Фрачнік?

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем 5нива5, 16 лис 2025.

  1. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю.підкажть по західці. З пов
     

    Images:

    IMG_20251116_153911_880.jpg
    IMG_20251116_153904_343.jpg
    IMG_20251116_153930_648.jpg
    Миша-Клад, GINDENBURG, флегМАТ та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Звезда восточных добровольцев 57 в серебре с мечами.Клейм нет
      2000 грн.
    2. Серебро 925. 25+ грамм Орден за 85 год. Юбилей.
      2979 грн.
    3. Відмінник реставрована заколку на винт. Стан чудовий все по фото.
      250 грн.
    4. До Вашої уваги фрачний набір з нагород на німецького ветерана парашутиста люфтваффе періода Третього...
      2200 грн.
    5. Латунная колодка, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата ус...
      180 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.433
    Адреса:
    Україна
    Миша-Клад, Gewinner, duke6kirill та 9 іншим подобається це.
  4. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Дякую. Цікав , що воно робили в партізанах.?
     
    GINDENBURG та Bangalor подобається це.
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.433
    Адреса:
    Україна
    Ну, тут точно сказати могли б тільки ті самі партизани. Значок значно старший за ДСВ, ймовірно, 20-ті роки. Можливо, комусь від батьків чи знайомих дістався, як пам'ять.
    Якщо партизани УПА, то можливо від депортації хтось у них переховувався.
    https://bessmertnybarak.ru/article/operatsiya_sever/
    Взагалі, свідків Єгови гнобили і німці, і совєти.
     
    Останнє редагування: 16 лис 2025
    Gewinner, SergZSK, GINDENBURG та 3 іншим подобається це.