Фортуна Про

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ozzy_sv, 30 гру 2015.

  1. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Добрый всем вечер. Вопрос к владельцам Фортун. Фортуна-про, датчик 12,3 Кгц, число VDI на большую медную монету (царизм) и на 50 коп. серебром (Николая) одинаковое - 80-83. Подключил датчик 7 Кгц, VDI по воздуху тоже одинаковое. Почему такие показания?
    С уважением.
     
    Лорд Грегори подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Чехол для пина. Состояние хорошее. Пригоден для дальнейшего использования. Смотрите фото.
      125 грн.
    3. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    4. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      125 грн.
    5. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1000 грн.
  2. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    это скорее всего от размера монеты зависит.

    я вот кстати тоже недавно поднял рарик на медном сигнале, при свидетеле, главное прикол - я ему тогда перед выкапыванием так и сказал мол "о монетный сигнал, медь, царизм..", а когда копнул то был приятно удивлен..
    ну а когда сразу в поле загуглили монетку, то уже и вовсе присели))

    это моя первая крупная серебряная монета, десюлики и пятнашки дают вди на 10-20 единиц ниже по шкале..

    та и вообще медь меди - рознь, можете даже проверить, двундель, копейка и полкоп будут давать разные показания вди, а не тупо 81-83 на всьо.
     

    Images:

    IMG_20190315_191954.jpg
    IMG_20190316_084532.jpg
    IMG_20190316_084545.jpg
    Mishka*, SEREGA87 та форт55 подобається це.
  3. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Вот и у меня была та же картина, первое крупное серебро (как на Вашем фото) поэтому и спросил.
    Давно в этом убедился медные монеты разных годов (даже одинакового диаметра) показывают разное VDI, наверное они не из чистой меди, а сплав. Я как-то нашел кусок медной пластины в земле, так вот она показывает VDI немного больше любой царской монеты!
     
    Лорд Грегори подобається це.
  4. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Підкажіть хто зараз займається виготовленням ПРО? І чи краще дивитися в сторону М-ок?
     
  5. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Краще дивіться в сторону ПРО-2. М-ки лише в тому випадку якщо катастрофічно не вистачає коштів.
    Надумаєте на ПРО-2, звертайтесь в ОП.
     
    Ваня_ подобається це.
  6. Андрей Гарбуз

    Андрей Гарбуз Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Киев
    якщо, бирати Фортуну М3 (бюджет лімітований...) - де Фортуну, краще купляти? Мета - початковий пошук, полями, лісами , за картами "генштабу1935" )))) Так, щоб ключі з болтами від тракторів не знаходити.
     
  7. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    форт55 та Юк. подобається це.
  8. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Добрий день камради. Підкажіть, може хтось користується при пошуку поліфонією. Фортуна-ПРО, частота 12,4 кГц. Хожу на копі на 4-тоновій озвучці. Раніше пробував поліфонію, але якось незвично і здається складно. До неї треба звикнути, чи треба мати музичний слух? Мені чогось здається, що поліфонія має переваги перед 4-тоновою для ідентифікації цілі. Наперед дякую за увагу і відповідь.
     
  9. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    648
    Адреса:
    Lemberg
    Також після купівлі Фортуни - про спробував поліфонію але якось відразу не зайшла, тому вернув 4 тона із якими ходив не один рік на попередніх фортунах. Але вважаю що поліфонія має бути більш інформативною, оскільки на число вді майже не дивлюсь (захисний чехол блікує і просто виробив звичку) а ширший діапазон звуків - теоретично мав би більше інформувати. Наступного копу обов'язково перейду і як мінімум 5 виходів буду тестити. Результатами спостережень обіцяю тут поділитись :beer:
     
    Лясник та форт55 подобається це.
  10. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Я теж планую присвятити кілька копів для тренування на різних мішенях, може сподобається, то переду на поліфонію:). Вдячний за увагу.:beer:
    Теж розповім, що з того вийшло.
     
  11. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Добрый вечер всем. Сегодня на копе приключилась такая фигня. показания ток датчика уменьшилось до 7 ма. (регулируется от 3 до 10 ма) при этом (на тестовую монету) по глубине нормально - 30-35 см. При настройке этой катушки на другом профиле ток регулируется нормально - от мин. до 230 ма. Значит проблема не в датчике. Пусть бы так и было, но планирую к моим двум датчикам купить еще снайперку. Может это быть связано с процессором блока? Фортуна-про.
    С уважением.
     
