Фортуна-S

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем SDR, 30 кві 2020.

  1. pover

    pover Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Черкасская обл
    Если микросхемы и конденсаторы дороже, то это еще не значит , что они лучше и вообще не факт , что они рабочие (имелось ввиду микросхемы).
     
    praktik_1974 та Wolfgrey подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Отличный набор для пляжного поиска. Пластик. В совке есть специальное отверстие для крепления страхо...
      650 грн.
    3. Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      400 грн.
    4. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    5. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер заводского комплекта 11". Был в использо...
      200 грн.
  2. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    На жаль, це так - наші вузькоплівкові браття дуже захоплюються перемаркуванням мікросхем або закупкою заводської відбраковки, яку потім втюхують наївним лаоваям. Зрозуміло, що перемаркуванням LM358 ніхто займатися не буде, а чим дорожчий оригінал, тим більша спокуса.
     
    pover подобається це.
  3. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Справжню картину знають ті хто має справу з радіодеталями кожен день.Я власне маю справу з IGBT транзисторами(досить дорога штука) шимками,після попадалова на декілька тисяч гр.прийшлось шукати способи перевірки(LCR тестери,випробувачі шим контроллерів з якими я часто стикаюсь).З підсилювачами давно не працював.Думаю людям які використовують їх професійно,є сенс теж шукати ліки від повального браку.У мене затрати на прибабахи себе окупили з лихвою.:beer:[/QUOTE]
     
    Phiziks та Vitalik Zmej подобається це.
  4. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Є такі стенди, що дають змогу визначити хоча б основні параметри ОУ для порівняня їх з даташитами. Хоча воно й морочливо, усе вручну, але того варте. Само собою, що стенди не покупні, збираються вручну.
     
    lacis67 подобається це.
  5. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    а можна йіх випаяти із чого небудь із двд чи якойісь апаратури? чи якогось телевізора и.т.д.
     
  6. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Можна. Якщо ви робите щось для себе у єдиному екземплярі. А якщо випускаєте продукцію навіть дрібними партіями, то ніяких телевізорів не настачиш.
     
    praktik_1974 подобається це.
  7. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
     
    Phiziks подобається це.
  8. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Чесний тест порівняння трьох приборів Квазар Арм, f3, Фортуна S.
     
  9. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Дякую за справедливий тест. Але Треба було з проходу пробувати слабкі сигнали. Навряд чі б зачипило. А так "випікувати" те що "хрюкнуло" коли знаєш де лежить то не вірно. Якщо сигнал з чорним то його також копати? Що ж тоді робити на хуторі? Копати все підряд?
    Як на мене то:
    КВАЗАР АРМ: 5кЕ2 35 см не копаємо,5кСССР 30см не копаємо, 1коп 20см не копаємо, динар 25см не копаємо
    ФОРТУНАС: 5кЕ2 35 см не копаємо, 5кСССР 30см не копаємо, 1коп 15см не копаємо, динар 20 см не копаємо
    КВАЗАР Ф3: 5кЕ2 35см не копаємо, 5кСССР 30см не копаємо, 1коп 15см не копаємо, динар 25см не копаємо.
    Це те, що побачив на відео.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2021
    Rudius подобається це.
  10. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Абсолютно згідний з вами, з проходу не візьмеш ніяк таку ціль. Тест робив не я а форумчанин з ніком Sevin. Це відео він виложив в темі Квазар Ф3, і по ньому реально видно можливості приборів.
     
  11. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
     

    Images:

    Capture+_2021-04-05-16-44-29.png
  12. praktik_1974

    praktik_1974 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    260
    Адреса:
    Украина
    Так, автор відео роботу зробив велику, уважуха! Але скажу свою скромну думку по цьому тесту.))
    1. Допускаю що грунт- пісок, сосни ростуть, ліс.
    2. Чуємо тільки звук, а як там ВДІ та сигнограф????)))
    Суто моя думка, нікому не нав'язую.
    З пов.
     
