ГТО два різних

Discussion in 'Скільки коштує?' started by LISORYB, Aug 8, 2018.

  1. LISORYB

    LISORYB Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,173
    Location:
    Україна
    Доброго всім здоров'я!
    Яка реальна ціна таких двох знаків?
    Пропонують по обміну,а я в фалеристиці СССР не дуже 'плаваю':D
    З повагою:beer:
     

    Images:

    IMG-f5ca728522e1dca0d607140c49b6a01a-V.jpg
    IMG-3e8c9927d4fb15e19eb330ec0258b28d-V.jpg
    IMG-1b3863dc95ee1faed989578d18e454f3-V.jpg
    IMG-bae39cc003d4bc139f43f8e8908d6670-V.jpg
    IMG-c612824d80ee979e13750d504e442e0a-V.jpg
    IMG-10f7795ecb3858905772a356c80aaf82-V.jpg
    Bakay likes this.
  2. Интересные лоты

    1. 300 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ підривника
      380 грн.
    5. Прижимные гайки на дистанционные трубки по ПМВ 6 штук
      138 грн.
  3. Paul Garth

    Paul Garth Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    51
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    99
    Любомир, то такі знаки можна 200 грн за штуку продати. Десь були проходи, треба шукати, але ціну точно пом'ятаю, але гадаю що другого розряду десь більше, можливо і 300 грн.
     
    LISORYB likes this.
  4. Rossano

    Rossano Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    643
    Приветствую!интересен ГТО с цепями...будете продавать дайте ссылку
     
    LISORYB likes this.
  5. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,587
    Location:
    Украина
    Знак ГТО 30х гг. подвесной от 600 грн.
     
  6. Rossano

    Rossano Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    643
    От 600? что то вы путаете
     
    LISORYB likes this.
  7. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,587
    Location:
    Украина
    В смысле?
     
    LISORYB likes this.
  8. Rossano

    Rossano Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    643
    От 600 и выше?
     
    LISORYB likes this.
  9. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    97
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    159
    Messages:
    4,653
    Location:
    Хмельницький
    LISORYB, Bakay and Витт like this.
  10. Rossano

    Rossano Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    643
    Не удивляет старт такого недешёвого знака сo 100 грн?
     
    LISORYB likes this.
  11. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,587
    Location:
    Украина
    Здесь оценивают, а не высказывают свои сомнения.
    Дайте вашу оценку знаку в гривневом эквиваленте, делов-то.
     
    LISORYB and Edles like this.
  12. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    4,872
    подвесной от 600
    на болте от 100 грн
    Будет аукцион дайте ссылку, хотел бы поиграть !
     
    LISORYB likes this.
  13. LISORYB

    LISORYB Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,173
    Location:
    Україна
    Всім дуже вдячний за допомогу.
    Знаки 'просочилися крізь пальці' і до мене так і не потрапили...власник обмін відмінив і продав з рук в руки обидва за 750 грн.:mad::D
    З повагою Олександр:beer:
     
    Paul Garth, Bakay, Edles and 2 others like this.