Фотографія

Тема у розділі 'Країни до 1918 року', створена користувачем RedShift, 29 кві 2020.

  1. RedShift

    RedShift Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Червоноград
    Доброго дня.

    Прошу допомогти в ідентифікаціі і взагалі всього, що можна витягнути з цього фото: сторона у визвольних змаганнях кінця 1910-х, рід військ, атрибутика, особистості…

    Інформація, що подана мною може цілком виявитись невірною чи вигаданою!!! Пишу як є, - прошу допомогти розібратись. Дякую.

    За словами мого діда Михайла це фото було зроблене у Полтаві у 1918 році. Кінна розвідка полку ім. Богдана Хмельницького гетьмана України П. Скоропадського (командир полку п-к Ластовченко). На фото в центрі сидить мій прадід Тібенко Опанас Сидорович (уродж. с. Гоголі, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл.). На фото, по словам діда, також присутній поет В. Сосюра. Також стверджується, що вони обоє були у особистій охороні С.Петлюри.

    P.S. колись прадід, переглядаючи світлини з панорамами Петербурга говорив, що він там був. У ліжку завжди лежала довга кавалеристська піка.

    Що стосується Сосюри – то на фотографіях, які я переглянув у інтернеті він зачесується вліво.
     

    Images:

    tibenko_opanas_sydorovytch_z_Sosuroju_1918 – копія – копія.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Казанок.
      400 грн.
    2. Німецька фляга.
      100 грн.
    3. Стан по фото. Почищена. Без іржі. Геометрія не порушена. Дерево зроблене по кресленню. Присутній лег...
      1000 грн.
    4. По фото. Робочі. «Вусик» біля ріжучої частини наварювався. Дивіться інші мої лоти!
      200 грн.
    5. Почищена. Залишки клейм.
      200 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    154
    Повідомлення:
    6.642
    Адреса:
    У к р а ї н а
    День добрый.
    Немного не в том разделе создали тему.
    Создайте тему в этом разделе, думаю так будет правильнее https://reibert.info/forums/ukraina-19171921.220/ С ув.
     
  4. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    7.491
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    День добрый.

    Сосюры на этом фото нет....У всех троих артиллерийские шашки обр.1881 года, но они по моему мнению не артиллеристы и не кавалеристы (в обоих случаях дожны были бы быть шпоры).

    Пика могла быть у казака или улана..Откуда она появилась у Вашего прадеда - это уже останется загадкой.
     
    Останнє редагування: 29 кві 2020