Фортуна Про-2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 3 лют 2018.

  1. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Все Фортуна Про-2 бачить ,і у вологих чорноземих грунтах і фібули і метплопластику і дрібне золото на адекватній глибині .
    Просто декому важко змиритися , що саморобний МД за 250$ йде на рівні Тера -705 ,чи Деуса за 1000€...
     

    Images:

    20210520_132348.jpg
    Останнє редагування: 15 чер 2021
    Лясник, Bono777 та форт55 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Новый термос с пластиковой колбой тм Thermos Обьем 1 литр.
      350 грн.
    3. баф west yorkshire fire & rescue service (пожежна частина західний Йоркшир) . висота 47 см.півширина...
      80 грн.
    4. С велкро. Пересыл на покупателе Новой почтой УкрПочтой
      210 грн.
    5. Кітель Crye Precision G3 FIELD SHIRT Стан - Новий без бірок Країна виробник - США Колір - Rang...
      6999 грн.
    6. (в наявності 4 шт.)
      Ніж не складний-клеймо, суцільний.
      250 грн.
  3. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    А чого зразу Деуса ???
    Таке враження ,що ви з колегою однодумцем ,менеджери даного МД .
    То , що милочитися з Деусом для початківця ...
    Брати зразу Minelab CTX 3030 чи Nokta lNVENIO .
     
    Лясник подобається це.
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Це ти пишеш,щоб себе заспокоїти,така захисна реакція?На тері є глибиний режим,і ні вкого невиникають проблеми по налаштуванню.Про деус взагалі нічого писати небуду,ти його бачив в кіно і на малюнках.До речі з стороніми датчиками АСЯ,дує теру по глибині.А те що ти показав на фото.то знайденне за весь час пошуку з цим МД!Так планети стали і ти зверху знайшов рарики.Я вже ту фотографію десятий раз бачу.Для ЗОЗО ,потрібно мати потужну кліпатуру.І з цим МД,ти на него ненакопаєш ніколи,є варіант попадеш на небиту тракторну бригаду,та можна підлататись.НО!На бригаді Клон краще працює.Думай!
     
  5. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Так все вірно за весь час ...кілька днів , на ЧК яке було бите ,перебити роками ,козирними МД і в Тому числі вашим хваленим Деусом ...
    А тут прийшли, з саморобним і підзбирав після них ...
    І не під верхом,а на глибині 20-25 см.
     
    Лясник подобається це.
  6. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Ось,ще доказ для особливо невіруючих...
    6.5 грм Черняхівського, оринтовна глибина 15-18 см.
    Мокрий грунт, чорнозем ,на вибитому роками місці ,серед ржавих цьвяхів і різних шматків металу ЧК культури .
    Чи ви Соловей теж за мене розпишете, що під верхом і.т.д ?
     

    Images:

    20201004_132853.jpg
    форт55 подобається це.
  7. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Ну якщо Ozzy and Stuff криворукие то пора закрывать ветку
     
  8. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Ну і не розумію Solovey вашої агрисивної політики стосовно Фортуни Про - 2???
    Доступний по ціні МД .
    Чи взяти мені свій стабільний МД який радує на копі та іншим власникам, поламати його до коліна і купити Деуса чи вищого за класом МД .
    Бо так пропагує якийсь танцор ,якому ,щось мішає.
     
  9. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Ребята харош срач разводить. Что лучше деус или фортуна. Ветка по фортуне давайте разбираться с проблемами . Почему глючит практически у всех одна из частот и почему ))) у меня есть такая проблема как срабатывания на высокой частоте при дотрагивании например к траве( это к примеру). От производителей датчиков это не зависит потому что у меня есть от разных, проблема одна и та же и на высокой частоте 13, 15, 18
     
