Фортуна Про-2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 3 лют 2018.

  1. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Про2 Оззі. На рахунок вершини незнаю, але прибор поки подобається.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
  3. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Вершина А вроді нема кращої чи дорожчої збірки... Незнаю тільки як Кощеї збирають...
     
    Rudius подобається це.
  4. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Повернувся із-за бугра) Зайнявся вивченням ПРО2, виходив вчора на годинку і сьогодні на три годинки покопатит, результат є... Місце трішке мусорне, ходив в аналоговому режимі, дуже сподобалося, в цифрі треба шаманити зі звуком чорного... Не зрозумів з відстройкою в автоматі (ручний поки що не чіпав): наприклад в автоматі Sel.GB показує -013, на томуж місці підганяю в ручну до 000, знову включаю автоматичний баланс і він ставиться не -013 а -003, притому що інші налаштування я не чіпаю... Що не так?
     
  5. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Все так, ± 5 одиниць бг це нічого. Просто в Про2 дуже розширений(точна підгонка) Бг. В Мці було 10 поділок тут в Про2 30...
     
    takt09 та Ваня_ подобається це.
  6. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.002
    Адреса:
    UA ZT
    тому що автомат грунт балансу тут условний і реагує на перешкоди чи навіть на метал в грунті, в ньому нема ніяких захистів , краще користуватись ручним режимом і настроювати так щоб звук був однотонний
     
    rhodos, iks-, Бойцуха25 та 3 іншим подобається це.
  7. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Всім вітання, не зміг я так і подружитися з високою частотою, на сусідньому форумі, дійшли думки що зависока добротність датчику, що і підтвердилося майстром, але після ремонту і в телефоному режимі, після відправки... Отримав прибор сьогодні... Перевертаю катушку а там (на фото)... Я в легкому шоці, незнаю що говорити, написав майстру і отримав відповідь що таким способом був забраний розбаланс... Плюс до всього були перепаяні резистори в блоці і поставлений контурний конденсатор (що мені нічого не говорить, воно мені і непотрібно). "Боюсь" вмикати прибор і йти провіряти чи все ок, бо вже незнаю як має бути правильно. Після короткої переписки на рахунок саморіза, почув що його можна викрутити і розбаланс буде більше 1В - але навіщо його вкручувати і робити меньшим якщо ПРО2 вміє працювати з більши розбалансом? Хочу вислухати вашої думки на рахунок цієї ситуації...

    IMG_20190919_095145_HDR.jpg
     
  8. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Нормальна ситуація. Дійсно, є такий метод дозведення готової котушки за допомогою шматочків різних металів, які компенсують поля в той чи інший бік, коли їх вводять у потрібних (цілком конкретних) місцях датчика) - це залізо, мідь або ферит. На жаль майстер проявив неакуратність і не зашпаклював місце введення металу. Бо, дійсно, споживачу глибоко плювати, що там усередині датчика, аби він нормально працював. А саморіз, який стирчить у котушці, навряд чи викличе позитивну реакцію у замовника. Однозначно майстру мінус у карму за нехлюйство.
     
    iks-, Рослабон, форт55 та ще 1-му подобається це.
  9. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    про2 не дружит с высоким разбалансом, в двух словах: крупные цели мажет по шкале, а мелочь скорее всего уходит в чернь..
    как было - так и осталось от предыдущих версий..

    позже более широко опишу свои личные впечатления от про2+, пока сезон - активно копаем, находки есть (в том числе и зачетные), однако есть ощущение, что чего-то не добираю, ок чуть позже будем делать выводы и болты болтать на эту тему.

    желаю всем удачи под катуху.
    увидимся в полях.
    и на ауке.
     
    KRAZZ, форт55, Иван1974 та ще 1-му подобається це.
  10. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Думав що людина дійсно крім болта ще щось зробила, як балаболив на високій частоті в повітрі так і балаболить різницю не замітив, плюс і нижня щось на 7 сенсі ті самі глюки, раніше не замічав - можливо від побаченого вже й на нижню грішу... Короче настрою нема, покопати не вдається. Тепер думаю що з прибором робити. Майстру тепер недовіряю зовсім, катати прибор туди-сюди в очікуванні чергового "БОЛТА" немає бажання. Буду відзнімати "симптоми" на відео і шукати "лікаря".
     
    iks- та Рослабон подобається це.
  11. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Коротке відео, це нормальна робота чи ні?
    П.С. Робив з першого кадру, майстер прибору захотів побачити роботу.
     
