Глубина обнаружения приборов

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Leut.Horn, 21 лют 2009.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Мова не про глибину, а дискрім на глибині.
     
    lacis67, OkSamyt та beshka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. стандартна збірка статутів ЗСУ (дисциплінарний, внутр.служби, стройовий та гарнізон та вартової служ...
      100 грн.
    3. Детально на фото. С болота, просто помыто водой. С далёкого 44го. Производство 42г. Одна короче друг...
      398 грн.
    4. нормальное состояние .
      310 грн.
    5. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      13 грн.
    6. Советские погоны 80-х гг. рядового срочной службы, новые.
      60 грн.
  3. beshka

    beshka Gefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Україна
    Sorry:), вже сам перечитав.
     
    Cladotrix подобається це.
  4. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Трішки тему підійму.
    Я вже тут цікавився питанням по приладам з можливостю не оцвітнювати чермет на глибоких цілях.
    Уточнюю, головна вимога до прилада - впевнена діскрімінація чермет/колір на максимально можливій глибині.
    Швидкість розділення цілей: - не має принципового значення, тобто прилад може бути навіть "тормозом", але при умові виконання головної вимоги.
    Грунти: в локаціях пошуку легкі - пісчані, та супісчані.
    Основні очікувані цілі: вироби з високопровідних металлів (срібло, мідь) - монети середнього розміру

    До розгляду приймаються любі прилади - фірмові, саморобні, напівкустарні.... складні в використанні, важкі, тощо...
    Буду вдячний за любі поради, але при тому, що запропонований до розгляду прилад буде відповідати головній вимоги.
     
    Веталь17 подобається це.
  5. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    П.С. Поки що із того, що рекомендували, та що досить "серьозно ютюбив" ця пара у списку:
    1. E-Trac
    2. XP GMaxx 2
    Обидва прилади досить серьозно коштують, але це не значить, що я видкідаю ці варіанти.
    Але хотілося б інфи, на що звернути увагу з розряду усіляких Кощєїв, Кротів, тощо.
    Звертаючи увагу, на те, що швидкість розділення мені не принципова, то можливо є якісь прилади, які задовольнять мої потреби, при менших цінниках :smile_9:
     
    Веталь17 подобається це.
  6. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    136
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    296
    Повідомлення:
    4.815
    Адреса:
    украина.хотин
    з саморобних приладів , це вдалося зробити з Крот 2ХМ , але є підозра щьо сумнівні цілі також кидало в чорне .
    ще квазара не мав , може з ним щьось подібне можна зробити .
     
  7. makuha

    makuha Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Скіфія
    До вашого списку приладів,добавив би ще Тежона від Tesoro.
     
    andrej1980 та Cladotrix подобається це.
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Якщо грунти піщані, то майже з любим приладом не повинно зносити діскрімом, пісок майже не впливає.
    У двоюрідного брата був СЕ (не Єтрак), тепер джимакс, не жалкує, але треба пам'ятати що частота 4,6, хоча і чешуйки копав
     
    cer подобається це.
  9. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Квазара від відомого майстра юзав років три.
    Він мене багато чому навчив, але по піднятому мною питанню, його показники посередні. А потрібні - максимальні.
    Підкреслюю, згоден жертвувати швидкістю, не потрібні чутливість на дріб'язок та уміння працювати на важких ґрунтах. Але за однієї умови - максимально адекватний діскрім чермета на максимальній глибині.
     
  10. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Ммм... не впевнений.
    Я користуюсь дуже схожим аналоговим приладом. Так, глибина ( з умовою діскріму) не погана, але я хочу кращу. При тому відчутно кращу.
     
  11. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Любий (я так гадаю) прилад має свій "кордон глибини", після якого він ще бачить ціль, але вже закидає її у чермет. І я шукаю саме ті, у яких цей "кордон глибини" максимальний.
    По Джиму, саме тому він і цікавий, що його частота дозволяє йому отримувати кращі результати по вказаним мною цілям, ніж у високочастотних приладів.
     
    Останнє редагування: 30 лис 2022
  12. makuha

    makuha Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Скіфія
    Схожий на Тежона, може бути тільки Тежон.
     
    Хейль, VIDAS та Cladotrix подобається це.
  13. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Максимальні, це скільки см. мінімально, на яку монету?

    Якого роду цілі, має вирізати МД?
    Чи має прилад озвучувати залізо?

    Не впевнений, що ціна такого приладу буде низькою.
     
  14. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Джімакс + Ультімейт = Те що треба)
     
    makuha та OkSamyt подобається це.
  15. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Перше питання складно відповісти по "мінімально-максимальній" :) Хай, для відліку, буде глибина більша мінімум на 5 см чим у "Аські Вєздєсущєй" з Нел Торнадо. Цілі, я писав - срібні, мідні монети, середнього розміру. Наприклад від 15 коп. Н2 і більші.

    По-другому. Вирізати, або окремо озвучувати залізо, та при необхідності вище - рівень фольгі (ну і навіть, нажаль, рижого), щоб не копати ямищи.

    По третьому - так, це зрозуміло. Тобто, я не шукаю принципово дешевий прилад. Але цікаво, може щось є, що працює глибоко по високопровідним (Ag, Cu) та діскрімінує добре, але можливо тормознуте по розділенню та підсліпувате до дріб'язку та низькопровідного. То таки прилади також до розгляду.
     
