Доброго дня, Товариство! Вивчаю попит на гільзу 5,45, настріл АК, полігон. 80% гільз мають характерне для АК пошкодження з одного боку. Або це вже в метал? В наявності 2000+ шт.
Великого попиту не бачив.якщо маса нормальна по 220 240 гривень за кіло можна здати в метал.я 300 кг 5.56 здав по 220, це вигідніше ,чим поштучно продавати.головне щоб піску не було.5.45 я декапсулював,мив,обжимав,ажіотажу не було,вірніше зовсім не брали.