Галера в полі

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von sava1988, 18. März 2019.

  1. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    1.543
    Доброго всім вечора.
    Сьогодні як на мене виявився дуже продуктивний коп.
    Порадували цікаві знахідки, але саме більше адреналіну підбавив Адріан, радості небуло меж.
    Всім гарного перегляду.
     

    Images:

    IMG_20190318_075511.jpg
    IMG_20190318_064430.jpg
    IMG_20190318_075629.jpg
    IMG_20190318_090457.jpg
    IMG_20190318_090506.jpg
    IMG_20190318_100103.jpg
    IMG_20190318_102611.jpg
    IMG_20190318_105113.jpg
    IMG_20190318_111441.jpg
    IMG_20190318_113756.jpg
    IMG_20190318_121124.jpg
    IMG_20190318_131547.jpg
    IMG_20190318_131600.jpg
    A10A, Чкалов, Saddam47 und 16 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    2. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    3. Копані.
      250 грн.
    4. Диаметр 24 мм, клеймо МОСШТАМП Пересылка Укрпочтой или Новой Почтой - оплата услуг перевозчика при п...
      200 грн.
    5. в наличии несколько штук
      220 грн.
  3. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    1.543
    Щойно перебирав шмурдяк, і от що знайшов. Перше подумав що з техніки, але може і ні. Підкажіть хто знає.
     

    Images:

    IMG_20190318_183805.jpg
    IMG_20190318_183822.jpg
    IMG_20190318_183843.jpg
    IMG_20190318_183852.jpg
    IMG_20190318_183912.jpg
    IMG_20190318_185103.jpg
    Zakerzoniec gefällt das.
  4. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    630
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.228
    Beiträge:
    3.452
    Ort:
    Україна
    Не булава, яблоко з с/г.;)
     
  5. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    1.543
    Так і думав , що щось з с/г, просто там багато і по ЧК заліза попадається тому і сумнівався.
    Дякую за відповідь.
     
    ладик gefällt das.