Фортуна Про

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ozzy_sv, 30 гру 2015.

  1. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    вчера в солнцепек копал с м-кой с синим дисплеем и белой графикой - тоже плохо видно, приходится затенять, а в сезон весна/зима/осень когда короткий день после захода солнца экран слепит в едальник и бродишь по полю с подсвеченной рожей как привидение..
     
    Рослабон подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. алюминий укрпочта + 30 грн
      60 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      1. Набір для чищення включає дев'ять інструментів: п'ять металевих інструментів, один пластиковий і...
      700 грн.
    4. 12 грн.
    5. Дивіться також інші мої лоти можливо знайде ще щось цікаве для себе
      199 грн.
    6. По фото
      160 грн.
  3. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Це звичайна проблема переважної більшості ЖК дисплеїв. Ви іще не бачили, як вони на морозі замерзають ;)
     
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Ну раз такая беда с экраном, чехол на блок только не как у дисплейников в обтяжку ибо через него не разглядеть и тоже будет бликовать, а по крутилочому типу с козырьком тонированым, чтоб и обзор экрана не закрывал и тень на него бросал, не вариант? Пластик тёмный например как с пэт бутылок пивных.
     
  5. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    еще отмечу: на прошлой неделе ходил с напарником, у него квазар арм с зеленым экраном и черной(!) графикой, так все что отображал экран - было четко видно не только ему, но даже и мне с приличного расстояния..
    так что все дело в контрасте(!) между фоном и графикой.

    но по находкам(колличеству и качеству) я его, культурно выражаясь, натянул!!) но то уже другая история)
     
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    IMG_20170604_151210.jpg

    Вот эта часть бутылки 2,5л например похожа, между изолентой и наклейкой, только фотку почему то перевернуло, козырёк снизу оказался. Должно налезть на блок по периметру, и заокругленая часть как затенитель экрана. Вариант конечно для извращенцев, но если поможет нормально копать то почему и нет..
     
  7. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Зелена, біла, жовта... підсвітка на звичайних ледівських екранах з чорними або сірими символами на сонці проглядається достатньо непогано, а от на Оледах вже нічого не видно.
    Для розуміння зробив два фото: на верхньому видно роботу без засвітки, на нижньому зі спалахом телефону. На сонці така сама видимість екрану як на фото зі спалахом.
     

    Images:

    20170604_163823.jpg
  8. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Почитайте, якийсь користувач написав на профільному форумі про дісплей """""Самое смешное, истерика из ничего, какие-то крайности, и не более, например, какой хм.... будет лазить в жару на открытом поле, если оно в большинстве случаев засажено летом, по-любому летом будут все прятаться от солнца. С другой стороны, обычный лед-дисплей на морозе вообще тормозит, так, что и не смотрит никто на дисплей. Почему зимой не начали включать истерику на счет ЛЕД? Но, кто пойдёт копать при -10, ровно также как и при +30 на солнце? Да никто, просто стереотип настолько въелся, что породил истерику.
    Некоторые типа вообще теперь не могут пользоваться, аж смешно, главное себе это внушить."""""Він так це все розказав, що цю хрень написану ним він вірить!Відповідно робим висновок!По закінченю літа,на територіїї УКРАЇНИ наступає полярна ніч!Тобто сонця не буде,зразу вдарять морози - 10 С"!!!:D Народ запасайтесь свічкали :D.І дісплей виявляється не потрібен,на шо там дивитись?Годограф по звуку,ток підкрутити на поле берем палатку,на крайняк зонтік від сонця:D,можна покривало на голову.Да при +5 "С сонце не світить!
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2017
    nex подобається це.
  9. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Раз уж теперь в тренде вставлять цитаты сюда, как сделал solovey_2005, я тоже вот только-что прочитал такой-вот отзыв :
    "Сегодняя был на копе с новоиспеченной ПРОшкой. Работа прибора очень понравилась! Поднимал монеты следом за Гаррет АТпро)

    По дисплею:
    Под прямыми солнечными лучами действительно ничего не видно, но за все время копа на поле дисплей под прямыми лучами оказался только один раз и тот когда я специально так поставил. Все остальное время мне было нормально видно."


    Мнения есть разные, как видим, все мнения спорны, что одному хорошо, другому - плохо.
     
