя думка.
     
    Hamer2109, БукинГена та Boris Pryanikov подобається це.
  13. Смешарик

    Смешарик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    189
    Сьогодні розібрав, тріснута пружина, бу річ треба тоді продавати не з ціною в 90% від ціни нової рушниці, а якщо вона потребує ремонту, то треба продавати за половину ціни...
    Щоб не бути голослівним, докладаю фото пружини...
     

    Images:

    IMG-133f9a436d530c64c0694a8828ef09b4-V.jpg
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2023
  14. Репликант

    Репликант Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    106
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    146
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Україна
    Смешарик, створіть окрему тему в розділі Чорний список, та запросіть туди модератора, як він скаже так і буде, але я також більше схиляюсь до думки kostyany4. Як приклад - колись я придбав б.у. автомобіль і через тиждень у нього тріснула ступиця і відповідно ,під час руху, відпало колесо... було дуже шкода.
     
    Останнє редагування: 17 чер 2023
    Joker_1981, Hamer2109 та БукинГена подобається це.
  15. Смешарик

    Смешарик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    189
    Ні, ви не праві, вчора була забрана воздушка з пошти і з першого пострілу, навіть при заряджанні було ясно, що все надто легко, а постріл дуже слабкий, власник точно знав, що потужність впала кардинально і продав гвинтівку як є...
    І в мене вона тріснути з двох поострілів не могла, з першого пострілу я зрозумів, що щось не те, а ще раз попробував і все, розібрав, тобто просто думав попаде на людину яка не шарить, повторюсь, що я не з тих, я мав багато пневми і знаю як стріляє і нормальне бу і нові речі, просто заїло, що пишуть все ок, а продають шрот!!! І думаю ви б інакше заспівали якби вам втулили таке і розказали, що все ок!
     
  16. Репликант

    Репликант Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    106
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    146
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Україна
    Тільки давайте без "ви не праві" та "заспівали", я вам навів приклад з б.у. автомобілем зі своєї практики, доречі, вартістю 9000 дол., коли могли навіть постраждати люди! Якщо все-одно не зрозуміло - замовив б.у. річ, якщо вона при перевірці на пошті виконала покладені на неї функції один-два рази (а в моєму випадку, якщо автомобіль перевірився на ходу у присутності хазяїна), заплатив за неї і приніс до дому, то вже після цього не може бути ні яких претензій! Поставте себе на місце продавця, так він хотів продати вже не нову річ, або по причині, що вона йому вже не потрібна, або по причині, що вона вже стара і він хотів оновити девайс, а тут йому через деякий час, після отримання, кажуть, що він шахрай. Те що ви заплатили за б.у. річ 90% від нової, говорить про те, що або ви погано розбираєтесь у питанні, або що не вмієте торгуватись. Якщо і ця моя відповідь вас не влаштовує, то зекономте свій час на відповідь мені, а якщо вам потрібен результат - зверніться до модераторів.
     
    Hamer2109 подобається це.
  17. Смешарик

    Смешарик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    189
    Ви все таки не розумієте, чи не хочете розуміти суть справи! Я так просто відповім вам (хоч не знаю при чому тут ви, може зацікавлена особа)
    В описі пише, що девайс повністтю в робочому стані, фото гарні, стан візуальний близький до ідеалу, приходить річ зламана приїхала, вона не стріляла, а плювплась, чи ви думаєте, що так має бути, чи як ви вважаєте?
    Я як продаю річ з дефектом, чи це авто, чи пневма, чи навіть запальничка, я вказую- під ремонт!!! Це практика порядних людей, і не шукайте виправдання лєцтим баригам...
     
    Останнє редагування: 17 чер 2023
    paliy, Talyondil та Лорд Грегори подобається це.
  18. Jekki_j

    Jekki_j Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    пл. Байки 7
    Конвертирует онлайн и оффлайн.

    Может один раз сделать перевод, потом говорит, что перевод ему не пришел. Будьте осторожны!!!



    Кидала: Кондратьев Александр


    Номер карты:


    5366391109881078 (Изи банк)

    5366391104089420
     
  19. DoggFather

    DoggFather Oberschütze

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    San Andreas
    Шахрай з Овруча (Норинськ), Стасевич В'ячеслав Васильович, 098-022-97-84, 068-923-52-31. Замовляв olx доставкою. Замінив товар на Новій пошті, на свій пошкоджений. Кошти пошта повернула. Ще була його об'ява по продажу авто. Будьте обережні!
     

    Images:

    IMG_20230804_140532.jpg
    katrin666, Олег Грабовский, zubrik та 5 іншим подобається це.
  20. sputnic1436

    sputnic1436 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    23
    Повідомлення:
    407
    Адреса:
    Днепропетровск
    Если есть видео подмены то за такое можно и посадить!
     
