Фортуна Про-2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 3 лют 2018.

  1. ving

    ving Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    г.Винница
    Дякую. А номер його не підкажеш?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. (в наявності 5 шт.)
      Новые чехлы на блок для Гарретт АСЕ Расцвета в ассортименте • Камуфляж пиксель • Лес • Олива • Черн...
      110 грн.
    4. Это современный микропроцесорный универсальный импульсный металлоискатель. Использование прибора в к...
      1300 грн.
    5. Металошукач Garrett Ace 250 + Nel BIG. Куплявся в знайомого, сам пристрій не ремонтувався, аода не п...
      8000 грн.
  3. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    0994501180
     
    Hpookah подобається це.
  4. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Передзвоните, найшов цей номер в нього на сторінці в Фейсбуці
     
    Hpookah подобається це.
  5. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    В мене було дві Фортуни: Про2 і S. В обох були однакові датчики 8/16. Прибори настроєні були добре, в Про2 ходив на частоті 16кГц постійно, глибина була і стабільна робота, на 8кГц було багато лагів, та глибина менша. В Sці було все навпаки)))
     
    Hpookah подобається це.
  6. schnapsenkopf

    schnapsenkopf Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Чернигов
    Такі глюки може давати датчик через наявність графітового екрану
     
  7. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Справа в тому що датчики від різних виробників, а глюки одинакові. Коли прибор дуріє, відключаю датчик проблема не зникає. Значить проблема в блоці. Не в самому монтажу не думаю що Озі міг схибити, а в самій чи прошивці чи може якомусь елементові. Тим паче що проблема є практично у всіх
     
  8. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    По аналізу якась із двох частот глючить, тобість потрібно дивитися по схемі контури які відповідають за отримання сигналу від катушок. Це моя думка. Але це мої догадки))
     
  9. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Не кажіть того чого не знаєте ...
    Якщо зрозуміти МД ,зробити правильну відстройку від грунту ,відібравши параметри току та підсилення під той ,чи інший грунт .
    То Фортуна Про - 2 ,стабільна як на морі штіль ...
    Звісно від хорошого майстра.
    З повагою!
     
    Лясник подобається це.
  10. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    налаштування які радять робити на форумах вони дійсності не відповідають перевірено, була в мене і фортуна про і зараз йе про2 коли чоловік купуйе фортуну він лізе на форум щоб розібратись у налаштуваннях, щоб йому навішали недостовірнойі інформаційі по налаштуваннях.
     
    Vyachek77 подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Бойцуха2503 Я вибачаюсь,а що при тих комфортних налаштуваннях ,ти знайдеш?На важких грунтах фортуна (вся лінійка сліпа),особливо в цьому році,з за великої кількості опадів,на полях розчинилось все міндобриво за останні пять років.Якщо по лісі ще якось вона працює,то в поле поки непіде вода,з нею краще неходити.Камрад копає з такою.Три виїзди результат 100 - 0.Три виїзди ЧК,корчма,ліс.В лісі він мені немішав,грунт піщаний,все добре відпрацювало.Оди виїзд був з камрадом з А-400І,по імперії результат 1:1,на ЧК за ним збирав дрібний шмурдяк.Не тратьте гроші на самопали,у кого вже пятий МД,за ці кошти могли купити фірмовий МД!Самопал він для того і самопал,щоб сам зклепав.:D.Претензій нідокого не буде.Бачу лохи не закінчуються .
     
    пацефист подобається це.
  12. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Не згоден. Не хвалю фортуну, але карта маску 5+ се, сліпа особенно на мокрому, купив рейсер 2 , не побачив в ньому нічого кращого чим фортуні. З стандартним датчиком вступає фортуні з датчиком 28 , воно то і зрозуміло. Встановлюю датчик Марс тігр а по глибині практично однаково
     
  13. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    ну то такойі швидкості роботи і обробки сигналу і того комфорту як у деуса чи іншого заводського металошукача фортуна всеодно не майе.
     
