Информация о кидалах и мошенниках.

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Leut.Horn, 1 гру 2009.

  1. GRA

    GRA Oberschütze

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Суми
    Осторожно
    продает металлоискатели в том числе Garret просит предоплату 50 грн и не отправляет товар удаляет объявление
    еще заметил что объявления с одесской области
    вот контакты
    телефон 0972585176
    карта
    5168757292074897. Приват Четвереков.А.А
    по карте Четвериков.А.А
     
  2. Цікаві лоти

    1. Армейский контрактный костюм армии Италии. Ткань хлопковая, средней плотности, на весну-лето-осень (...
      1250 грн.
    2. Выполнены из смесовой ткани. Плотность средняя, приятные (не стекло). Имеют два передних внутренних...
      300 грн.
    3. Кавер на шолом піксель Кепка мультикам В гарному стані
      1 грн.
    4. Интересные служебно-рабочие брюки. Ткань смесовая, средней плотности. Брюки имеют особенности : шлей...
      300 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Advanced Combat SHIRT 1/4 zip Multicam OCP Flame Resistant розмір Large Обхват грудної клітини: L:...
      2299 грн.
  3. Desperado

    Desperado General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    172
    Повідомлення:
    8.385
    Адреса:
    Ukraine
    Кидала с Аукро
    впраривает под видом рабочего полностью нерабочий хлам, так как аукро не рассматривает претензии на б\у вещи, данный продаван этим пользуется и впаривает хлам. Долго и не охотно выходит на контакт, потом начинает морозиться.
    ник на аукро bravo752008
    мыло bravo752008@yandex.ru
    Карта приватбанка 5168742347120911
    Быстров Андрей Владимирович.
     
    Останнє редагування: 30 кві 2015
  4. ur3vgh

    ur3vgh Gefreiter

    Повідомлення:
    53
    Адреса:
    Kirovograd
    Ещё один кидала на OLX
    4149497828101594 Конкін Денис Сергійович продавал наколенники AltaFLEX AltaLOK MultiCam
     
  5. Zong250-5

    Zong250-5 Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Дякую за видалення особистих данних, тепер хочу побачити від Alex Striker координатів доставки йому товару в вигляді 4-х кассет.... Обосную чого пишу саме сюди: щоб всі бачили хто і що собою уявляє та відвертим стосункам між продавцем і покупцем, якщо потрібно я ще й на відео зніму момент відправки цих касет по новій пошті....
     
  6. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    Доброго дня панове. Може хтось підкаже як далі діяти. Маю ось такий результат. Письмове звернення в відділення приватбанку та в органи, що там і там безрезультатно. Маю лише відповідь у вигляду листа з МВС, що це є цивільно-правові відносини, адже ніхто не застрахований від того, що може вам попастися недобросовісний продавець, кажуть "таке буває". Як діяти далі?. Справа не в грошах сума 700 грн. але справа мудира та честі. Чи це все марно? Але якимось чином треба навчити люд заробляти гроші іншим шляхом, а не таким як ці вилупки заробляють. Має ж бути вихід. Вибачте що можливо не в тій темі лупнув. :)
     
  7. Zong250-5

    Zong250-5 Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    звернутись по допомогу в київстар для вияснення місцязнаходження власника телефону (бажано через знайомого, офіційно дають тільки по зверненню міліції або прокуратури) та надавати того, на що заслуговує, або якщо є телефон, домовитись в його місті про зустріч по якомусь продаваємому товарі та зробити те саме, віддасть і борг і за дорогу вернеться.... Наші органи зараз навіть пукнути не хочуть без судових позовів, які в деяких випадках дляться роками, знаю, багато товаришів звідти....!
     
    Андрей Бельский подобається це.
  8. Zong250-5

    Zong250-5 Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    До Alex Striker: мені ж то в принципі всеодно, але ваше мовчання, вас зовсім не красить, я вже декілька разів в різних гілках та в лічку до вас казав відправити мені дані для доставки вам касет - покищо я цього так і не дочекався, ніхто на колінах ходити перед вашою валебною персоною не збирається, раз ви вже перед всім форумом ведете себе так, тоді я вже навіть не знаю, можливо дружину вашу підключити чи вашу маму нехай якось на це питання вплине, дайте адекватну відповідь мені і всім хто так цікаво наблюдає за безглуздою дискуссією 2-х, покищо, нерозуміючих один одного людей, буду вдячний за вашу превілегіовану відповідь!!!! Хто ще на нього має вплив - скажіть нехай дасть дані для відправки йому товару, спс.
     
  9. Zong250-5

    Zong250-5 Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Гм, і знов задаюсь питанням, де тільки ви мене, шановний Alex Striker, знайшли на мою голову..., ТА НАПИШІТЬ ЖЕ ХТОСЬ ЙОМУ ЩОБ ДАВ МЕНІ ДАНІ ПРО ДОСТАВКУ, бо мені він не відповідає, буду сильно вдячний!!!!
     
