Илья Елизарович Бармин

Тема у розділі 'Військова археологія', створена користувачем ask, 26 кві 2024.

1. ask

ask Schütze

Повідомлення:
    5
    Адреса:
    UA
    Доброго дня шановна спільното , нещодавно наткнувся на цікаву інформацію стосовно героя радянського союзу Ілі Барміна , офіційно сторінка вікіпедії сповіщає нам що "
    10 декабря 1943 года в ходе Киевской оборонительной операции командир 3-го батальона 14-й гвардейской танковой бригады 4-го гвардейского танкового корпуса гвардии капитан И. Е. Бармин пропал без вести в боях южнее города Малин (ныне Житомирской области).

В 2001 году на месте последнего боя были обнаружены останки И. Е. Бармина. Похоронен с воинскими почестями на Военном кладбище Воронежа" .

А от далі починається цікаве : тобто ми бачимо що в 2001 році були підняті , причому на місці останнього бою , та ідентифіковані останки Ілі Барміна, та перезахоронені в місті Воронєж. Інформації стосовно того хто підняв, і як, немає . Разом з тим маємо документ ,про військове захоронення, датований 1992 роком і по ньому Бармін ідентифікований і захоронений в місті Малин . Цікава ваша думка стосовно того де реально прибувать останки Барміна , ну і можливо хтось стикався з подібним, буду дуже вдячний .

Images:

1.jpg
    2.jpg
    IMG_6170.jpeg
    IMG_6171.jpeg
    IMG_6172.jpg
    23646226-c08f80078627e33c3ca00a0b7dc8cd4b.jpg
    23646227-5905f3c21a5758eecb663e167b774c9e.jpg
  2. Цікаві лоти

1. Картка пошти військовополонених.
      80 грн.
    2. Конверт пошти військовополонених. ПСВ.
      80 грн.
    3. По фото.
      999 грн.
    4. 299 грн.
    5. Конверт пошти військовополонених. ПСВ.
      80 грн.
  3. mastak-ua

mastak-ua Moderator

Повідомлення:
    6.121
    Адреса:
    Україна
    В тому, що він формально увічнений у Малині, а реально його рештки знайдені значно пізніше, немає нічого дивного. Адже паспорти поховань - це, в переважній більшості, результат формального увічнення 1965 р. Хоча під увічнення він якраз і не підпадав, оскільки зниклих без вісті не увічнювали. Хоча, можливо, для ГРС зробили виняток.
    А от щодо знайдення решток і перепоховання треба уточнювати.
    Може тамтешні пошуковці щось підкажуть.
    @Kurt Wagner

Kurt Wagner, Кельт, tms та 2 іншим подобається це.
  4. mastak-ua

mastak-ua Moderator

Повідомлення:
    6.121
    Адреса:
    Україна
    По базі серед знайдених пошуковцями він не проходить. https://v-ipc.org
    Хоча та база, мабуть, неповна.

Bangalor подобається це.
  5. mastak-ua

mastak-ua Moderator

Повідомлення:
    6.121
    Адреса:
    Україна
    Останнє редагування: 27 кві 2024
    Bangalor подобається це.
  6. Старик Похабыч

Старик Похабыч Moderator

Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.349
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Бюст стоїть в Малині в центрі в парку . Але по моїй інформації знайшли його біля Чоповичів. Можливо що пролив би світло на цю історію Саша Ловенюк.

Bangalor та mastak-ua подобається це.
  7. ask

ask Schütze

Повідомлення:
    5
    Адреса:
    UA
    Так Чоповичі відносно Малина на північний захід , по всім згадкам південніше

8. ask

ask Schütze

Повідомлення:
    5
    Адреса:
    UA
    бюст є на алеї слави в місті Малин , поряд з вищеописаною братською могилою , і чогось мені здається що встановлений той бюст до 1992 року

Images:

1350.jpg
  9. ask

ask Schütze

Повідомлення:
    5
    Адреса:
    UA
    Як можна зв'язатися з цією людиною ?

10. Kurt Wagner

Kurt Wagner Stabsfeldwebel

Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора, шановні форумчани. Щойно показали цю тему. Зараз трохи, м'яко кажучи, не до пошуку по ДСВ. Особисто я в офіційному пошуку з 2005 року, тому про конкретно цього бійця мені нічого невідомо, та й я не працював по Малину. Цю інформацію міг знати наш шановний керівник житомирського "Пошуку" Шмуневський Пал Палич, але він, на жаль, вже покійний. Я перепитаю своїх колег по пошуку (в т.ч. і з Малина) може їм щось відомо та дам знати в цій темі. Але якщо і їм нічого невідомо, тоді, на жаль, визначити де саме похований Бармін І.Є. - неможливо.

mastak-ua подобається це.
  11. Kurt Wagner

Kurt Wagner Stabsfeldwebel

Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Україна
    У нас на Звягельщині увічнення на плитах безвісті зниклих в цій місцевості - звичайна справа. Село Улашанівка колишнього Червоноармійського району - в братці на плиті політрук Денисов, а ми його піднімаємо весною 2020 року в полі у груповому похованні з ЛОЗом, за декілька кілометрів від офіційної братки, де він ніби то похований. І таких прикладів увічнення на плитах зниклих безвісті я ще можу навести безліч.

Лера ОУН-УПА та tms подобається це.