  16. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Так, солодкій варіант, дуже даже можливо, що саме він буде замріяним (і дуже надіюсь реалізованим).
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  17. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Є проблемка якої ви не розумієте повністю... Який би ви не взяли VLF мд, налаштовуючи на глибину по міді ви будете оцвітнювати залізо... Самий оптимальний варіант для ваших потреб це невелика частота до 7 kHz з моно датчиком (покращить вирізку чорного)
     
  18. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    А що про динозаврів Garret GTI 1500/2500 скажете? Частота 7,2 кГц і здається крім штатки 9,5" є якісь ще більші моно, наприклад
    12.5 PROformance Imaging
     
    Останнє редагування: 1 гру 2022
  19. флегМАТ

    флегМАТ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    36
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    590
    Адреса:
    Kyiv region
    Перепрошую, спитаю заради цікавості. Ви прилади АКА взагалі/принципіально/є причини не розглядаєте?
    Чур, сильно не бить)@o_O:D
     
  20. tyr9309

    tyr9309 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    438
    Адреса:
    Харьков
    Все хотят глубины..только возможности приборов изучать ни кто не хочет..
    Мне например полностью освоить Ака..,7 лет..,может я и лох..,ну это правда..и то я не уверен что я его обуздал..
    Скажу так ,глубина находки зависит от частоты катушки..,смотря какой металл вам надо...У меня есть катушки от 3 до 17 частоты..
    А дальше думайте сами...
    И при желании он видит довольно глубоко..можно даже пробить ковер кровельного железа...,но максимум 5 см...то есть практически верховые находки..,дальше железо не пускает...
     
    Останнє редагування: 2 гру 2022
    флегМАТ подобається це.
  21. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Не маю Аськи, тож не можу заміряти скільки це буде в сантиметрах. Це набагато дальше, ніж дальність на медаль, що на моєму відео?



    То якого роду цілі, має вирізати МД??? Консервні банки, "окуляри" з транспортера, армаатуру, снаряди?...
    Я особисто, відрізняю крупні мідні монети від снарядів, по тривалості звучання, якщо використовую свій Мангуст. Помилок не багато. Тривалість озвучки цілі маскоподібним МД, важко зрозуміти. Тому відключаю режим автоматичного зменшення чуйки до заліза, яу у четвертої Маски, і після звучання високого тону на консерву, та багато інших блях, чую чіткий, досить протяжний "хвіст" зі звуку низького тону. Але, грунти там, дуже, дуже важкі. Як воно буде звучати в Вашому пісочку, та як будуть звучати крупна мідь чи срібло, не знаю.

    Не розумію, МД має в якомусь режимі озвучувати залізо, чи Вас влаштовує те, що МД працює лише в дискрімі, і не має можливості включення озвучки заліза?

    Якщо МД добре дискримінують, але сліпнуть від залізяк, такі МД теж годяться?
     
  22. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Відносно АКА.
    Перший аспект - моральний. Вам відомо, що на Кубі немає картоплі? Зовсім. А знаєте чому? Тому, що вона походить з Америки. Це не жарт.
    Другий аспект - технічний. На разі, я не маю вимог до приладу, щоб він бачів колір скрізь кровельне залізо, тощо.
     
    VIDAS подобається це.
  23. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    У грунті така відстань абсолютно задовільнила б, ну при умові, що на тій же глибині, не оцвітнювало б чермет.

    Звісно, бажано щоб на дискріміноване була окрема озвучка, а не просто вирізка.

    Мається на увазі перегруз від великих залізних цілей? Чи неможливість устигати розділювати близько розміщені цілі?

    Якщо мається на увазі саме повільність приладу у розділенні-відновленні в обробці сигналів, то я писав в умовах, що це НЕ Є ОБОВЯЗКОВОЮ вимогою.

    Підкреслюю, я згоден на те, щоб пожертвувати такою важливими функціями, як швидкість обробки-розділення-відновлення.
    Тобто, я не шукаю "меджик детектор", якій буде супер абсолютно по всім показникам.
     
  24. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Купите Деус и не морочьте себе голову.
     
    OkSamyt, Rastaarheolog та makuha подобається це.
  25. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Добре. З відстанню розібралися.

    З цілями, які має вирізати МД, так і не розібралися... А це потрібно для того, щоб зрозуміти, яка якість дискримінації Вас влаштовує.
    Який конкретно, чермет, має "не оцвітнювати" МД???

    Мабуть, я не правильно задаю запитання. Давайте по-іншому: Ви купили б однотональний МД, який в дискрімі те, що вирізав, взагалі не озвучує, і взагалі не можна включити те, що бажане - озвучку вирізаних цілей, бо її не існує в МД?

    Зрозуміло. З технічної точки зору те, що називають "проблемами з розділенням", можна розділити на два типа проблем - не достатня швидкість відновлення чутливості МД після проходу датчиком над ціллю або куском грунту, та перетягування в "чорний сектор" сигналами від заліза і грунта, сигналів від цілей з низьким ВДІ та глибинних цілей. Я мав на увазі друге, а іменно, засліпленння МД сильним сигналом від заліза, по аналогії з засліпленням очей яскравим світлом, а не малу швидість відновлення чутливості МД.
     
    VIDAS подобається це.
  26. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.113
    Адреса:
    Украина, Бровари
    На важкому грунті я би рекомендував Minelab Sovereign любої моделі та року випуску. На чорний метал дискримінація майже 100 відсотків і глибина на висоті.
     
    Mi@ подобається це.