Гильзы

Тема в разделе "Кулі та гільзи", создана пользователем VitalicBondarchuk1974, 14 янв 2026.

  1. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Сообщения:
    2.925
    Доброго.
    Парни второй раз попадается мосинская гильза раздутая по патроннику Манлихер. Нехватка патронов??? IMG_0694.jpeg IMG_0693.jpeg
    Ну и в догонку- гильза выскочила , по высоте как немецкая, но удивил капсуль- охотничий центробой?
    IMG_0696.jpeg IMG_0695.jpeg
    Спасибо !
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 80 шт.)
      макети.гильза стреляна.пуля не стреляна. пуля впресована в обжатую гильзу.в размере
      18 грн.
    2. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
    3. (в наличии 928 шт.)
      ММГ 5.45х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.Цена за 1...
      15 грн.
    4. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
    5. (в наличии 96 шт.)
      ммг макети..гильза полигонний отстрел(магнитная)..пуля впресована в обжатую гильзу..в размере
      25 грн.
  3. Миша-Клад

    Миша-Клад Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    530
    Последнее редактирование: 15 янв 2026
    A10A и VitalicBondarchuk1974 нравится это.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.981
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...дА, це .303 Брітіш...
    "Вайрогс", Ріга, Латвія
    :beer:
    ..."роздуття" на рос.гільзі не помІтно...
    :rolleyes:
     

    Изображения:

    Vv37G.jpg
    Последнее редактирование: 16 янв 2026
    duke6kirill, VitalicBondarchuk1974 и Миша-Клад нравится это.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.981
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...ну, не знаю.
    Колись трапилась місцина, де ВПЕРЕМІШКУ були стрІляні гільзи 8Х56
    і мадярські і "перестрІляні" мосінські...
    смішно тЕ, що стрілЯла та-ж сама гвинтівка...
    згОдом накопалася і вона (гвинтівка 35М, ...розвАлена в гівнО...)
    неприцІльно можна використовувати і совєцькі, а в контратаці - краще таки "рідні"

    З.ЬІ. ...можу показати, дЕ... :rolleyes::);)
    (там ще їх трохи гільз єсть)
    :cool:
     
    ArtBorsuk, Unnamed Player и VitalicBondarchuk1974 нравится это.