Гарний ящик для калатух

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем liman, 2 жов 2017.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю, камаради.
    Підкажіть по вартості такого ящика.
    Фото зараз тільки такі.

    З пов
     

    Images:

    aEu7ObAiusw.jpg
    V224JCe8agk.jpg
    -Odessa- подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Редкая императорская немецкая военно-морская фуражка "SMS Derfflinger". Образец синего тип...
      16000 грн.
    2. Зацеп на парадный немецкий барабан, без верхнего крепления
      2000 грн.
    3. Лесной коп ! Немного помыты ! Все латунь ! Высота большой буквы П = 22 мм . Все остальные буквы...
      400 грн.
    4. 200 грн.
    5. Петличный знак РИА
      550 грн.
  3. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1367
    Лоти
      на продажу:
    91
      продані:
    2.576
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Дерево свіжак?
     
  4. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Это не для колотух, это для 37мм снарядов то ли к паку, то ли к зенитке. Вроде к зенитке.
     
    liman подобається це.
  5. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Ааа...вони подібні?

    Ні дерево рідне з горища зі слів товариша.

    З пов
     
  6. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Да, такой же ящик, нутро только другое.
     
    liman подобається це.
  7. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    liman, Искатель 3 та ТарасМ подобається це.
  8. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    По цене не соглашусь,это всё же не для колотух и реже встречается,думаю гривен 700,с ув.
     
    Andregans подобається це.
  9. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Два роки назад подібний ящик,правда без вставок,купив за 250гр.За цей ящик,готовий заплатить вище озвучену суму 400-500гр.,якщо ви його купите за 700гр.буду радий за ТС.
     
    viktor 78 подобається це.
  10. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Два года назад?-некорректное воспоминание,аукцион покажет истину а заплатить вами озвученую сумму и я готов а предлагать мне купить его за 700 не нужно,я высказал своё мнение и видение,сейчас для колотух продаются без внутрянки по 500-600,может вспомним по сколько были два или четыре года назад?,с ув.
     
    yucher подобається це.
  11. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Так,згоден з вами,тільки аукціон покаже реальну вартість даного ящика в сьогоденні,та наскільки він буде затребуваний.
     
    viktor 78 подобається це.