    Олег Грабовский подобається це.
  21. kosss76

    kosss76 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    109
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    292
    Повідомлення:
    986
    Адреса:
    киев
    Наблюдение из жизни:
    Сейчас был на новой почте, отправлял посылку. Отделение маленькое, обычно один оператор.
    Передо мной четверо клиентов, первые: тетка лет 35 с ребенком лет 12. Сканирует она с телефона индификацию и оператор говорит: вам десять посылок и за три из них за хранение и доставку, что то больше 1000 грн. И все наложкой, 18000 как сейчас помню.
    Обзавидавался, думаю живут же люди!
    Тетка говорит:"всё будем смотреть и мерять".
    Пока дошла моя очередь, тетка успела открыть половину посылок, вынуть и приложить к себе и дочери кучу трикотажного трепья, по ходу порвать упоковки части вещей и оборвать ярлыки.
    Вперлась передо мной и говорит оператору: " Мне ни чего не подходит". Пакуйте в зад. Оператор в ахуе, спрашивает что из какой посылки. Всё, я понял, из разных магазинов.
    Тетка чесно говорит: " хз, что от куда, а те что не открыла, те на мужа были".
    Хрен кому я без оплаты отправлю.
     
    Євген12, yarchumak8, kostyany4 та 19 іншим подобається це.
  22. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.483
    Ну теперь два варианта:
    1) Отложить посылки и в конце дня, каждую правильно упаковать, предварительно посмотрев на камерах, что и откуда.
    2) Упакововать как-нибудь и потом в случае чего продавцы сделают обмен. Но в таком случае, очень велика вероятность, что за все пересылки будет платить работник почты, который не правильно перепаковал товар.
    Р.S. Это из собственного опыта, работы на НП.
     
    kripers338, kosss76, katrin666 та 3 іншим подобається це.
  23. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.342
    Адреса:
    Одеса - Україна
    Наложенный платеж свое отжил и доложен умереть.
    Особенно от Укрпочты.
    Потому что за доставку в одну сторону Новая почта берет в 2 раза больше.
    Есть такие "покупатели", которые вообще не читают текст объявления, и не сверяют свои размеры с указанными, а потом блеют что-то вроде - оно не подошло, а я думал, подойдет. Индюк тоже думал и в суп попал. Тебе, барану, дали замеры. Тупой, не проверил - плати за доставку, хотя бы в одну сторону.

    Оператор тетке выдал все посылки, как нормальному человеку. А тетка оказалась мразью.
    Возможно, оператор сделает выводы и будет выдавать по одной штуке, строго следя, чтобы вскрытие было аккуратным.
    Ну а как иначе, если попадаются такие вот самые хитросделанные покупатели, простые как 3 копейки.
     
    Євген12, yarchumak8, Лорд Грегори та 8 іншим подобається це.
  24. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Україна
    Здесь есть и правда на стороне покупателей, все же очень много обмана. Даже магазины врут- и многие просто молчат на претензии от покупателей, вместо того - чтоб свою репутацию держать (ошиблись размером, цветом и т.д. ? Отправьте за свой счёт правильный размер, отпишите и извинитесь перед покупателем).

    Я говорю и как покупатель.

    А как продавец- да, я лично не отправляю вообще полностью наложенным платежом, мне пофиг на то - что покупателя кидали (я же здесь не при чем?). Если покупатель позвонил или связался со мной- он уже имел возможность прокачать меня (увидеть мой аккаунт, дату регистрации, отзывы и рейтинг, какие товары и фото/видео по этим товарам, пробить номер телефона и т.д. )- я же ничего про покупателя НЕ знаю и вижу его номер впервые. При этом эти покупатели опасаются сделать залог 100 грн - если наложка, а олх-доставка им не подходит. Что сказать, идите к другим продавцам...

    И да, многое я продаю лишь через Новую почту. Укрпочта- лишь ненужный хлам, что не жалко выкинуть или потерять.

    Все же наложенный платеж должен быть, я считаю (но здесь продавцу решать: или залог, или олх-доставка, или самовывоз) ресурсов помимо Рейберта много, там и континент намного разношерстнее ...

    Также наложка даёт возможность померять одежду/обувь, проверить работу устройства (если портативное)- или общий осмотр товара.

    У меня тоже очень много историй.
    Я, как продавец- всегда за полную предоплату от покупателя :D
    * но и товар описываю максимально полностью с подробными фото и часто даже с видео обзором/работы.
     
    Nielssen та borik подобається це.
  25. Alter Mann

    Alter Mann Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    196
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    299
    Повідомлення:
    2.619
    Адреса:
    Галичина
    Padre945, Nielssen, Otryta та ще 1-му подобається це.
  26. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Україна
    Так а в чому саме кидок- ви перевели йому кошти?
    Це ж ізі, там є безпечна угода- тобто сплата після перевірки товару?

    Бо акк старий, є відгуки, телефон не б'ється як мошенник.

    І ви спілкувалися з продавцем- що він каже?
     
    Олег Грабовский подобається це.