Фортуна Про-2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 3 лют 2018.

  1. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    И что за фортуна S? Читал что последний прибор лучше чем Про 2?!!
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    5. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
  3. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    DasZait подобається це.
  4. Bono777

    Bono777 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    138
    Адреса:
    Украина
    Та, что самая дешевая, цена которой резко отличается от цены известных мастеров.
     
    Останнє редагування: 24 тра 2021
    DasZait подобається це.
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Хоча зібрані обидві.з тих самих комплектуючих,і не факт що від відомого майста буде працювати краще.Ще є датчик до БУ .
     
    DasZait подобається це.
  6. Bono777

    Bono777 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    138
    Адреса:
    Украина
    Я бы не рискнул очень дешевый покупать, но в данной ситуации каждый сам волен принимать за себя решение, выбор делает каждый сам.
     
    DasZait подобається це.
  7. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Дивіться в розділі Продам, тут на форумі. Це вам не Олх, тут не дозволять продати деловерівські прибори, під брендом інших майстрів. Якщо хочете нову, можу скинути номера, або ссилки на майстрів які їх роблять. Варіантів 5-6 набереться
     
    DasZait подобається це.
  8. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ще ніхто невідмінив наложенний платіж!Перевірив на пошті МД,і далі вирішуєш брати чи ні.До речі рекомендую робити у всіх випадках,без різниці що купляєш.Кін надивились.маєте розуміння як має працювати МД.При нинішній кількорсті копачів на квадратний метр,не потрібно сильно вкладатись в МД,навіть дешевий незавжди себе відібє.Поля сходженні,ногою немає де стати.Ті що раніше почали копати,копають з брендами,Еквінокс,Деус.Після лікарні ,два рази камрад підманув мене поїхати на КОП,у него ПРО 2,я з Маскою.В мене один вбитий денарій,жменя кольорового дрібного шмурдяка,він ржавого заліза накопав.Не реклама нічого,якщо є розрахунок що після Еквінокса щось Фортуною викопаєш корисне,шансів 0,0001%!Ті також копають сумнівні сигнали :D
     
    пацефист та DasZait подобається це.
  9. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    треба відверто визнати фортуна апарат сам по собі хороший, але стало ясно що він занадто сильно розпіарений, та перехвалений, показників фірмового топового приладу він все таки не дайе, хоча по глібині дійсно перевершуйе окремі металошукачі.
     
  10. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Які фірмові Ви рівняєте до нього? Якщо по ціновій категорії, в своїй, він обходе всіх то чому б не придбати його... Чи є щось краще за ті гроші?) П.С. Нема в українській мові слова "глібіна" є слово глибина, і не "дайе" а дає, пишіть правильно, дякую за розуміння)
     
    ridzgin, Бойцуха2503, DasZait та 2 іншим подобається це.
  11. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Так и непонятно, хороший он или перехваленный???
     
    Bono777, пацефист та форт55 подобається це.
  12. olegsvt

    olegsvt Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Ukr
    Ходжу з деловерівською більше року, купив б/у, спочатку трохи мучився потім зрозумів його і звик. Зараз поміняв штангу на пряму, і зробив сам акумуляторний блок. Прибором задоволений, знахідки є і залежать від того як часто копати і де копати...
     
  13. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    хароший і перехвалений і те і інше.
     
    DasZait подобається це.
  14. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    А если положа руку на сердце,чтобы выбрали если деньги есть Терка 705 или Фортуна Про 2?
     
  15. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    я з терою не ходив не знаю що вибрав би
     
  16. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    В Терці заморочок менше, а результат той самий.
     
  17. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Як не крути Фортуна прибор середнього рівня, хороший за свої гроші, але не рівня топовим приборам.
     
    пацефист подобається це.
  18. Chaser76

    Chaser76 Gefreiter

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    Полтавская область
    Приветствую!Купил в марте прибор от печально известного производителя,поначалу было тяжело поигрался с настройками в саду возле дома(частично освоил) стало легче, есть сомнения по катушке!Пересекались и тёрки и деусы не сказал бы что есть разница в находках на уровне любителя,ваша находка вам и ответит).Ток 45-60,усиление 120-150,Сенс 3-5 на чистом и 10-12 на замусореном участке!
     
    Бойцуха2503 та Лясник подобається це.
  19. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Ребята помогите советом. Никак не могу понять почему на высоких частотах она балабонит от прикосновений даже к траве. Ток всегда примерно хожу на 70 чуйка 98. Сенс 3-4. Датчики меняли результат тот же
     
  20. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    апарат від кого? фото може покажіть? помехи може а в лісі як вона себе веде де помех нема і мокройі трави нема а на голій чорній землі як?
     
  21. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Ніяк,вона для піска,а якщо на чорноземі то фантастики не ждіть.
     
  22. ving

    ving Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    г.Винница
    Доброго дня всім! Підскажіть хто знає по фортуні про-2 від Діми Стаффа.Раньше виставляв сенс 3-5 все було ок. А зараз і 25 не допомагає. балабонить не замовкая. Катушка відпадає. ставив другу ще хуже бо там частота вища. Хто підскаже що може бути? Конденсатори повисихали?
     
  23. schnapsenkopf

    schnapsenkopf Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Чернигов
    2 ving
    Звязуйся з виробником нехай він шукає причину. В мене була фортуна м3 від нього, така ж проблема вискочила, несподівано починалася "істерика" і так же несподівано зникала. Замінив мені датчик на новий і все прийшло в норму.
     
  24. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Блок від Ozzy, катушки є і від Діми Стафа і від нового горизонту. 7 частота веде себе стабільніше, але також бувають проблеми , апарат наче дуріє в деяких місцях. Але це дуже рідко і я списую на якість поміхи. Вища частота постійно практично при дотику до будь чого спрацьовує як цвітний сигнал. По мокрій траві наче і нормально, якщо брати вологу тобто катушкою водиш по мокрому а вона спрацьовує то такого не має
     
  25. leonidovich3

    leonidovich3 Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Украина
    Я смотрю тут проблема не в производителе, а кака я то с прибором. Проблема имеет место быть системная. Кондеры не электролитические , а керамические они не высыхают
     
  26. ving

    ving Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    г.Винница
    Хто знає як зв'язатись з Дімою.Телефон здох разом із номерами.А електронка це дуже довго.Пока спишешся сезон копу пройде