Фортуна Про

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ozzy_sv, 30 гру 2015.

  1. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    Привет OZZY! Вопрос такой, можно ли с сервисного меню выставить минимальное, максимальное напряжение батареи? Для использования одной 18650 батареи.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Продам Garrett 2500. Комплектація на фото.
      15000 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Металлоискатель ручной , досмотровой. Super Scanner. Новый. Хорошего качества. Питание: 9V 6F22. В н...
      700 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Квазар АВР, Quasar A...
      190 грн.
  3. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.002
    Адреса:
    UA ZT
    вся особенность в надписи )))

    только минимальное можно
     
  4. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Earth
    ага, совместно разработали отображение усиления в процентах, вместо абстрактных попугаев :)
     
  5. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    Ну вот! И как мне использовать один литий для питания?
    Еще одна причина по которой я не буду делать себе Фортуна ПРО.
    Наф-га мне два лития, если мне одного хватает на 12 часов копа. И плюс можно заряжать от любого ЮСБ источника, в том числе и повербанка.
     
  6. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Earth
    ну так пересчитайте делитель под 1 литий, сложно?
     
  7. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.002
    Адреса:
    UA ZT
    что ? вам нужно знать когда батарея разряжена ? так прибор калибруется на это значение ))
    или вы намерены считать полосочки на батарее ?

    зачем ?
     
  8. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    Ну конечно же! зачем же еще тогда та батарейка на Олед!?
    Я должен знать сколько есть и сколько осталось.
    Я удивляюсь что вы такой вопрос задали, и еще больше что я вам отвечаю на него.:confused:
     
  9. usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    669
    ozzy_sv а не будет версии без ЛЕД дисплея? И еще один вопрос задам в личку. С ув.
     
  10. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Earth
    так у автора ж к 6 вольтам как-то завязано и чтокак там делается фиг разберешь без прибора :)
    а так да, может ничего и переделывать не надо
     
  11. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    Там дело не в делителе, а в максимальном напряжении. То есть в программе. Нет возможности выставить максимальное напряжение заряда 4,2волт, а там стандарт 8, или 8,2
     
  12. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.002
    Адреса:
    UA ZT
    откуда знаете ? может там по другому сделано ?
     
  13. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    "Сорока на хвості принесла"
    Да ну нет, по другому не бывает.
    Ну разве что смартфонах, ноутбуках. Но это не тот случай, да и не зачем?
     
  14. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Поділюсь своїми враженнями про прилад.
    Випробував сьогодні в роботі свою Фортуну-Про. Що можу сказати, враження неоднозначні: З одного боку, прилад дійсно став швидшим та цупкішим, покращилась озвучка цілей, з'явились кнопочки оперативного виклику функцій.
    Тепер про недоліки: найбільшою ложкою ̶г̶і̶в̶... дьогтю звичайно став екран! Якщо на нього світить сонце, не видно абсолютно нічого!!! Для того, щоб побачити інформацію з дисплею доводилось ставати спиною до сонця, щоб створити тінь на дисплеї і щось розгледіти... Коротше коп перетворився в танці!:smile_11:
    Баланс ґрунту в автоматі на одному й тому самому місці може відлаштуватись в ± кілька папуг, натомість ручний потішив наявністю звуку при відлаштуванні, що значно спрощує всю процедуру, особливо враховуючи, що на екрані можна нічого не побачити...
    В усьому іншому та сама стара добра "Фортуна" з усіма плюсами і мінусами.
     
