Где дешевле купить патроны 22lr

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Atmel, 15 бер 2017.

  1. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Я колись його спробував тоді як він в "Ібісі" продавався, але в мене з мого "ТОЗ-8", він не полетів наприклад як "ССІ сабсонік" і "СК+", та той же в великій "конскрві" по 500шт.
    І в загалі чим більше швидкість, тим у мене купа більша і з патронів з плакірованими міддю кулями - теж не дуже кучно....
    У сучасних гвинтівках з більшою кількістю нарізів, та там де багато мікронарізів, краще виходить, а на "ТОЗ-8" із за того, що 4нарізи і твіст крутіший - і свинцеві кулі з швидкісних патронів, зриває з нарізів. (принаймні мені так пояснювали втрату кучності)....
     
  2. Цікаві лоти

    1. http://www.schmidtundbender.de/phocadownload/produktkataloge/kataloge-2014/971-222-006-cat-ru-2014-0...
      195500 грн.
    2. Справжньою сенсацією стала для багатьох шанувальників нічного полювання стала поява нового оптичного...
      39000 грн.
    3. На продажі тепловізійний приціл AGM Rattler TS 35-384 купувався новим використовувався лише декілька...
      55000 грн.
    4. Історія розробки лінійки High Power майже така ж незвичайна, як і самі приціли. Коли USSOCOM шукав н...
      268000 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      база під коонштейн Смірнського. під граньоний ресівер ВМ. матеріал- сталь. Оксидований. гвинти в ком...
      1350 грн.
  3. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев
    Вечер добрый.
    Точный у Вас станочек. Не могли бы Вы мне такую приспособу по свободе выточить, не бесплатно конечно ? Отверстие под конкретно купленные отвертки сверлили?
    Обязуюсь отстрелять на 50 и 100, и выложить отчётик.
    С Ув .
     
  4. Atmel

    Atmel Leutnant

    Повідомлення:
    3.352
    Адреса:
    Киев
    Народ я бы вот советовал тему релоада нарезного немного пригасить... я напомню что за сие деяние есть пока, что преследование и наказание (рублем конечно же и не малым)..
     
  5. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев
    Так предложения по совместной покупке как-то угасли, вот и ищем варианты разнообразить свой Б. К.
    Извиняюсь, если что не так.
    С Ув.
     
    Хантер ua. подобається це.
  6. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Так начеб то тут ніхто і не релоадить?.... (в стандартному магазинному патроні в свинцевій кульці - вм"ятинку зробити і все), он профільних тем по релоаду інших калібрів нарізного і різними тонерами і бульками - повно і ніхто там не застереджує хоча це теж не законно, зрозуміло, що в нас "закон, як дишло", але чому ви тільки тут це написали?...
    З пов.
     
    Иван Чонкин, Serega_77, POMAH-Lviv та ще 1-му подобається це.
  7. Олег САН

    Олег САН Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    833
    Адреса:
    Украина,г. Днепр
    Никакого релоуда по-большому счету тут нет.;) Мы ж не собираем новый патрон,а используем исключительно заводские оф.купленные в магазине патроны. И что самое интересное,что в стране нет стандарта по мощности,весу,форме и размеру пули в этом даже калибре. Немцы,чехи,америкосы-у всех свой стандарт. То чем же наш релоуд отличается. Одно,что логично вне закона может быть- релоудить пули с стальными сердечниками-как бы военный что ли вариант.То,что у нас законы в отношении релоуда дебильные,так это уже давняя печалька. Есть оф.оружие,а патрон с ОХОТНИЧЬЕЙ пулей я снарядить по закону не могу. С гладким в 4000 Дж и аж 12 кал можно,а нарезной нельзя. Маразм чистой воды!!! Так патрон случайно на пол уронил-носик пуле сбил-все,бл*дь уголовник-изменил форму пули!:mad: . Эх. С ув.
     
    Иван Чонкин, Хантер ua., Serega_77 та ще 1-му подобається це.
  8. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев
    Камрад Atmel наверное имел в виду, что его тема была про оптовую закупку патронов на колектив, а переросла в доработку 22 lr.
    Зато не умерла. Ещё раз извините.
    С Ув.
     
    _mvp_ та Хантер ua. подобається це.
  9. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    А, ну тоді прошу вибачення - не так зрозумів пост камрада...
    З пов.
     
