Фортуна Про

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ozzy_sv, 30 гру 2015.

  1. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Теперь есть.
     
    Baner777 та FARfOR подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. ОООчень легкий и надежный , также многие делают из него сверхлегкие карбоновые штанги для металлоис...
      2900 грн.
    4. Продам всем известный металлоискатель ПИРАТ. Возможны различные комплектации от собранной платы до п...
      300 грн.
    5. Ручний металодетектор Super Scanner – це недорогий доглядовий металошукач, який призначений для пошу...
      648 грн.
  3. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Схоже таки дочекались! :) І вже скоро ми зможемо таки побачити новий прилад "Фортуна Про".
    Викладки виглядають достатньо цікаво, але повноцінно щось сказати про роботу приладу зможемо лише після повноцінних тестів в полях.


     
    didvalerij та andrulchik1986 подобається це.
  4. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
     
    didvalerij, VOVA777Lviv, Amadeu$ та ще 1-му подобається це.
  5. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    UR7CQ, дякую за достатньо показове відео!
    Скажіть, будь ласка, що нового використано в приладі, окрім ОЛЕД дисплею?
    Проц той самий? Чи є ФМ-модуль? Пін статика?
     
  6. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Проц тот-же, фм модуль пока нет, но проблем его встроить тоже нет, пин статика.
     
    didvalerij, andrulchik1986, Kornet 75 та ще 1-му подобається це.
  7. didvalerij

    didvalerij Gefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Павлоград
    Интересный прибор, как я понял по видео - он вроде быстрее работает и цепляет лучше, чем Фортуна М3? Какие нибудь новые функции добавились? Регулировка усиления есть, как в М3? Спасибо за видео!
     
  8. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Цікаво було-б побачити порівняння Фортуни-М2/3 з Фортуною-Про
     
  9. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Це маркетинг детка,дальше піде Про 1,2,3 ,Ультра,а люди будуть тратить кошти,думаючи ось він мій супер прилад... Нормально доведена до ума Фортуна М працює досить не погано,чи варто переплачувати?
     
    Рослабон, Petry4ello, Arch та 3 іншим подобається це.
  10. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Як то кажуть, еволюція не стоїть на місці! Те, що видно по відео, то робота приладу стала значно швидше, що додасть йому плюсів в порівнянні з попередніми моделями. Я колись раніше вже писав, коли вийшла М2, що міняти один прилад на інший можливо і не варто але якщо купувати зараз, то краще новіший! Коли зберу власну Ф-Про, зможу дати більш вичерпну відповідь конкретно по даному приладу. Наразі, те що не сподобалось з відео, це маленький дисплей в корпусі PL2943. Як на мене, або дисплей треба більше або корпус менше, але це питання скоріше до дизайнерів.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
    Бек подобається це.
  11. Petry4ello

    Petry4ello Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    159
    Адреса:
    Kharkiv
    фортуна м и фортуна м2 достаточный прибор. Фортуна м3 по отзывам знакомых не понравился,есть ложняки по захвату цели,пропуски цели. Каждому свое конечно,но лично бы я задумался о том,что важнее иметь в арсенале хорошие карты и больше возможности по выезду на места копа. При наличии лопаты из золота мы никак не будем иметь больше находок.
    Да,нужен хороший мд. Но мы не в том времени еще живем...
     
    Рослабон та Motohobiman подобається це.
  12. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    І яким боком Ваш пост відноситься до Фортуни Про? З таким успіхом можна тролити будь яку тему про будь який МД! Про Ф-М3 взагалі неправда, бо це та сама Ф-М2, з несуттєвою зміною, яка точно не впливає на пошукові характеристики в гірший бік. Але обговорення приладів Ф-М не для цієї теми.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
  13. Petry4ello

    Petry4ello Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    159
    Адреса:
    Kharkiv
    я как раз высказал свое мнение по отношению дальнейшего развития Про,Супер и т.д. сплошной маркетинг ...
     
  14. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Який-же маркетинг, якщо автор фактично подарував розробки по Фортунам М/М2? Хто хоче, збирає безкоштовні прилади, інші за символічну плату отримують додаткові опції.
    В Ф-Про з'явилась додаткова фіча - стеження за ґрунтом.
    Тож кожен сам обирає, треба це йому чи ні.
     
