1. Kapitohka

    Kapitohka Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    54
    Messages:
    39
    Location:
    Україна.
    Доброго часу ,мирного неба ,навідь такі знахідки ще попадаються в лісі,попалась така гвинтівка,не все ще викопали))
     

    Images:

    IMG_20241221_165735_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20241221_165755_(1080_x_1080_піксель).jpg
    plotnik, StudenT() and ТарасМ like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 42 шт.)
      Тубуси РПГ 22 трофеї, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Ста...
      1000 грн.
    2. 500 грн.
    3. (в наличии 14 шт.)
      Конусная часть заряда РПГ Высота ±170мм, диам.70мм, диам.верх25мм, резьба М22 Все темно зелёные
      25 грн.
    4. (в наличии 25 шт.)
      Наклейки новодел для Тубуса РПГ 18.
      150 грн.
    5. (в наличии 28 шт.)
      Тубуси РПГ 26 з задньою кришкою. Колекційний супер стан. В кількості.
      1350 грн.
  3. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    5,679
    Location:
    Южные степи
    Приветствую. Видится винтовка образца 1891/30 года, с граненым ресивером, или винтовка Мосина, модернизированная. Чистите, мойте, и будет Вам счастье.
     
  4. Kapitohka

    Kapitohka Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    54
    Messages:
    39
    Location:
    Україна.
    Дякую за відповідь
     
  5. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1368
    Лоты
      на продаже:
    91
      проданные:
    2,577
    Messages:
    3,304
    Location:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Якщо брати до уваги ложеві кільця, то - рання під ресівер "грань"
     
  6. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    5,679
    Location:
    Южные степи
    Ресивер граненый, но прицельная планка уже после модернизации. Кольца - не ранние. Возможно даже не разрезные, кованные (лично сомневаюсь), но этого без чистки мы не узнаем. Потому помывка и чистка хотя бы ручной пластиковой и карщеткой - это минимум для предмета. И непонятно, что с окончание ствола - отрыв?
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,979
    Location:
    Київ, Україна
    ...не всі "М91" (більшовики) встигли конвертувАти у "91/30"
    наприклад : "іЖ" 1931 року були і ті і ті (зустрічалося таке - писАв тут)
    ...багато чого зустрічалося по ВМ...
    :rolleyes:
    ...не думаю, що ця вм - у рідній компленктАції відповідно до року випуску...)
    (теж було/писав - ресівер іншого року ніж ствол)
    :cool:
    ...почекаємо фото.
    (розрИви/відриви теж траплялись)
    ;)
     
    viking38, RIHARD 77 and ТарасМ like this.