Глубина обнаружения приборов

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Leut.Horn, 21 лют 2009.

  1. Rav3

    Rav3 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Украина, Одесса
    Причина проста. Трой покупаслся именно для этой снайперки и замусорок :) По этому на него ничего другого более не будет установленного, так как физически взять негде, все катушки только под заказ. Но я уже уверен что с ДДшной снайперкой он будет на уровне или даже чуток глубже Деуса. В любом случае результаты выложу тут, возможно даже видос. И Трой не мой. Моя Дуся :)
     
    Dodo та OkSamyt подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
  3. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Что значит малоизвестный прибор? Troy Shadow - это легенда в мире металлопоиска!
    Вот видео с подобной катушкой
     
    Останнє редагування: 26 бер 2020
    makuha, Dodo та Plazovik подобається це.
  4. mastertruck

    mastertruck Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Киев
    minelab se pro стандартная FBS vs Kvazar ARM стандартная 32х32 VLF. О частотах-молчу.Сын с minelab отказывается ходить не смотря на то, что куда бы мы не приехали-я без монет не остаюсь.Ну нравиться пацану рыть траншеи! И чего все помешаны на глубине выше 40 см.?Чего там можно интересного отрыть?...Проводили тесты на копе,жаль не снимали видео.Все металлы.Лесная дорога сосновый лес(песчанник).100 м. дороги.Малой выгреб все до 40 см.(как ему казалось).За ним-чешуйка(грозный)серебро 2см.,правда 1 шт.??? (потом там шурфил,но без результата).Полушка (Петя 1) медь примерно 4-5 см.,1 коп.СССР 1977г. 1-2 см.,1\2 коп. 1927г. 10-12 см.,5 коп.СССР 1981г. 25-30см.И шмурдяк-заплесканое ведро 50 см.,кусочек подковы 30 см.,нож грибника 5 см.,колечко от быка 20 см.Проволока и пробки не в счет.И в чем логика? В глубине, в частоте,в избирательности???Можно,конечно и нужно наверное иногда и членами мериться,но на практике...
    Где-то так...Да и не забываем закапывать ямки!
     
    Gordan13, Ortodox та Dagon подобається це.
  5. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    На практике, люди ходят за тракторами вспахивающими поле, и находят то, что не находили до вспашки. Угадайте, почему после вспашки, на выбитом поле можно найти немало монет, не видимых до вспашки?
     
    Reinhard T.E. Heydrich, костя курокрад та Maus M подобається це.
  6. mastertruck

    mastertruck Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Киев
    Как по мне,в режиме дискриминации до 25-30 см. для поиска вполне достаточно.Если же искать "сундуки и бочки" то это уже археология.А на счет пашни,я откровенно-не хожу.Не охота рыть "какалики".Разве-что если так:
     
  7. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    В мире возможно это и легенда, а у нас в Украине об этой легенде мало кто слышал, не говоря о "видел". Много ли магазинов продает этот прибор-легенду? Много ли в профильных форумах (этом и например на Фиолетовом) веток обсуждений его владельцами, или (хотя бы) хотельцами? Сервисный центр где то есть? Или может его как другие аналоги - Маску или Тесоро радиолюбители на своих профильных форумах обсуждают-клонируют? Много ли производители датчиков к нему датчиков предлагают? Не много? А почему? Точно не из за сложности изготовления, правда?
     
    Останнє редагування: 27 бер 2020
  8. mastertruck

    mastertruck Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Киев
    Вы извините,но по воздуху тесты проводить,все равно,что цветы нюхать в противогазе...Хотя-бы на свежезарытую тест проведите...А то-ЛЕХЕНДА-ЛЕХЕНДА...Видали мы эти лехенды в деле! Ямки зарываем.
     
  9. Dodo

    Dodo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Украина
    Troy Shadow х5 продався уже?
     
  10. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Промазали, продажи а другой ветке.
     
  11. Dodo

    Dodo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Украина
    Ткните пожалусто,не могу найти тему,друг интересуется очень,благодарю!
     
  12. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Кто по какому уровню громкости отклика от цели МД с трешхолдом, определяет дальность обнаружения по-воздуху?
    Как Вы думаете, правильно ли я определил дальность обнаружения монеты, третьей Маской?
     
