Гильотина

Тема у розділі 'Особисті та побутові речі', створена користувачем АЛЕКС68, 26 кві 2021.

  1. АЛЕКС68

    АЛЕКС68 Gefreiter

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    украина
    Приветствую.В районе "блиндажных" покопушек по ВМВ попалась такая вот интересная штучка.Так понимаю-гильотина для обрезки сигар(?)..Вполне функциональна,лёгкое б\у..Для своих лет выглядит прилично.Изготовлена известным "брэндом"..Как думаете-кому то нужна будет?С уважением.
     

    Images:

    027 (Копировать).JPG
    028 (Копировать).JPG
    029 (Копировать).JPG
    030 (Копировать).JPG
    031 (Копировать).JPG
    vulcan888 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький армійський ліхтарик ZEILER. Карболіт. Дуже добрий колекційний стан!
      3500 грн.
    2. Німецький свисток з ініціалами власника. Колекційний стан! Всередині дерев"яна кулька. Аналог п...
      600 грн.
    3. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      280 грн.
    4. До Вашої уваги, старовинна настільна лампа НКВС виробництва 30- тих років, виготовлена на заводі &qu...
      2190 грн.
    5. Фотоапарат вінтажний старовинний виробництва Germany у відмінному стані.
      1300 грн.
  3. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    171
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Україна
    Приветствую,у вас изделие из славного города Золингена,фирмы J.A.Henckels Zwillingswerk.Состояние неплохое,изделия "близнецов" всегда ценились,интерес однозначно будет.С ув.
     
  4. АЛЕКС68

    АЛЕКС68 Gefreiter

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    украина
    Данке..Не составит ли труда примерно обрисовать ценовую политику на данный предмет?Можно в рейхсмарках.С ув.
     
  5. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    171
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Україна
    С оценкой выставляйте в раздел "Сколько стоит?" С ув.
     
  6. АЛЕКС68

    АЛЕКС68 Gefreiter

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    украина
    Спасибо,раз не интересно никому-смысл перевыставлять?Тему можно закрыть.