Гільза від чого ?

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von VVS-7, 18. Aug. 2025.

  1. VVS-7

    VVS-7 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    161
    Ort:
    west-Galicia/UA/
    Вітаю колеги. Підскажіть по цій гільзі від чого вона і якого виробництва ?
     

    Images:

    20250818_124348.jpg
    20250818_124425.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
    2. (в наличии 928 шт.)
      ММГ 5.45х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.Цена за 1...
      15 грн.
    3. (в наличии 96 шт.)
      ммг макети..гильза полигонний отстрел(магнитная)..пуля впресована в обжатую гильзу..в размере
      25 грн.
    4. (в наличии 80 шт.)
      ММГ.Гильза магнит…Пуля сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      18 грн.
    5. 120 грн.
  3. VVS-7

    VVS-7 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    161
    Ort:
    west-Galicia/UA/
    Товщина її десь порядка 30мм.
     
  4. Зевс

    Зевс Oberst

    Beiträge:
    4.446
    Це від радянської авіаційної гармати ВЯ. 23 × 152 мм — Вікіпедія
    Виробник - Казанський патронний завод ( 543).
     
    GINDENBURG und A10A gefällt das.
  5. VVS-7

    VVS-7 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    161
    Ort:
    west-Galicia/UA/
    Зевс щиро вдячний вам за відповідь. З повагою ...
     
    Зевс gefällt das.