  13. Dodo

    Dodo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Украина
    Как на меня это выкрученые приборы на максимум очень.треш выкручен очень,я ходил еле слышен был,лучше в наушниках
    Мозг вынесет через час ходьбы с такими настройками.
     
  14. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Як на мене то Ви путаєте дві різні речі,"реакцію приладу"і"відстань виявлення".
    Відео відповідає своєму заголовку."Реакцію приладу"Ви показали вірно,але це не"відстань виявлення"монети.Ви ж не виявляєте монети по трешхолду.Я виявляю по сигналу,та ще й бажано в дискримі(щоб не копати лишнього):beer:
     
    Omikron подобається це.
  15. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    3-5 котлованів за день вириє і узнає...
     
    Omikron подобається це.
  16. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Я не встречал такого прибора в продаже на этом ресурсе. А в этой ветке всего лишь упоминались его тех.характеристики в плане глубины.

    Если ваш товарищ очень его ищет, то пусть попробует вставить его название в строку поиска Гугла и там он засветится по цене 35к гривен.
     
    Останнє редагування: 24 кві 2020
  17. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Справа не в "викрученності" а в методиці, по якій можна віміряти дальність по повітрю приладів з трешхолдом. З Термінаторами-Тріо все зрозуміло - дальність по повітрю така, на якій з'являеться звук. З Термінатором-Про, складніше. Мені не зрозуміло як визначати поріг гучності, при якому можна вважати що МД вже чує монету по повітрю. З Маскою ще незрозуміліше, бо одні ходять з мовчазним трешхолдом, а інші з досить гучним, та трешхолд Масок дуже неоднорідний. Тому й запитав, по якій зміні гучності трешхолду визначати дальність по повітрю?
    З яким МД Ви ходили? Що Ви називаєте накрученими приладами? На відео модифікована третя Маска в режимі "GB man", та Грифон-М4. В них такі трешхолди, які не виносять мізки. Це Вам не четверта Маска. З четвертою я не тещо годину, а і три хвилини не виходжував з чутним трешхолдом.
    Гучність Трешхолду накрутив для запису відео, бо Маска працювала з навушниками. Думав що телефон може не почути занадто тихий трешхолд, тому й накрутив трешхолд до такого рівня, при якому я його добре чув при запису відео. Навушники були в руці напарника, недалеко від телефона. Ходив я з мовчащим трешхолдом, бо там був такий грунт, від якого було важко відлаштувати третю Маску в режимі "GB man", хоча в режимі "GB auto" Маска була відлаштована від грунту. Все "накручування" приладу полягало в зменшенню шумності трешхолду, і підйому підсилення фільтрів руху в півтори рази. Зараз Третя Маска має чуйку з не чутним трешхолдом більшу, ніж мала з чутним, і трешхолд став значно спокійнішим.

    Чи мова йде тільки про трешхолд Грифона-М4? Під час зйомки відео в нього гучність трешхолду була вищою ніж та, з якою я ходив, бо я сумнівався що телефон почує його, якщо гучність буде замалою. Напарник з Грифоном періодично накручував таку гучність трешхолду, що я його за 100 метрів чув, і кричав йому щоб він зменшив гучність, бо буде пропускати мілкі цілі. У напарника тонкий музичний слух, тож якщо він накручує гучність трешхолду, то це означає не тільки те, що він чує якісь нюанси, які не чутні при тихому трешхолду, а й те, що трешхолд Грифона-М4 не виносить мізки, навіть музиканту з тонким слухом. А от четверта Маска, виносить за 5 секунд. Він ходив з таким трешхолдом приблизно 3,5 години. Пішли з поля бо почало темніти, і поле було проблемне, а не через те що трешхолд виносив мізки. На відео трешхолд Грифона-М4 був тихішим ніж той, з яким більшість часу ходив напарник. :)
    Не зрозумів. По якому сигналу? Як визначити відстань виявлення?
    Можете написати як Ви визначаєте відстань виявлення монети в повітрі?
    Що до дискримінації: один МД - третя Маска, а інший - Грифон-М4, подібний до четвертої Маски.
    Я особисто виявляю цілі по зміні гучності трешхолду. У Масок дискримінатор налаштований так, що будь які цілі вона озвучує високим тоном, крім тих залізних цілей, які дають досить потужний "залізний" відгук. Тому залізяки на глибині близькій до максимальної, Маски та "маскоподібні" МД озвучують високим тоном. Навіть гвіздочки. А при наближенні до датчика, тон стає низьким. Так задумано виробниками.
    Яке відношення має те що Ви написали про котловани, до методики визначення дальності в повітрі?
     