  14. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    По комфорту це вже кому як. Швидкості обробки сигналу це також можна поспорити. Зі мною разом ходе товариш з віником. Мілкий гвіздок ржавий )) бачимо на одній глибині. З проходу я його однозначно не взяв, але і ціна віника і фортуни також різна. Також орк , добрий мд також хочу попробувати, але по повітрю 50 см в замелі , як і всі остальні 20-30
     
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Подивись в темі 5-СЕ,я загрузив відео.І вже після "РВИ РУБАХУ,І БИЙ СЕБЕ В ГРУДИ":D.На 5-СЕ ,є баланс грунту,і якщо жабу придушити,і ненакручувати струм,з датчиками всіх розмірів,на всіх грунтах досить таки глибоко,а при тому що я її ще розігнав,можеш собі уявити :smile_12:.Маю дві фортуни (сам зклепав і перед ними кілька десятків),поки не підсохне в поле не візьму.Навіть на пасовиську (ЧК) сліпенька.Від розпаду СРСР,поле необроблялось.А по налаштуваннях фортунн,вони прості як двері,60-110 мА струм.і апаратне підсилення до комфортного пошуку.Струм накручується під СТАН грунту -
     
    Останнє редагування: 15 чер 2021
  16. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Соловей, ну ти ж профі, ходи з маскою що ти ліпиш 4 вл. Прибор достойний, ніхто ж не проти. Дай краще відповідь чого фортуна спрацьовує та глюче
     
  17. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Рвати рубаху і бити в груди не має сенсу, хочу знайти прибор який не буде кусатися по ціні і виконувати максимум функцій))
     
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Так зібрали,щось недопаяли.Самопал він щоб самому збирати.:D Самогон,щоб самому гнати.і.т.д.
    Так небуває.Еквінокс - Деус з білявкою.Дешеве мясо собаки їдять.Знаю таких котрі вже десяток самопалів поміняли = ціна Деуса в повному фарші.
     
    Останнє редагування: 15 чер 2021
  19. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Так зібрали,щось недопаяли.Самопал він щоб самому збирати.:D Самогон,щоб самому гнати.і.т.д. Але проблема не одиночна а більше масова тож тут можливо потрібно розібратися. На рахунок самогону, зараз деякі мої товариші тільки його і вживають так як це натурпродукт і якість перевищує сурагат. Пробачте що не по темі
     
  20. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Хоча можуть і свій виноводочний купити. Самопал не є показником ненадійності
     
    Лясник та Alex-morskoy подобається це.
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Вмене їх кілька було в ремонті,я непапмятаю що там було.тут розкрученна лінійка сурагату.
     
  22. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
     
  23. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    А , хто ходить та з яким МД після кількох днів дощів ,по болоті та на полях де недавно розкидали миндобрива.
    Звісно при таких умовах будуть незначні ложняки та нестабільність МД .
     
  24. Бойцуха2503

    Бойцуха2503 Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Хмельницький.
    Я дам відповідь...
    Тому ,що робив криворукий майстер з неякісних деталей, та нерозуміння настройок МД під той чи інший грунт .
     
  25. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    фібули вона не баче тільки монети, йе один виробник не буду говорити хто, то його фортуна про хрестики не баче, купив фортуну про2 іншого майстра стали зявлятись хрестики, але підтримую думку що люди влітають на гроші купуючи кожен сезон фортуну про про2 фортуну с далі буде фортуна s1 s2 и.т.д. відразу деус облегшений можна на ці гроші взяти.
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Кривоголовий,програміст пише программу.А деталі у всіх одинакові "МАДЕ ін ЧІНА" думаєш хтось щось відбраковує?.Про налаштування,потрібно два виші закінчити щоб їх розуміти?Вище написав -розкрученний сурагат.Читай теми М-М2-М3-ПРО ,те саме лиш букви міняються :D І лохи незакінчуються.