    Bono777 подобається це.
  10. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Если бы была проблема с экраном как писали она прослеживалась бы на одном датчике от какого то производителя что накосячил. Это есть на всех моих датчиках , значит проблема в блоке. Наверное. Так как блок от Оззи я не думаю что он мог что то не то припаять в связи с маштабами которые он делает. Тоесть я думаю что это что то связаное с программным обеспечением или где то есть в блоке в каком то контуре деталь не соотвецтвующая номинальным параметрам )) Все мои познания в электротехнике закончились, дальше Ваши мысли
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    АСЯ 25 см чує денарій в грунті,датчик сторонній.Я небуду показувати накопанне.І глибина виявлення дуже сильно збільшується коли ціль в стінці ямки,або скочується на дно цієї ямки.
    Немає у мене агресії ,взагалі.Я констатую факти.Два місяці на рік,при відповідному станні грунту МД працює,і досить глибоко.Самим глибоким з лінійки була і залишається М,119 прошивка.Недоліки,сильно залежна від грунту,при переході фази в датчику через 0,працює нестабільно.Компенсатор недопомагає.По про 2,по глибині програє М2!Недоліки всієї лінійки діскрім,АСЯ по діскріму обходить всю лінійку.Про С нічого нескажу,небуло її ще в мене.При першій нагоді зніму зрівняльне кіно.На все потрібно дивитись реально,ти купив її за 250,продасиш за 100 -ку,наступна 250.Вчись рахувати.Знаю таких що десяток поміняли самопалів.Купляєш фірмовий МД,непотрібно ферітів-стабільна робота.Немає 78 сторінок обговорення,куди вставити феріт-щоб не чути фантомні відгуки від грунту.
    Звертайся до МАЙСТРІВ,думаю підчинять.
     
    leon9999, Лясник та Бойцуха2503 подобається це.
  12. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    А
    А щоб нетовкти воду у ступі...не краще запитати про дану ( проблему ) у того самого Оззи, Стафа ,Солдатова ,Баєва, майстерні Новий- горизонт і.т.д ?
     
    Bono777 подобається це.
  13. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Звертався)) не підчинили))
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Продати за 100,купити нову за 250,і ТД.Є ще можливість купити фірмовий МД.І як варіант звернутись до АВТОРА проекту.За прошитий контролер заплаченні кошти.
     
  15. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    бойцуха то там у вас катушка погана, горизонт блоки робе хороші а катушки в ньго погані, на віоліті один комрад мені теж писав що погані катушки у нього, як вона може фібули бачити як це монетник? я ніколи жодного разу нею не викопував фібули.
     
  16. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Як це він монетник
     
  17. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    а на фібулу на екрані показувало1 чи 2 полосочки чи по всьому екрані рзмите було як перегруз від цвітного металу
     
  18. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Я думав монетник чи не монетник залежить від частоти датчика... А на рахунок фібули, знаходив я гарненьку фібулу, одну, в лісі, неочікував, саме про2. В нас їх вже мабуть повизбирували) Але та фібула була знайдена в тому самому місці де рік назад підняв середньовіччя монетку - Польща, а підняв тоді ще Тірексом... І йшов по тих самих місцях умисленно... І фібула була на дорозі де трішки є мусор і всі там ходять... Било гарно, спочатку думав що ще одна монетка, яку не підняв тоді... А від фібули знайденної, камрад-кум, був в шоці, так як це місце вигуляне всіма кому нелєнь...
     
    Бойцуха2503 подобається це.
  19. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Чернозем, сад, мокрий грунт. Бачить і фібули і динарій , але закидує в чорноту струм 70, чуйка 90. Аби тільки не ложнячила на високій частоті
     

    Images:

    IMG_20210613_154131.jpg
    флегМАТ та Бойцуха2503 подобається це.
  20. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Розмазувало, чіткого цвітного сигналу не було
     
    пацефист подобається це.
  21. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    можна і перепутати із желізом на таких сигналах
     
  22. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Як це Про-2 монетник, щей на частоті 18кГц.
    Бачить фібули ,динарики які лежать на ребрі ,металопластику і.т.д плюс ,доказ моє фото з рижиком 6.5 грм ЧК на глибині 15-18см .
    Стосовно Нового горизонту, да кілька років назад була в них партія нестабільних катушку, які реагували псевдоспрацюваннями при мокрій погоді ,або росі .
    Усім катушки замінили ,безкоштовно і все в нормі .
     
    форт55 та Chaser76 подобається це.
  23. Chaser76

    Chaser76 Gefreiter

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    Полтавская область
    Приветствую.глюки от травы часто были когда накручивал провод на штангу(теперь притягиваю провод к штанге резинками в 3-х местах)не создавая дополнительные петли, когда то высокая частота запела оказалось усиление и ток были на максимуме,хотя такую вольность не мог себе позволить(
     
    leonidovich3 подобається це.
  24. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Ну ток 70 и усиление в 90 хто не максимум. Опускали ток и к 50, очень тяжело отстроиться от грунта , но все равно высокая частота пела
     
  25. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Знаю більше десятка власників Про -2 ,майстри (Оззі ,SDR ,Новий- горизонт і.т.д)двохчастотним датчиком 9 кГц ×18кГц ,в усіх на оборот, висока частота стабільна і кращий дискрим.
     
    Лясник подобається це.
  26. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    П
    Уменя ,тоже первые недели прибор пел ...
    Пока не виучил прибор от А ...до Я.