  18. Dodo

    Dodo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Украина
    Ходив з маскою 3,і про теж,треш має бути рівний і тихий гул,у Вас на відео накручений сильно.
     
    Maus M подобається це.
  19. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Ви забули написати яка чуйка була у Ваших МД при рівному і тихому гулі. Була б добра... ;)

    Ось та ж третя Маска до переробки, та ще й без датчика. Сподіваюсь, Ви знаєте, наскільки гучнішими стають пульсації трешхолду, при підключенні датчика.

    Чуєте який шумний в неї був трешхолд? Маю на увазі, НЕ ГУЧНИЙ, а шумний, тобто мова йде про амплітуду пульсацій трешхолду, а не про гучність. Зменшилася амплітуда пульсацій. Змінився спектр шумів. Амплітуда "низькочастотних" шумів схожих на відгуки від цілей значно зменшилися, а "високочастотні" не мішають роботі, але й вони стали меншими.

    Але мова взагалі не про те як зручно ходити з данними МД, чи про їх шумність, а про саму методику визначення дольності виявлення цілей в повітрі.
     
  20. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Я мав на увазі що вважвю коректним визначення відстані до цілі в повітрі по сигналу,ане по трешхолду.В режимі "Всі метали"Трешхолд вважаю додатковою функцією,хоча і дуже корисною.
    В приладах де гучність сигналу затихає вважаю прийнятним сигнал який чути без використання головних телефонів.Зазвичай прошу зробити такий тест при покупці прилада на 5 коп СССР.Ця монета досить поширена на відміну від п ятака Катерини та ін.А тест-простим і показовим.
     
  21. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    lacis67, про який сигнал йде мова? Ви маєте на увазі те що МД має взагалі мовчати при відсутності цілі, а той звук який видає МД на ціль Ви називаєте сигналом? Тоді мабуть трешхолдом називаєте звук в статичному або псевдостатичному режимі, або режим пінпоінтера, так?
     
  22. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Мова йде про тнормальний"сигнал"і нормальний"трешхолд"надіюсь ви розумієте між ними різницю.
    Може бути ввімкнено і те і інше,але дальність приладу я визначаю по сигналу.
     
    Останнє редагування: 25 кві 2020
  23. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    З Ваших повідомлень я зрозумів, що Ви не користувалися Масками, і не знаєте як вони працюють. Тому, спочатку спробую простими шкільними поняттями, пояснити що таке трешхолд Маски.

    Я електронщик. Для мене сигнал, це те що сигналом називають фізики - зміна чогось, яка може нести інформацію. В данному випадку - трешхолд, це відносно стала величина гучності звука, яка може несе інформацію, а пульсація трешхолду (модуляція) це і є сам сигнал, який несе інформацію про наявність та деякі властивості цілі (величину, дальність...). Крім корисної інформації трешхолд несе і не корисну - шуми МД, викликані і зовнішніми радіоперешкодами, і внутрішніми, та тепловим (броунівським) рухом молекул в радіокомпонентах.
    Сенс слова треш - коливання навколо якогось рівня чи точки. Тобто - пульсації. Або - сміття. (Щось непотрібне.) Трешхолд, це поріг, в сенсі границя між чимось. В металлодетекторах трешхолдом зазвичай називають звук (тон), який постійно звучить, навіть коли немає цілі. Електромагнітний відгук від цілі, прийнятий датчиком, змінює гучність фонового звуку (тону), коли датчик проходить біля монети. :)
    Маска це такий МД в якому звуковий сигнал є постійно, але регулятором трешхолду можна зсувати рівень порогового тону так, що він може бути постійно чутним, а можна зсунути так, що його зовсім не буде чути. Можна зробити такий рівень, що досить сильні пульсації (шуми) порогового тону будуть, озвучуватися, а слабкі пульсації - не будуть озвучуватися. Зазвичай Маски так налаштовують. Границя між чутним і не чутним називається "трешхолд" - поріг. Або, як це асоціюють деякі американські розобники МД - "сміттєвий звук".

