Golden Mask 5+ SE

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Balderburg, 5 жов 2019.

  1. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    И опят Ты не понял.....
    Бг +60 только на песке.
    Так всё правильно делаю, прибор работает отлично.
    Так что по поводу тестов?
    Независимый тест сделаю, если не слабо)
     
  2. Цікаві лоти

    1. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    2. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    4. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    5. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
  3. Golden mask

    Golden mask Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    774
    ХЗ, что вы здесь пишете все. Я всегда воду с собой монету, копаю ямку и на ямку настраиваю грунт вручную, бывает в основном от 70 до 100, даже больше сотни иногда. Также после настройки на грунт, кидаю монету, если 80-85 то оно, погнал искать. Правильно или нет?
     
    minitarn3838 подобається це.
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    В товаритсві камрадів,є чудове прислівя."Краще з розумним загубити,ніж з дурним найти".Ти незрозумів що було написано вище?Я немотаю і непродаю датчики!Мені це вже не цікаво.Для себе на осінь ,великого рулля зроблю .
    А автоматом він у тебе що невідлаштовується?І монету небоїшся загубити?Потім небудеш мати від чого відлаштовувати грунт на МД :D.З Квазарами раніше в поле брали кусок феріту,тема з ферітами притихла.І поржати.Камрад копав три роки,за цей час він знайшов кілька радянських монет,і одну царську копійку.Взяв я його з собою на коп,в перши день він знайшов десяток мідяків.І на ЧК срібний денарій.Виїхали наступного дня на годину на коп,дивлюсь на одому місці яма,і він біля неї крутиться.Запитав що робиш,тестую МД на денарій.Запитав чи знайшов нового ,каже ні того з дому взяв.Х тобою тестуй.При переїзді з одного поселення на інше.Зупинився побачив перспективну ділянку,піщов в поле дивитись кераміку,він пішов слідом.Місцина виявилась безперспективна.Заїхали на нове поселення,і камрад виявив пропажу денарія.Кілька днів він їздив ,по полях щоб знайти загубленне.Сказав що знайшов,я неповірив :D.Неберу в поле нічого крім МД.лопати і хавчика.Будеш копати по ВДІ,повернешся з поля нізчим.Верх вибитий.а те що глибше без ВДІ пікає.
     
  5. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    А чтож такое что не интерестно?
    Не покупают?
    Та всё я правильно делаю.
    Никаких монеток и тп, все отстраиваю по мануалу который шёл с прибором" болгарским" он же с маски 5+
    Переклацал там все настройки
    Камрадам посоветую погратся с ДИПДЕЧ
    Он отвечает за дискрим на глубине
    Закапывал в ямку ржавый кусок метала, если вди скачит в цвет больше то значение занижал, чтоб было понтно что то чермет.
    Так же и наоборот, можно загнать чермет в цвет, тоисть черный метал будет звучать цветом.
    И звук чермета стоит на максимум
     
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Юний друже,я займаюсь тим ,чим мені цікаво займатись,це мій вільний час.На даний момент його стало дуже багато,а датчики точно не хочу мотати.Мені було цікаво зробити краший датчик за оригінальний я його зробив .І не тільки на Маску,не на ній світ клином зійшовся.Кілька десятків людей дзвонили, на рахунок датчика,усім відмовив.Крім пошуку і ковиряння в радіоапаратурі,є ще дуже багато цікавих речей.Життя коротке,все потрібно спробувати. А кошти потрібно заробляти в іншому місці на РОБОТІ,а не розраховувати на те що знайдеш,чи хтось у тебе купить "КАТУХУ" :D.І нарахунок "ДИПДЕЧ" по імперії так і залишай на 10 -і.Почнеш рити металолом в кольорі.На КР ,ЧК нижче 8 -ки ставити не рекомендую (по бажанню :D).На 8-ми кілогерцах ,на 6-ці скіфський нак на 15 см уже стає кольоровим на 8 -ці ще усьо,це все в грунті.Глибше МД точно не чує ,ти просто зсуваєш шкалу дискримінації.Ще можеш до -4,-8 озвучку змістити.Умови ті самі,правильно налаштованний МД. Копай яму,пробивай бокові шурфи .щоб датчик не чіпляв край ями.І тестуй,будеш знати з чим йдеш на пошук.
     