  10. masyasya82

    masyasya82 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    102
    Кидала из ОЛХ - Тениченко Артем Русланович карта ПБ 4149 4978 3719 9001. Продавал металлоискатель минералаб терка 705. Цена сладкая, вот и купился. Скинул 200 грн предоплаты. Денег не жалко, но сама ситуация - понимал что кидают, но захотел удостовериться. Объява была из Тульчина, Винницкая обл. Но судя по сайту ВК - он в Краматорске, при чем ярый патриот (правыйсектор и т.п.). Могу конечно ошибаться. Артемка, если ты меня слышишь, я в твой дом в Краме из танка стрельну.
     
    G-Class подобається це.
  11. masyasya82

    masyasya82 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    102
    Да и еще телефон Артемки 0671158454
     
  12. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
  13. Helen85

    Helen85 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Киев, Вышгородская,10
    Далеко не мелочный. Месяц назад благодаря ему была угнана машина Lanos. До сих пор не нашли. А хозяин этой машины сдал ее в аренду этому самому Гудзишевскому Сергею. Началось с того, что стал задерживать оплату, а после Пасхи пришел и сказал, что угнали. История такая неправдоподобная - ехал в машине с одним мужичком (кроме имени и телефона ничего о нем не знает). Пассажир попросил у него машину на пару дней, этот отказал (интересно - как это незнакомый человек мог попросить машину). Потом остановился возле какого-то магазина счет пополнить, ключ оставил в замке зажигания - вышел из магазина, а машины уже нет. Вот не понимаю - если ты человека не знаешь, то нахрена оставлять ключ в замке?? Врет все - задолжал уже несколько тысяч, машины нет - наша милиция ее не ищет... Письменного договора тоже нет. Еще пользуется тем, что хозяин машины заграницей. Будьте осторожны с ним.
     
    _rider та Joker_1981 подобається це.
  14. Sublimaciy

    Sublimaciy Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Кировоград
    Здравствуйте Андрей. У меня та же ситуация с этой барышней (Татаренко Анна Сергеевна).
     
  15. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    Доброго дня. У моєму випадку наші "доблесні" б..дь органи дали відповідь, що це є цивільно правові відносини - ніякого криміналу. Я знаю точно одне, що в нашій державі їм навіть і тойоти не допоможуть, що дала Японія. Це просто п...ць. Нічого не можу зробити лише як поспівчувати. В моїй справі глухо. Дай Бог, щоб у Вашому випадку було інакше, щоб провчити оту МЕРЗОТУ, яка ВМІЄ заробляти гроші!!! Вибачте за емоції.
     
  16. Sublimaciy

    Sublimaciy Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Кировоград
    У меня сума (кидалова 1600,00 грн), аналогично написал заяву в органы, жду ответа. В моем случаи она проходит по Сумской области, и кстати она сама из Сум. Сейчас жду ответа из органов.
     
  17. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    А як Ви взнали що ця коза з Сум? Може долучитися з своєю заявою?
     
  18. Sublimaciy

    Sublimaciy Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Кировоград
    Коли оформлюєш карточку приват банка заносяться паспортні дані. Приват банк за номером карточки може надать мінімальну информацію по клієнту.
     
  19. masyasya82

    masyasya82 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    102
    Може надати інформацію по запросу правоохоронних органів. В інших випадках - це банківська таємниця. Таке законодавство.
     
  20. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    так воно і є. Але є одне "НО" потрібно слідчому підірвати свій зад і зробити це.
     
  21. masyasya82

    masyasya82 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    102
    Я навіть не піду заяву писати через 200 гривень, та і через 1000-2000, бо у слідчого є більш важливі справи, чим пару сотен вибивати. Не знаю як Ви, я сам розумів, що мене кидають. Це була для мене більш лотерея, ціна не реально низька - а вдруг не обмане! Я пропонував банку зробити щось подібне на рейтинг клієнтів, щоб було можливо бачити його порядність. Але це перечить законодавству.
     
    Андрей Бельский подобається це.
  22. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    Ви собі не уявляєте як хочеться нагнути цього гада!))
     
    ur3vgh подобається це.
  23. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький
    УВАГА РОЗШУК!!!;) Працівники Приват Банку допоможіть взнати місце знаходження або розшукати особу, відкликається на Татаренко Анна Сергеевна може у розшуку допоможе №5168-7572-8400-8168. Особливі прикмети молода, самовпевнена, нагла, нелюдяна, та всі синоніми цих слів...
    P.S. Хоч приблизні координати (регіон). Дякую.:beer:
     
    АлеКсеМ подобається це.
  24. Paul Lisch

    Paul Lisch Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Это часом не она?http://www.nomer.org/allukraina/lastName_ТАТАРЕНКО_firstName_АННА_pagenumber_1.html
     
  25. FOL

    FOL Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    34
    Повідомлення:
    1.786
    Адреса:
    UA
    Странная логика. Если вы ПОНИМАЛИ что вас кидают, и потом так сказать "удостоверились", то в чем проблема? Вы же это сами захотели. ЗАХОТЕЛИ, КАРЛ!!!
     
  26. Андрей Бельский

    Андрей Бельский Gefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Хмельницький