    В моєму розумінні той звук, який МД безперервно видає при відсутності цілей, називається пороговим тоном, або трешом, тобто сміттєвим звуком. Цей звук я називаю ще фоновим тоном, тому що він звучить постійно, як фон, а зміна гучності фону є сигналом, який свідчить про те, що біля датчика рухається або метал, або грунт, чи є щось інше, на що реагує електроніка МД.
    Регулятор "трешхолд" зсуває поріг, при якому МД починає озвучувати фоновий тон. Не знайомому з принципом дії МД, може видатися що трешхолд регулює гучність порогового тону. Насправді, максимальна гучність звуку в Масці обмежується регулятором гучності.

    Що Ви називаєте "нормальним сигналом" та "нормальним трешхолдом" Масок, я взагалі не розумію.
    Для мене особисто, нормальний сигнал, це той сигнал який я впевнено відрізняю від пульсацій фонового звука, а нормальний трешхолд, це такий фоновий звук, який не виносить мізки, та дозволяє мені зрозуміти які цілі, та який грунт, під датчиком. В полі пороговий тон роблю таким щоб було чути спрацювання МД на грунт, і це дозволяло не доторкаючись до регуляторів МД перевіряти правильність налаштування БГ, в процесі пошуку, а на засмічених місцях налаштовую БГ так, щоб МД мовчав, при відсутності цілі.
     
    Останнє редагування: 25 кві 2020
    Ckfdferhfbyt, Alex-morskoy, Volt_45 та 2 іншим подобається це.
  24. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    IMG_20200425_204229.jpg Можливо це не Маска-Вам видніше,але я свій димплом радіомеханіка з відзнакою років надцять раніше за Вас отримав не за сало.Тому свій"лікбез"можете присв ятити тому кому це цікаво.Переклад знаю не гірше за Вас (англійська з першого класу+курси гідів-перекладачів ;))
    Я дав Вам відповідь на Ваше запитання,думаючи що Ви не розумієте свою помилку,а Ви навмисно підміняєте поняття "Реакція приладу"і"сигнал приладу"(в Масці він має два тони,вмсокий і низький)не знаю для чого чи для кого?Та ще й намагаєтесь переконати в цьому інших.
    З таким самим успіхом Ви могли махати не монетою а залізною шайбою,результат був би той самий,а може і кращий.Вам по секрету розповім що трешхолд потрібний тільки для того щоб зрозуміти що плотність сміття під катушкою виросла і не СИГНАЛ,а затухання трешу свідчить про те що під катушкою знаходиться вирізаний дискрімом метал.Трешхолд працює у всіх приладів однаково іне потрібно ставити Маску в якийсь інший вимір.
    Якщо задаєте питання,майте мужність гідно прийняти відповідь яка Вам не сподобалась:D.
     
    WiСKed та Dodo подобається це.
  25. Dodo

    Dodo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Украина
    ;)
    Прям в яблочко!
     
    lacis67 подобається це.
  26. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Що Ви хочете сказати фотографією не Маски? Те що я не помилився - Ви дійсно не користувалися Масками?

    Прошу звернути увагу на те, що я задав такі питання.
    А Ви написали у відповідь дивне повідомлення.
    Брехня. Я ніколи не казав та не писав, що реакція приладу є відстанню виявлення монети. А ще, бачу нерозуміння технічних термінів та принципу роботи Масок, бо сигнал, по якому зазвичай масководи виявляють монети, це і є зміна гучності трешхолду.
    Це дуже схоже на нерозуміння термінів, тому й пояснив що вони означають.
    Ви що, знущаєтеся? Це не я підміняю поняття, а Ви.
    Яке пояснення Ви дали??? :) Ви ж так і не пояснили що називаєте "сигналом"!
    Насправді не було відповіді, від Вас. Ви так і не відповіли на мої питання.
    З Вашого останнього повідомлення мені вже стало зрозуміло що не тільки відверто тролили, що підтверджує регочучий смайлик (та ще й не розуміючи сенсу слів, якими троллили), а й те що не будете вести конструктивний діалог. Тож, не буду відповідати на толлінг.