  10. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    UR7CQ,так, робота приладу вцілому стала краще але дисплей підпсував враження...
    Можна, звичайно, говорити про те, що не завжди ходиш при сонці чи по сонцю та й іноді можна долонькою прикрити - це все так але вже немає того відчуття комфорту при пошуку! В ідеалі, щоб усе було ідеально: і пошукові характеристики і ергономіка.
    Наразі неготовий радити цей прилад як заміну М3 але як новий - можливо, за умови що користувач готовий буде танцювати з приладом в сонячну погоду.
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    "користувач"з профільного порахував всіх нас за дебілів!"""[/QUOTE] Некоторые типа вообще теперь не могут пользоваться, аж смешно, главное себе это внушить. [/QUOTE] """"Ми собі внушили що там нічого не видно!А!Нам потрібно внушити!Зїздити по вухах ,ми нічого не розумієм!Він знає як для нас краще!Бо їм потрібно спулити г-но!Хотілось би побачити щоб на фірмовому МД поставили такий діслей!Чи зналиб ми таку ФІРМУ?:D Замість того щоб розповісти автору що зліпив щось не те,вони нас всіх пробує дурними зробити .Ну невидно там нічого.і не буде видно ї!Дісплеї для того і ставлять щоб оперативно бачити що під датчиком.В даному ще куча оперативних налаштувань,в звязку з недосконалістю МД,Автор попав під дурний вплив спеців.Людям потрібно правду говорити,спочатку обіди.А потім приходить освідомленя :D .Да і що я тут розпинаюсь скільки там тих сонячних днів?у середньому на рік їх 230–235. І для чого дивитись на той дісплей?І він зовсім не потрібний!Виникає логічне питаня ?І для чого там дисплей?.Ніби не особистості,Про фортуну про.Да і для інформації .
    Закон України «Про захист прав споживачів»
    4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);

    5) відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров’я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством;:beer:
    Я один вівторок підняв ауреус Деусом.А наступного вівторка прийшлось добивати Вайтсом і досить результативно, ділянку горду в пять соток ,я повинен написати що Вайтс крутіщий за Деус?Тому що я ще щось знайшов?Я з Вайтсом на 90% більше ям вирив :D.Цільі в грунті лежать під різними кутамим,і всі хто копає знає вибитих місць не буває.Може пора припиняти їзду по вухах про чудо мд?
     
    Останнє редагування: 4 чер 2017
    Блукач, Александр Копач та krotyara подобається це.
  12. IAMDI

    IAMDI Obergefreiter

    Повідомлення:
    392
    Адреса:
    Сумская обл.
    Ребят кому версия про не нравится то собираем предидущие версии фортун и радуемся ложнякам,
    не нравится екран значит зачем вообще собирали, какие то странные у нас люди :mad::mad::mad:
     
  13. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Да.

    Это Вы о себе? Так прекращайте, многие спасибо скажут. :)
     
    LOGOPED подобається це.
  14. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    С этим в магазин пожалуйста, ещё и сертификат соответствия гостам потребуйте, непременно. А Вот просто мимо пройти слабо? Если "не таке". При том, что никто не заставляет собирать, или покупать Фортуна ПРО, и в магазине нет этого прибора.
    Но, подозреваю, что Ф ПРО, у Вас есть желание поюзать, не спроста, так вот, здесь распинаетесь. :D:beer:
     
    ut4ly.vasilij подобається це.
  15. И верно распинается, не одни рекламисты должны оды похвальные писать а критики тоже имеют право на слово, люди должны знать за что будут платить деньги а не начитавшись хвалебных од от продаванов купят а потом будут иметь головняк, деньги не у всех на дороге валяются, кто то пахать должен не один месяц на то что бы попробовать очередную хваленую самоделку. Посмотрим когда она попадет в руки Соловью, ещё не такое можем услышать. Однако это даже и хорошо что есть реальные критики, они и защищают наши кошельки от глупых покупок, вот жду отзывов от людей которые всю проблематику прочувствуют и напишут отзыв как есть и тогда буду думать стоит ли менять м на про или шило на мыло, хочется сменить но пока доверять хвальбам нет смысла. Мало отзывов в сравнении всей линейки фортун, что то с терками да дусями сравнивают что мне кажется не корректно, жду кино воздух-земля фортуна м- м2- м3- про ну и может вайтс и квазар с последней прошивкой до кучи приборов схожей ценовой категории.
     
    berest.t подобається це.
  16. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Здоровая критика, и обоср....ть всё и постоянно, это разные вещи.
     
    daiker, LOGOPED та михаил михайлович подобається це.
  17. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    верно!

