Гільзочка важка.

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Polisyaka, 26 тра 2024.

  1. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Ось принесли холосту, але вона якась важка, наче всередині ще щось є ? На фото поряд Мосінка. Прошу вашої допомоги у визначенні і поясненні. Дякую за підказку.
     

    Images:

    20240526_170636.jpg
    20240526_170652.jpg
    20240526_170724.jpg
    20240526_170806.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 928 шт.)
      ММГ 5.45х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.Цена за 1...
      15 грн.
    2. ММГ холостого набою 5,56х45 виробництва Нiмечинна. Маркування - «5,56х45 - DAG 98 KO 118»
      100 грн.
    3. (в наявності 254 шт.)
      ММГ 7.62х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.
      17 грн.
    4. 120 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      ММГ .Все тир Пуля магнит.Гильза магнит.Пуля сидит плотно.ММГ в размере.
      30 грн.
  3. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Для перезарядки авіа 30 мм пушкі МІ 24
     
    valerka та Polisyaka подобається це.
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    641
    Не зовсім так...от що для перезарядки, то да,але для 23 мм,ГШ-6-23 .
    А данний предмет має назву ГШ-23 ППЛ,тут на форумі доволі частий гість
     
    duke6kirill, valerka, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  5. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    641
    ГШ-6-23, встановлюється на Су-24 та МіГ-31 (але їх на озброєнні ВПС України немає).
     
    duke6kirill, valerka, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  6. Raven74

    Raven74 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    м. Одеса
    друже, якщо б знайшлася якась кількість, хоч би штук 16, то на нашій машинці дуже б знадобилося. Якщо це справді ППЛ
     
  7. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    641
    А хіба вони перезаряжаються,вона ж відпрацювана