Фортуна-S

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем SDR, 30 кві 2020.

  1. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    друзі давайте говорити чесно ніяка фортуна не буде бачити копійку між пласкогубцями і навіть коло пласкогубців, в ютубі у вільному доступі йе відео де чітко і ясно розвінчуйеться цей міф на відео показано як на пласкогубці кладеця копійка а потім у повітрі над пласкогубцями комрад водить катушкою, це ж уже розвінчаний міф і навіщо ви його знову породили.
    один відомий ютуб блогер у лічку я йому писав, то на мойе проханя він так само тестував пласкогубці результат такий самий
     
    praktik_1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    2. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. praktik_1974

    praktik_1974 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    260
    Адреса:
    Украина
    Людям потрібна "казка", так було завжди.....
    Одиниці розуміють фізику процеса....
    Фізика "7клас 1четверть")).
    Насправді, простими словами, це співвіношення мас предметів, їх положення в просторі та інші фактори....
    А тепер, ВНІМАНІЄ, фокус 2, вертикально до площини датчика оті пасатіжі..... чуда нє проізойдйот))).
    Перепрошую за офф...
     
    Porta подобається це.
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    І щоб не було,тупих коментарів ,знов кіно
    .Струм 100 мА,60 мА,150 мА.Поріг 6,в квартирі іноді на нижчому порозі підпікує.Більше сорока точок доступу Вай-фай,за сотню метрів антени всіх операторів мобільногшо звязку.в 20 метрах кабеллі звязку залізниця Київ -Одеса.
     
    Vitalik Zmej подобається це.
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Навіть АВТОР фортун незможе зробити,ні з одною фортуною,те що зробив я :D.Він наверно чогось незнає.Перед тим як писати коментарі,варто подумати"А можливо я чогось незнаю,або нерозумію." На мою думку,написанне вище тобою,аби написати!І ще одному товаришу тупий коментар сподобався :D :beer:
     
    Vitalik Zmej подобається це.
  6. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    олександр олександрович голден маски люди присилали щоб ви йіх модернізували а тепер фортуни будуть присилати будете модернізувати фортуни
     
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Чого присилали і тільки Маски?:D.Весь хламм шлють і возять.Ми вмієм все чинити,без винятків.Навіть шпаклювати і красити навчився .Фортуни небудуть модернізуватись,проста модернізація не проконає.І Володимирович.
     
    Porta, Vitalik Zmej та пацефист подобається це.
  8. vlad8888

    vlad8888 Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Кировоград
    На чотирьох тонах такі самі показники як на першому відео?
     
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я ніколи нешукаю на чьотирох тоннах.Для мене більш інформативним є двох тональна озвучка.Денарії копав з за 30 см,на чорне,знав що він там,там потрібно правильно налаштувати нижній поріг гучності 140-160 од.В модернізованому варіанті з таких глибин має озвучуватись кольром.Догружається відео сьогоднішнє,на дрібне риже і +різні ціллі.І ще одне буде тільки рижуха + свердло .На перше дам посилання в темі попередніх фортун.Ютюб щось тормозить уже більше години, 5хв кіна грузиться :D
     
  10. koppro

    koppro Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    г киев днепровская 20
    Как вы можыте оценить пребор,пребор судят по тому сколько он пропускает, а не находит.
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    +
    Уже,точно більше 15 років копаю,перші десять років підбирав МД,по три чотири на рік,одночасно до них мотав датчики.Особисто знайомий майже з усіма камрадами в окрузі.І якщо вони після мене повертаоться на 000-х,значить я нічого не пропустив.:D.Я копаю після всіх,навіть після себе ,через сезон.:D
     
    форт55 подобається це.
  12. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    А я почав копати з Фортуною- Про 2 ,леше рік на зад ,один сезон, на тих місцях на яких Аськами ходили десяток років .
     
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    І? :D .
     
  14. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    а хтось буде за вами дозбирувати деусом та всім іншим, так само як і ви після асьок дозбируйете, знахідки на фортунах пропускають за рахунок тих налаштувань які на форумах радять робити то ніякій дійсності ці налаштуваня не відповідають а людей дезінформують і вводять в оману, я ж особисто сам кілька сезонів перевіряв правильність і достовірність цих налаштувань.
     
    koppro подобається це.
  15. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Саша, поменяли аналоговую часть я так понимаю? За основу М-ка была взята? Почему я спросил, уже были люди высказывающие мнение про замену аналоговой части и прибор будет вести себя по другому.
     