  12. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Підсилення прибирай до 40-50% можливо і меньше і будеш ходить на 3-4барьері. Я думаю що треба Вам спочатку інструкцію прочитать, потім 20+ виходів на освоєння що і для чого, а потім вже нормальний коп...
     
    takt09 подобається це.
  13. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Ви з таким підсиленням також ходите? Робив тест з підсиленням і током до 70-80, бар'єр був 9, ФІП 2, так само себе поводив на високій частоті... Впринципі я бачу у Вас був датчик від того ж майстра що і у мене, і читав що ви ток і усилення понижаєте а от бар'єр тримаєте чим повище... І на всяк випадок, подивіться де у мене ложняки появляються...
     
    Останнє редагування: 19 вер 2019
  14. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    В мене ходові настройки були такі: Фіп 0-2, Гайн 35-50, Ток на 16кГц 40-60, барьер 4-7.
     
    takt09 подобається це.
  15. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Ну это вы преувеличили, ни один цифровик с аналоговым прибором по поисковым характеристикам не сравнится, тем более Фортуна.
    Просто вы те монетки пропустили вот и всё, Фортуна очень далека от идеала, малейший уход разбаланса датчика и все ваши монетки останутся в земле, потом вы прибор тупо от грунта не сможете отстроить, ну и т.д. со всеми вытекающими проблемами.
     
    iks- подобається це.
  16. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Неспорю, плюс частота аналога була 12кГц, а на фортуні 7.7кГц це також вплинуло...
     
  17. Владимир Владимир 4

    Владимир Владимир 4 Schütze

    Повідомлення:
    21
    Так что аналог лучше цифровика ?
     
  18. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    смотря какой "аналог", и какой "цифровик". 12кГц и 7,7кГц--- разница не большая, врят ли что то заметите. Размер катушки был одинаковый? 7,7 наверное ДД32 была?
     
  19. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    ДД26 - 12кГц, ДД28 - 7.7кГц, доречі ходив в режимы аналога на ПРО2, а Вайт (Тірекс) - хтось говорив що фортуна на базі вайтса зроблена...
     
  20. Владимир Владимир 4

    Владимир Владимир 4 Schütze

    Повідомлення:
    21
    А какой аналог уделает цифру по дискриму + глубина ?
     
  21. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Маска 4 про или наш клон Маски, запросто.
     
    iks- подобається це.
  22. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    У Фортуны схемотехника совершенно другая.
     
  23. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    не ровняйте цыфру (фортуну про2 та и другие) и аналоги, у каждого есть свои + и - , и желательно иметь в арсенале ито и другое, цыфра дает в некоторых местах комфорт где от аналога крыша поедет, где-то аналог уделает цыфру, так что во одних условиях цифра уделает аналог в других иначе
     
    Иван1974 та Vl_service подобається це.
  24. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Уделает опыт, знание где и какие датчики\частоты использовать.

    Сильные по глубине и дискриму - Голден Маск 4 и аналоги, Тесоро Тежон.
    Но я с тем же Терминатором Трио с 32х24 успешно копал по КР\ЧК на диком металломусоре, потому что там отключаемый низкий тон, а с вышеуказанными приборами после нескольких часов копа будет трещать голова)

    Это все приходит с годами и опытом, идеальных приборов не существует, но есть хорошие, удобные, доступные по цене, фартовые - для Вас.
    Я знаю целый ряд копателей которые с Клонами и Аськами такое роют, что на форумах страшно показывать)

    Много еще значит - удача и любовь к данному хобби.
    Это как рыбалка.
     
    iks-, форт55, KRAZZ та ще 1-му подобається це.
  25. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Маска-4
     
  26. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Не знаю как щас, но у меня с Аськой и Нел Торнало - были ох...нные находки.