    Рослабон, fekal, usa70 та 4 іншим подобається це.
  15. На профільному форумі люди себе втішають шо екран ніби не важливий бо коп усе одно на слух кращий але тоді давайте повернемось до аналогів та знову копаймо на слух, навіщо інформативні екрани... це недолік причому вагомий тим паче що апарат коштуватиме не малі гроші і у такому разі я маю знати за що сплачую тим більше якщо копатиму на слух. Тому думаю незабаром фортуна про 2 а потім 3 і так далі. Топтання на фортуні повине бути закінчене а розроблена принципово нова модель без натяку на фортуну та лікування її болячок залатуванням дірок які можна було залатати ще у фортуні м. Навіть фортуна м з новими мікросхемами ad8606 ad8608 та новою обвязкою веде себе по слухам значно краще, але вже уся лінійка м-м2-м3 закинута бо усі схопились за про, вже на профільному враження що усі танцюють над прошкою бо м-м2-м3 ніби недоробки гірші за прошку. Але і на них хтось витратив кошти. Я поки вже рік наблюдаю за цією гонкою озброєнь та ходжу с фортуною м)))
     
    Рослабон, Александр Копач та berest.t подобається це.
  16. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Якби екран був неважливим, я б залишив собі "Термінатора"! :D Шикарний прилад але не вистачало саме візуальних даних здатних точніше ідентифікувати ціль.
    В Фортуні-Про, саме дисплей повинен був-би видавати максимум інформації! Але в літню погоду змушує танцювати! В лісі все видно нормально, а от на відкритих ділянках, коли сонце світить прямо на дисплей, таке враження, що прилад просто не працює, хто-б що не казав, але не видно нічогісінько! Тобто прилад для неясної погоди!
    Сподіваюся, що автор проведе роботу над помилками і скоро вийде оновлена версія під нормальний дисплей, в ідеалі WG12864A, він мені найбільше сподобався! Чудове співвідношення ціни і якості! Вже не кажу про "плюшки" у вигляді вбудованого ФМ-трансміттера...
    Якщо на авто ҐБ ще можна забити, то з екраном явна лажа! Можливо врятує заміна на інші кольори на кшталт жовтого чи зеленого, але я в цьому дуже сильно сумніваюся! Дані дисплеї просто не призначені для роботи на сонці.
     
    solovey_2005 та Блукач подобається це.
  17. а не можна якусь бленду чи фільтр наклеїти?
     
  18. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Не думаю, що це щось дасть. Я спеціально дисплей утопив глибше в корпус приблизно на 5 мм. щоб притінювало, але не допомогло. При прямому попаданні сонячних променів дисплей нечитаємий. Проте невеличка тінь робить його добре читаємим. Але погодьтесь, постійно притінювати під час копу не дуже комфортно.
     
    Блукач подобається це.
  19. Папай

    Папай Obergefreiter

    Повідомлення:
    146
    А я с самого начала был в этом убежден, потому и неохота делать такой прибор.
     
    Motohobiman та solovey_2005 подобається це.
  20. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.002
    Адреса:
    UA ZT
    ВЫ это так говорите как будто Вас кто то заставляет :D
     
    LOGOPED подобається це.
  21. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    ozzy_sv, чи реально зробити якийсь "перехідник" під нормальний дисплей?
     
  22. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    лето быстро пролетит и тогда все заценят этот дисплей.
     
  23. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    В Одессе лето закончится в октябре, в ноябре еще в принципе можно покопать)
     
  24. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    все - эт я имел в виду себьйа))

    мы из племени северных киевлян)

    копаем мы до лютых морозов и до тех пор пока земля даже в лесу не замерзнет, январь-февраль..
     
  25. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Тебе ніхто не заставляє його робити :D.Фортунне ПРО це МД,котрий опустився по сервісу до аналогових МД.
    Я памятаю коли ,ви говорили все ГУД :D.
    І тоді почнеться полярна ніч :D...А я казав .... три місяці тому написав що це має бути!:D
    Нехай краще купить,в Делавера .Або в цего що тільки рідним та близким ліпить.На невдоволеня.Відповідь буде одинакова.:D Ніби не по особистостям :D
     
    Лісоруб подобається це.
  26. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Видно пам`ять Вас підводить! ;)
    Не міг такого казати, бо до вчорашнього дня в мене приладу не було!
    Чекати поки пролетить літо, щоб можна було нормально користуватися приладом, якось... неправильно.