  16. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Да зробив ,трохи по іншому,під грудками на 80 % менше почала чорнити.І від 50мА до 180 мА по повітрю різниця в чутливості 5 -8 см.Ще є зазор для вдосконалення :D.Тут залишу як є,в наступному проекті,реалізую інші ідеї.
     
    форт55, Porta та Vitalik Zmej подобається це.
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Пробуй писати ,початок речень з великої букви.Якщо напишеш слово з помилкою це проконує.Іноді сам на третій день перечитую повідомлення,в яких недописую,або появляються лишні букви.І даю відповідь на твоє запитання,можеш повірити ищо крім цього що в цих кінах у мене є ще кілька МД,іншого КЛАССУ. :D.По самій фортунні,вона пропускала з за швидкого маху датчиком над землею,надіюсь цю проблему я вирішив.Коли вас дурять в тестових кінах,кілька махів над ціллю,виходить дуже глибоко.Щоб для себе знати шанси на копі,робиться повноціннний шурф,і реакція МД на ціль за перший мах!Я недумаю що є такі хто буде по два три рази махати над одним і тим самим місцем по кілька разів.Хоча Х.З :D
     
    Zag1248, форт55, solist та ще 1-му подобається це.
  18. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    В реальности все так и есть, если ты с первого маху не зацепил цель (причины разные), то ты ее пропустил 100%! Другое дело когда есть отклик (хрипящий, еле слышный, но есть!), то тогда можно попробовать "вынюхать".
     
    Zag1248, форт55, Porta та ще 1-му подобається це.
  19. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    для тих хто в темі бо читають новачки, коли на тому струмі на якому ви ходите тобто 130 150 і на такому струмі ви знаходите слабкий ледве чутний сигнал коли перекидайе із цвітного у чорне і спорний сигнал, то що буде коли збавити струм і зробити той струм який на форумах радять робити тобто струм 50 75 80. той обйект у землі який на струмі 120 130 озвучуйеться спорним сигналом, на струмі 50 75 ви той обйект точно пропустите його чорниною навіть не озвучить.
     
    форт55, Vitalik Zmej та Porta подобається це.
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я ж написав,пиши початок речень з великої БУКВИ.А те що ти написав ....я.Є грунт на котрому,великі струми шкідливі,відчувається це на хатніх плямах,будеш рити фантоми.Глибше небуде,а головняків добавиться,тобто навантаження на лопату.З результатом 0!"
     
    Vitalik Zmej та Porta подобається це.
  21. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    А я завжди зменшую струм на смітниках, на хуторах, реально допомагайе перевірено, я в курсі справи.
     
  22. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Бач на користь зауваження.І по МД,по іншому .нічого не знайдеш.У мене є цікавіший шлях очищення смітників.Є кілька чоловік,котрі спеціалізуються по металолому,я з ними ділюсь точками.І після їхньої результативної зачистки території,дочищаю я.Іноді досить успішно.З крайнього,кузню в полі зачистили,одне задоволення було після них ходити.
     
    Vitalik Zmej подобається це.
  23. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    , результативної зачистки території,дочищаю я.[/QUOTE]

    А Ви впевнені, що вони не "дочищають" і ВАШІ потенціальні цілі?
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    А Ви впевнені, що вони не "дочищають" і ВАШІ потенціальні цілі?[/QUOTE]
    Якщо я в чомусь не впевнений,я мовчу,завжди.Кому доля втопитись,той незгорить.:D
     
  25. OlegKondrat

    OlegKondrat Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Какой то Соловей дуже агресивный, и сильно впевненый!
     
    Богатыръ подобається це.
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ніякої агресії,тільки впевненість.Ніхто мого не знайде,так як я чужого.З крайнього,камради знайшли хутір в лісі і тиждень на нему жили,визбирали все що пікало.Через неділю,заїхала інша команда,за пів години підняли глечик,і більше нічого.Досвід приходить на полі а не на форумах.Крайнє речення,перечитай :D З попередньго повідомлення.