  13. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    А навіщо Вам ті ВДІ та сигнограф? Це чимось допоможе?
     
  14. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Понятно,что в таком грунте прибор "выдавит" максималку по обнаружению, в черноземе это минус 5 см и сигнал при этом будет спорный, а минус 10 см уже будет четкий цвет, внесите эти значения (в виде коррективы) в таблицу и получите реальные поисковые показатели.
     
    Phiziks подобається це.
  15. praktik_1974

    praktik_1974 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    260
    Адреса:
    Украина
    Тоді поясніть, навіщо практично всі комерційні прилади мають ВДІ?
    Просто щоб було??
    ВДІ, це як орієнтир, і озвучка теж як орієнтир....а в кінці танців з "гармошкою" примає рішення оператор.....копать /не копать..
    А що кому більш до душі, що дає більше інформації про ціль, кожен вирішить сас для себе.
     
    lacis67 подобається це.
  16. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Я Вас розумію, але що Вам дасть дисплей, якщо з проходу почули чорний кряк? Чі за кожним таким дивитися на дисплей?
     
  17. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Це дивлячись на якому приладі.А якщо в одну сторону кряк а вдругу кольоровий пік?І так три рази підряд?І навхрест так само?В приладі з дісплеєм я автоматично шукаю ВДІ.
     
    форт55 та praktik_1974 подобається це.
  18. praktik_1974

    praktik_1974 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    260
    Адреса:
    Украина
    Це дивлячись де ви копаєте, яке місце, отой "кряк" може виявитись скіфським мечем.....)))
    Немає про що тут сперечатися.
     
    melan подобається це.
  19. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Сейчас я вас примерю в ваших рассуждениях, оператор на одной из целей сделал смещение в 20 градусов и звук поменялся на более четкий цветной, так вот, он реально знал что за цель, на какой глубине и как она должна показывать по ВДИ(он нам не показал, но думаю все поняли), в первом варианте прибор не врал,а показал реальные значения!!! а потом после накрукти, он в исскуственно созданных условиях соврал на эту же цель озвучив ее цветом!!! а теперь вопрос, в каком из вариантов "врало" ВДИ?)))) В общем, на ВДИ я лично смотрю когда под катухой слышу четкий сигнал, в остальных случаях я смотрю только на синограф, растянутость шкалы в разы информативнее чем любое ВДИ!
     
    lacis67 та Phiziks подобається це.
  20. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Це я не правильно написав"ВДІ".Малось на увазі дисплей та його інформація.Дисплей-не лишня опція тим хто може її там побачити.Колись я мріяв зібрати саморобний прилад в якому буде ГОДОГРААФ...А зараз-будьласка на блюдечку користуйся.
     
    Vitalik Zmej подобається це.
  21. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Все зависит от места поиска и опыта поисковика. Вчера ходил по черняховке и на таком хрюке Фортуной S поднял динарик, а товарищ начинающий копатель впереди с Крузером мимо прошел махнул и не зацепил или не обратил внимания. И такая ситуация у нас не впервые что он пропускает цель, а я идя следом на сомнительных сигналах поднимаю монетки.До этого ходил с Маской так она отлично учит слушать и копать. Да копаю больше но и результат по окончанию копа лучше.
     
    Останнє редагування: 9 кві 2021
    pover, lacis67, praktik_1974 та ще 1-му подобається це.
  22. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Разве черный "хрюк" это сомнительный сигнал и стоит его перепроверять? То что я написал выше, там даже намека на спорный нету
     
  23. pover

    pover Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Черкасская обл
    В наше время только на таких сигналах можно что-то найти.
     
    lacis67 та melan подобається це.
  24. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Так вы же сами пишите
    Сигнал с черным призвуком и есть спорный. Естественно желательно копать.
     
  25. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Вы видео смотрели? Там черный некопаемый сигнал. Возможно чуть с призвуком цвета. Например на хуторе такое копать не будешь. Есть цветной сигнал с призвуком черного- вот это спорный, его копать надо.