    а еще: критикуешь - предлогай!.
     
    LOGOPED подобається це.
  18. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Для початку, не треба нікому вказувати, кому що робити інакше можете отримати відповідну відповідь! :mad:
    А ложняки в "ПРО" такі самі як і в попередніх версіях!:p

    З терами дійсно не коректно, бо тери нервово курять в сторінці в порівнянні навіть з першою М-кою. З деусами повноцінно порівняти пошукові характеристики не було можливості, але у Деуса значно краща ергономіка, можливість опереативно змінювати частоту не змінюючи котушку, і що не мало важливо всепогодно читаємий дисплей)) Можна порівнювати з дітищами аки, була можливість затестити з сигнумом та сорексом, ці прилади працюють приблизно на одному рівні.

    І що Ви на тому відео сподіваєтесь побачити? Стосовно М-ок то по глибині вони працюють приблизно однаково М2/М3 може на сантиметр-два бере глибше за звичайну М-ку, в версії "ПРО" глибина така сама. З пошукових характеристик суттєво збільшилась швидкість, тепер відгук як у аналога! Прилад став значно цупкіший до дрібних цілей. Це звичайно величезний плюс в порівнянні з попередніми версіями!
     
    Motohobiman та Блукач подобається це.
  19. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Совершенно верно, а ещё, у кого уже есть ПРО версия, можете заметить такую приятность в ходовом поиске, а именно то, что теперь, цепкость к целям, на практике, не так сильно зависит от скорости проводки, этот момент, ну очень сильно уменьшает пропуски, то есть, хоть быстро ходим, хоть медленно, а цели прибор фиксирует на отлично, в сравнении с М, М2,М3. В этом плане, раньше, все Фортуна отставали от топ-приборов, сейчас, ПРО версия уже не отстаёт, что приятно. И вместе с доработанной отстройкой от грунта ставит работу прибора выше по уровню, тише и стабильнее, чем М2, например. Сейчас, кто уже применяет Фортуна ПРО, думаю ощутили всё это. Для проверки, можно походить с ПРО, и потом взять в руки М2..... Первая реакция моих коллег по копу, такая, : " нет, дай ещё с ПРО походить, что-то с М2 не тянет уже пройтись..... Кто не верит, попробуйте сами, разница ощутима. И это всё намного доступнее, чем Сигнум, Деус, при этом, в большинстве случаев не уступит этим приборам ничем, вот почему я сравниваю Фортуна ПРО с топами.
     
    Блукач та Amadeu$ подобається це.
  20. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Сколько сейчас блок Фортуны ПРО стоит?
     
  21. IAMDI

    IAMDI Obergefreiter

    Повідомлення:
    392
    Адреса:
    Сумская обл.
    По себестоимости только около 2-х тысяч
     
    SEREGA87 подобається це.
  22. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    На сколько мне известно, этот прибор в разряде самоделок.
    Я прав?
    Коммерческая сторона тут лишь сама прошивка. И за это автор хочет весьма НЕ большие деньги.
    Всё остальное в руках знающих с какой стороны держать паяльник.
    Для таких как я, неучей, работают люди предлагающие прибор в сборе.
    Что в этом плохого, когда кто то предоставив свои услуги, хвалит прибор и хочет за это денег???
    В моих силах разобраться, нужно ОНО мне или пройти мимо?
    ( у здравомыслящих людей, я думаю есть такая возможность :) )
    Скажу чисто за себя, имея навыки радио-механика, с удовольствием собрал бы себе такой прибор как "Фортуна ПРО"
    Ради интереса, интереса как он в поиске кладов, металла :)
    Мужики, чего вы ноете как бабы, то не то, это не это. Не по мужски такой подход.
    Не нравится прибор, наплюйте и пройдите мимо, забудьте, ХАРЭ доставать.
    (это касается всех кому чего не нравится в "ПРО" )
    С Уважением к участникам этой ветки форума.
     