  10. valera 66

    valera 66 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    ВИННИЦКАЯ ОБЛАСТЬ смт.ПЕСЧАНКА
    500 шт.Я возьму
     
  11. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев
    И я бы штук 500 взял, если цена приемлемая.
    С Ув.
     
    Хантер ua. подобається це.
  12. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Цікаво, Камради - хто небудь стріляв цим патроном з болтовика?
    Патрон Remington Thunderbolt High Speed кал. 22 LR https://ibis.net.ua/products/details/patron-remington-thunderbolt/
    Заявлена (V начальная = 383-390 м/с). (просто мені потрібна потужна і точна куля....)

    12500075_0.jpg

    Тим паче, що написано, що куля звичайна не облегчена а стандартні 2,6грама і не плакірована міддю, чи латунню, бо плакіровані в мене летять як попало, а на пробу купляти 500шт. а раптом не підуть - куди їх потім?...:(
     
    Останнє редагування: 28 бер 2019
  13. c2d

    c2d Obergefreiter

    Повідомлення:
    157
    Адреса:
    UA, Измаил
    Потужна та точна куля в 22лр — взаємовиключні поняття. На жаль.
     
    _mvp_ подобається це.
  14. Шерха

    Шерха Feldwebel

    Повідомлення:
    957
    Можно взять на 2-3 человека, у каждого свой ствол, может и у кого и полетит.
     
    Хантер ua. подобається це.
  15. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Я, згоден якщо знайдуться однодумці! (маю можливість понизити цю ціну на - 15%... то ж прошу до сумісної співпраці...), можна хоч на 5чоловік, на пробу.
    Якщо сподобається моєму ТОЗ-8іку, я сам тищу куплю, бо бобер - міцна, зараза і не завжди на 60 - 70+... метрів в черепушку попадеш сабсоніком...
    З пов.
     
  16. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев

    Images:

    Screenshot_20190403-201414.png
    Хантер ua. подобається це.
  17. c2d

    c2d Obergefreiter

    Повідомлення:
    157
    Адреса:
    UA, Измаил
    Видел что хвалили владельцы ругеров автоматов. В фейсбук группе.
     
    Хантер ua. подобається це.
  18. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Николаев
    На следующей неделе куплю чтоб из малина xt 22 попробовать.
     
    Хантер ua. подобається це.
  19. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Так, ціна гарна - 2,475гр./шт.
    Цікаво як стабільно чи ні зібрати купу з болтовика?....
    З пов.
     
  20. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.718
    Адреса:
    Київ
    Отличный патрон! А ещё и скидку 10% легко получить. А в Прапорщике он ещё дешевле - по 2.34 грн./шт. и там ещё и скидка 11% возможна :). Как в болтовике будет - не знаю. А для пострелух из полуавтомата Savage 64 - отличный патрон. Отстрелял больше 10-ти пачек - ни одной задержки при стрельбе. У меня летит немного хуже чем дозвук.
     
  21. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Та в мене болт і затримки мене не хвилюють, мене хвилює як із 5пострілів на 50-70метрів купу збирає?...
    Мені не для гри в війнушку по гонгам, а для полювання, потрібно щоб 5 приходів були на ~ 60+м. стабільно прийшли хоча б в 30-40мм.(3 - 4 см.)
    З пов.
     
  22. Шерха

    Шерха Feldwebel

    Повідомлення:
    957
    Если чё я в доле , у меня тоже болт чиза 452
     
  23. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    О, вже по 250шт. на одне лице, ще б двох- трьох і я пішов купляти, поки не подорожчали, бо Ібіс - не передбачуваний по стрибках цін....
    З пов.

    Тож
    1. "Хантер ua."
    2. "Шерха"
    3.
    4.
    ...5.
     
    Serega_77 подобається це.
  24. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.718
    Адреса:
    Київ
    Так затримки різні бувають, одна з них - осічка, а це вже і болта стосується :).
    У мене на 50 метрів виходить стабільно ~ 30 мм.
     
  25. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Скільки у Вас нарізів у стволі?
    В мене - 4 і швидкі патрони, не дуже кучно кулі приходять, бо буває, що і зриває з нарізів...
    Краще всього до 340мисів приходило, а вище - розкидає....
     
  26. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.718
    Адреса:
    Київ
    8.
    Тоді, можливо, у Вас і не полетить. Але, доки не спробуєте - не дізнаєтесь.
     
    Хантер ua. подобається це.