Годинник Pontiac

Discussion in 'Що це таке?' started by Batman, Mar 27, 2012.

  1. Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,676
    Location:
    Дикий Захід
    Секундної стрілки не наблюдаю, може її і не має бути. Задню кришку зняти не можу. Буду йти до майстра. Годинник робочий, на ходу. Прошу датувати та оцінити. Дякую.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    2. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    3. 320 грн.
    4. 300 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
  3. Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,676
    Location:
    Дикий Захід
    Помилився віткою. Вибачаюсь.