  12. Белоус Роман Викторович

    Белоус Роман Викторович Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    317
    Адреса:
    Полтава, Европейская, 28
    2,42 дюймовый ЖК-экран 128X64 12864 OLED дисплей модуль IIC I2C SPI серийный SSD1309 для Arduino C51 STM32 белый/синий/зеленый/желтый | Электроника | АлиЭкспресс https://aliexpress.ru/item/32932787...5974&spm=a2g2w.productlist.0.0.4ada61f0EOCahh
    Подскажите, пожалуйста, такой дисплей подойдет к Фортуна Про?
     
  13. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Доводилось мне поднимать рубчик Сашки третьего, так вот он бил как крупная медь, поднял примерно с 25 см, потом опыты проводил и ВДИ на него не менялся что на 10 см что на 25 в земле, ну может пару единиц туда сюда, я думаю тут уже не столько сам металл начинает влиять на ВДИ, сколько форма и площадь (в большую сторону) т.е если взять равнозначные по площади пятаки меди, алюминия, серебра и тд то они будут лупить плюс минус одинаково, это физика эл.маг полей начинает с нами "шутить", соотношение диаметра катушки к ее частоте и площади искомого предмета, ну и погрешностью конечного ВДИ идет грунт, вернее фазовый сдвиг от него.
     
    михаил михайлович, форт55, VVB10 та ще 1-му подобається це.
  14. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    135
    Адреса:
    Тернопіль
    А якщо денарій не плазом а на ребрі чи майже на ребрі? В таких різних положеннях ВДІ сильно різниться?
     
  15. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Сильно, плошмя лупит 61 на ребре будет уже 28-35, если хоть раз поднимали серебряные фибулы, то там ситуация аналогичная, площади нет, плюс сам объект не круглой формы, а продолговатой, собственно как и монета на ребре.
     
    shmayks, VVB10 та форт55 подобається це.
  16. shmayks

    shmayks Feldwebel

    Повідомлення:
    247
    Шановні власники Фортуни Про,який розбаланс катушки у ваших приладів?В мене показує 1,7 вольта(в жару)з настанням холодів може показувати 1 вольт.Приладу вже 3 роки.
     
    Vasco подобається це.
  17. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    У мене 0,1-0,3 (в залежності від температури). Це залежить від якості виготовлення датчика, прилад тут ні при чому.
     
    Otryta та shmayks подобається це.
  18. форт55

    форт55 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    934
    Адреса:
    Киев и область
    Можна спробувати відкоригувати баланс. У мене колись був подібний датчик. Зменьшив маленьким кусочком ферриту, взяв старий транзисторний приймач, виколупав з нього контур, викрутутив ферритовий стержень діаметром приблизно 2-3 мм., довжиною 10 мм. Ввімкнув блок, поклав на дачик зверху цей феррит і шукав місце на датчику при якому баланс був мінімальний. Потім феррит зафіксував термоклеєм. Ходив з ним більше року. Якщо феррит маленький для цього, при бажанні можна знайти більший. Ну принцип Ви зрозуміли. Спробуйте.
     
    Otryta, shmayks та Vitalik Zmej подобається це.
  19. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Это называется температурный дрейф датчика, если мне не изменяет память, то разбаланс не должен превышать 0.5 вольта, дальше идет потеря глубины, искажение ВДИ вплоть до переворота фаз т.е черное станет цветом и наоборот. В первых моделях был так называемый "компенсатор", он включался в ручную, но его рекомендовали включать если разбаланс начинал превышать 0,8-1 вольт, в модели "S" разбаланс (это из слов "гуру") практически не влиял на прибор, ну во всяком случае при разбалансе даже в 3 вольта прибор должен был себя вести адекватно, как оно на само деле я лично не знаю, так как реальной инфы никто не давал по этому поводу.
    В вашем же случае я бы не стал искать с этой катушкой, доведите разбаланс хотя бы до 0.3-0.5 вольта, ферритовый метод описанный выше самый гуманный, дальше только кирпичный или березовый)))
     
    Останнє редагування: 29 жов 2021
    Alex-morskoy та shmayks подобається це.