  15. Anatoliy2015

    Anatoliy2015 Oberschütze

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Ukraine
    это пробники ))) я думаю когда интерес людей пропадет к ПРО появится ПРО+ или еще что ) я не против платить за прошивки но только автору данного мд!
     
  16. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    Ну вот тут я с вами не соглашусь! сейчас действительно идет маркетинг))нам позиционируют новый прибор,как не просто доработанную м-ку,а как практически другой аппарат,который "быстрее,выше,сильнее")) а по поводу: "кто хочет тот пусть собирает бесплатные приборы" я вам скажу так: те кто ними пользовался и пользуется - это бесплатные альфа,бетта,гамма и еще куча тестеров!!! которые на собственном "горбу" отшлифовывали все генерации эмок и тем самым давали автору огромный информационный поток для доработки прибора.
    Ну а теперь конечно людям остается только выбирать между тем,что стоит ли повторно лезть в эти "дебри" (наверняка на порядок дороже,чем все предыдущие модели) или купить фирмача.
     
    Petry4ello подобається це.
  17. Anatoliy2015

    Anatoliy2015 Oberschütze

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Ukraine
    проц тот же!)) да и схема практически не изменилась а да название в прошивке изменилось))
     
  18. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Дорожче, за рахунок дорожчих комплектуючих та платної прошивки. Але не суттєво.
    "Пробнікі" будуть в рази покраще "фірмачів" але дешевше самої дешевої "фірмової" АСьки.
    Фірмача Ви за такі гроші не купите, навіть Аську яка ніяк не конкурент будь яким "Фортунам"
    Одразу видно, що Ви розбираєтесь в схемотехніці! :D
     
  19. Anatoliy2015

    Anatoliy2015 Oberschütze

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Ukraine
    так є трохи) :D
     
  20. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    ну я утрированно сказал конечно,но по сути если сейчас цена на прибор будет 10 и более тыс. грн,то это цена 505 терки или б/у 705 как вариант (не реклама),за то проверенные годами и копателями приборы с которыми людям точно не нужно будет думать за ферриты и тд...
     
  21. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Не буде, принаймні не за сьогоднішнього курсу валют. Там в деталях здорожчання не таке суттєве: ЖКІ - в р-ні $25 і проц вже прошитий - $12,5, по факту на весь прилад гривень на 600 дорожче.
    З приводу ферітів, я взагалі не думаю, один раз відлаштувався і забув.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
  22. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    для тех кто самостоятельно паять думает его то может и составит разбег в 1000 грн (на круг) между предшественниками,а для покупки готового я сомневаюсь, что разница будет такой.
     
  23. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Earth
    там только по комплектующим цена поднимется баксов на 30
    но основная проблема не в этом, проблема в сервисе связанным с прибором и конкретно с прошивкой новых версий с исправлениями
    а исправления таки будут, поверьте
     
  24. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    А я чомусь не сумніваюсь...
    Тим більше, завжди знайдеться якась дідвалєра що продаватиме прилади дешевше за вартість комплектуючих і їх звичайно купуватимуть, з обмовкою на те, що весь інтернет буде завалений воплями про те який поганий прилад, феріти, ложняки... :D

    Не виключено, що будуть. Але як я зрозумів, там є весь функціонал з Ф-М3, чого вже достатньо за очі.
    Єдине, що хотілося-б бачити - це вбудований радіомодуль.
     
  25. Богдан Вовкулака

    Богдан Вовкулака Obergefreiter

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    г.Киев
    Просто нужно учитывать такую деталь как кто собирал и с чего собирал фортуну.Да еще не маловажная вещь это прошивка.А в словаре слов еще много. Замануха брошена а теперь более раскрученные прошивки стали платные. Ринкові відносини.Ось так малята.
     
    Petry4ello подобається це.
  26. Petry4ello

    Petry4ello Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    159
    Адреса:
    Kharkiv
    фортуна м м2м3 ,всe это было и есть у меня,все опробывал,оставлю мнение что м и м2 хорошо собранные отличные аппараты. Автору удачных продаж,про не буду делать,куплю фирменный прибор ,я так хочу ,и так лучше будет для меня. ..
     
    Рослабон, Motohobiman, Vitalik Zmej та ще 1-му подобається це.