    Останнє редагування: 10 чер 2021
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Привет. Думаю зайду в тему, гляну что там творится с SE + , а тут тишина. Приборы проданы, настройки не изучены. Всю тему заново прочитал и понял что всё тестировалось с пустого в порожнее.
    Кто хоть с 5 СЕ остался и менять не хочет?
    Легенды ходят что СЕ разогнана лучше чем просто + и просто Маска 4 про, но ни одного доказательства не нашел. Как с С Буды уехала Маска так и закончилась тема.
     
  8. Golden mask

    Golden mask Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    774
    Я пользуюсь, на максимальных настройках хожу, катушка 9, хочу побольше. Если б не 2тона, т апарат огонь, хотя и на двухтоне на ней понятно чернину от цвета, да мне это и не надо. Основная цель, большой черный.
     
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Golden mask Підтримаю.Досить таки глибокий МД.З великою кількістю дефектних.Чорний металолом всіх розмірів індефікує на раз.З недоліків,в автоматі грунт скидає на 40 од,на відлаштування від грунту йде більше часу.В полі з 5 +, СЕ сумно, знаєш що під датчиком,менше ям копаєш.При мінусових температурах тормозить дісплей.По швидкості нічим не поступається 4 про.З переваг на легких і середніх грунтах струм можна вмикати на максимум,+ 5 - 10 см.На 8 кГц,діск деп 6,чує нак скіф 15 см,адекватно.Боїться вологи.
    .
     
    GARRETT 250 подобається це.
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    То есть автомат не корректно работает? Просто была 5 и 5+ в руках, а СЕ не было, слухи по форуму говорят СЕ лучшая и плата по другому разведена. Стабильность на высоте и ток больше чем в 4 про.
     
  11. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Всмысле боится сырости по блоку или мокрого самого грунта? Такого вроде сильно не замечал в попередниках. Но там глубины не было. Не продавливает как 4 про
     
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Блок,боїться роси,при мінусі,перевозити в багажнику.Автомат відпрацьовує коректно,при справному МД. Швидший за попопередників.Були СЕ з європи,скіфський нак 25- 28 см чули в грунті,датчик СЕФ 25/30.Бракованих 5 х ,до .. і зверху.Все як у всіх,в соцтабір фуфло,капіталістам трохи якісніщі ,блоки навіть герметизують.
     
    minitarn3838 подобається це.
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    ну это большой нак, а не семку в 1 см. так и Маска 4 берёт!
    А 40 единиц куда уходят?
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    5 СЕ, В + 1,5 рази.На 40 од,стартує відлаштування,феріт має бути 50 - 70 од.
     
    minitarn3838 подобається це.
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    І щоб дискусія,ненабула рекламного характеру.На треш 30 ,гейн 2,має підпікувати.І добру корову ,з села невипускають.З того що бачив,дві 5 СЕ,би купив для себе.
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Я тебе продам, наиграюсь пару недель! :D
     
  17. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    маленький энколпиончик на штык видит в чернозёме.
     
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    У мене є ,інший ,тихий глибокий.І з копом пора кінчати.Рибу буду ловити.
     
  19. Golden mask

    Golden mask Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    774
    Не замечал такого, замечу с катушкой 9, по блоку, и в дождь ходил и в снег. Ничего
    Ага, на Осколе уже с автоматами ходят, деньги рубают за рыбу.
     
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    А говориш купил бы два, дук ..
     
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    З того що було ,два були з гарними характеристиками.Попадались недокомплектовані.Перепродуть.
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    буду продавать за 9700 . это дорого?
     
  23. Golden mask

    Golden mask Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    774
    Я уже год пытаюсь продать за 9000. Не нужен никому. Дешевле нет смысла.
     
  24. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    подолье украина
    Саме величезний процент браку зупинив мене від покупки як п'ятої сешки так і шостої маски....Особливо коли побачив що ту саму шосту маску за пів року перепродали три рази...СовпадЄниє....не думаю..
     
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Так она у вас не стабильная может быть если до сих пор не продали. Я всегда видео даю если сомнения у покупателя! Но у этой СЕ что дают очень класные показатели и стабильная.
     
  26. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Вовчик, так это тебя остановило? А на 4 ки не было брака? :D Одно и то же!