Футляр від заряду 82мм.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем kley, 28 сер 2020.

  1. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Доброго дня Камради, підскажіть скільки коштуе такий футляр? До безвідкатноі гармати Б-10.ссср.
     

    Images:

    015.jpg
    016.jpg
    017.jpg
    018.jpg
    019.jpg
    Мансур Львович, Otryta, viktor 78 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецька каска під реставрацію в умілі руки. Метал кріпкий
      1500 грн.
    2. Красивый антуражный шлем м35 из личной коллекции с оригинальным стальным подшлемником. Размер 62/55....
      12000 грн.
    3. Есть вот такая каска парашютиста. Когда-то досталась мне по случаю. Кто, где и когда нашёл - не знаю...
      33000 грн.
    4. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    5. Пропоную Вашій увазі цікавий лот. Каска не частого , доволі рідкісного розміру 42/62. .на розмір го...
      4777 грн.
  3. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Щось коштуе?
     
    Мансур Львович та Otryta подобається це.
  4. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Безцінний?
     
    Мансур Львович, Otryta та _KUZMICH_ подобається це.
  5. Олег Ильмень472

    Олег Ильмень472 Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Наддністрянщина
    Отвори, свищі є?
     
    kley подобається це.
  6. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Та вроді невидно,зверху сип е.
     
    Мансур Львович, Otryta та _KUZMICH_ подобається це.
  7. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Не футляр а тубус, фон для фото вы выбрали отвратительный, промойте его хотя бы..., это не трудно с мочалкой, сделайте фото при дневном свете в тени, пока старт 450 грн, с ув.
     
    Мансур Львович, Otryta та kley подобається це.