  23. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    LOGOPED, для початку, ніхто не ниє! Присутня лише конструктивна критика (принаймні з мого боку), щодо недоліків приладу з приставкою "ПРО"! Було-б усе абсолютно добре, прилад-би називався "Deus"!:D
    А так у автора виходять непогані прилади, але не без недоліків! На які користувачі починають вказувати і згодом усе виправляється! Проект Фортуна, це робота не однієї людини, а в т.ч. і команди "бетатестерів" які вчасно вказували на недоліки та надавали слушні пропозиції щодо покращення приладу. Так і в цьому конкретному випадку: прилад в плані пошукових характеристик став значно кращим, але ідея з ОЛЕД екраном була не найкращою...
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Друзі не сваріться,я діагноз поставив на сіє твореніє ,три місяці тому!А можна було і рік тому!В проекті Фортуна появився дирегент не від світу цього :D.На профільному не люблять критику, мене там два рази забнили до скончанія автора проекта...,і головне що ліпуни МД скаржились на мої пропозиції.Ще в М-ці написав потрібний баланс грунту авоматичний ,мінусів штук шість в репу получив!Писали на фіг нада так сойдот.Написав що вхідному підсилювачі потрібно АЧХ міняти ще шість в мінус :D.І про швидкість канаів писав ,знов ті кому так піде відмітились.Не звертайте уваги на повідомлення УР7СЩУКА.Людина не відповідає за свої дії і слова.Він Корнету 75 продав датчик і не лише йому,в котрому баланс від вітру пливе :D.Той відправив в ремонт,вже ремонту не підягає :D .А нафіг таке продавати?Мене щоб кинув на штуку я б хату спалив :D .Рекомендую всім заспокоїтись.Забити на ПРО!.Позавчора походив з М-кою,досить глібоко достає,І на дісплеї все видно.А появляться МАНІ знов буду брати ДЕУС :beer:
     
    Останнє редагування: 5 чер 2017
    shmayks подобається це.
  25. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    А хто мішає збирати?[/QUOTE]Сегодня по Скайпу обзвонил 10-ть человек копарей, и задал один и тот-же вопрос каждому, а именно " Ну как дела, копаешь? " В ответ, большинство абсолютное ответили: " Да ну, ты шутишь, жара началась, в лесу трава по пояс, вообще не реально почти, датчиком проводки делать", поля засажены, если совесть есть не походишь, да и фермеры злые, по посевам не хожу, а на открытом месте на солнце, себя жалко...." и т.д.
    Я сам сегодня вышел на огород, с Сигнумом, так там тоже, блок в чехле , ничего на прямых солнечных лучах практически не видно, или очень-очень плохо. В общем, многие это понимают, но есть и те, кто понимать не хочет и принципиально против, при том, что большинство, кто против ОЛЕД, также, сами в жаркий летний зной копать не будут. [/QUOTE] Це яким треба бути ...?Причому жара до сонця?На дісплеї нічого не видно від СОНЯЧНОГО СВІТЛА то шо день світло,а не від темпратури зовнішнього середовища!Щоб на дісплеї щось побачити треба ніч.Ніч це коли темно і засвітюють лампочки :D.Температура ночою тоже може бути висока,це коли жарко!Але на дисплей буде видно цифри і букви :D.То шо жрко чи холдо для дісплея всерівно. Так зрозуміло?
    Amadeu$ зібрав і не в захваті від него.LOGOPED ті граблі на котрі став Amadeu$ вам мало?Рекомендую з розгону в бетону стіну ,може дойде:D.Декому кувалда помагає :D Кувалда!Це щоб в очах розвиднілось :D.Нема ПРО! Це СОХА 2 АВТО!А хто вирішив всетаки попитати счастя з СОХА 2 АВТО ,рекомендую ОЗІКА ,порядна людина.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2017
  26. ut4ly.vasilij

    ut4ly.vasilij Stabsgefreiter

    Мне собрал ув.UR7CQ, Фортуну-М, два года пользуюсь довольный , ничего ни куда не плывет, что +30, что -10. Человек ответственный, грамотный.