Фортуна Про-2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 3 лют 2018.

  1. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    При відстройці від грунту бажано зменьшувати сенс на 2-3, (залежить від грунту) потім ставити який потрібно 5 чи інш для комфортного пошуку
    На легкому грунті автовідстройка може спрацювати не адекватно тому я завжди провіряю після авто, або зразу роблю в ручному

    Я притримуюсь правила як писав Амадеус
    2. Підсилення можете збільшувати на максимум. Цей параметр підбирається по сигнальності ґрунту та засміченості ділянки. Також може впливати на стабільність, тому налаштовуємо максимальне підсилення так щоб не було ложняків.
    3. При зміні значень струму або підсилення необхідно переналаштовувати баланс ґрун
    На практиці в мене це максимум 140 при легкому грунті
    Так ,доходить до 89-90, далі у вирізку грунту +91 - --91,і далі вже в чорному -90-70
    В мене зараз 2коп 1817р на 26см в мокрому чорноземі -75-80
    Що Ви не поставите якщо грунт знесе ціль у дані значення які закриті маскою чи (Rejection) то озвучуваться вона не буде,
     
    форт55, Vl_service та Amadeu$ подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    3. Продаю механизм для складывания блока управления металлоискателем Minelab Equinox 600/800. Для удобс...
      300 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Описание: 1. Переносная лопата изготовлена из высокопрочной и износостойкой специальной стали, облад...
      390 грн.
    5. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
  2. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    І як тепер жить ?:confused: тоді може ставить режектіон на 94 і старатся дуже чотко відстроїтся від грунта?
     
    takt09 подобається це.
  3. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Ще таке питання, по повітрю при БГ 000 вді на ферит +92+93. А сьогодні отстаювався і як подивився на БГ +17+25, це нормально? Раніше на Мці в мене йшов грунт в -, залежно від місця -3-8.
     
    takt09 подобається це.
  4. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Я хочете так і живіть)
    В нашій місцевості їх ГК не багато в основному завезені зі щебнем а потім на на поля з гноєм, як правило дають спецефічний тягучкий виющий або подвійний відклик легко відрізнити на слух тому нічого не закриваю
    Нормально ,залежить від приладу, датчика,калібровки на ферріт і грунту,
    Шаг відстройки на ПРо2 дрібніший (точніший) чим у м2-м3, м-ку не знаю, тому числові значення як правило більші
     
    Рослабон подобається це.
  5. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Ви так відкриїте (звузите) вікно грунта і він буде озвучуватись( і гк теж), це вже ваші особисті уподобання ,можливо грунт у вашій місцевості дозволяє таке робити,в моїй винесе мозок за 5 хвилин
    Виділіть годину часу і в полі зробіть тести щоб зрозуміти які настройки на що впливать,
     
    Останнє редагування: 20 лют 2019
    Рослабон подобається це.
  6. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    по полифонии, то тут нужно принимать во внимание несколько факторов:
    -глубина залегания
    -размер цели
    -форма цели
    все это будет влиять на то, какой отклик вы будете получать,на первый взгляд может показаться,что полифония более информативна, к примеру чем 2 тона,но это только на глубинах до 15 (максимум 20 см),глубже она вам не поможет)))на поле,особенно уже битом где копаются все цветные сигналы, она не нужна от слова совсем,если идет разведка местности и в приоритете естественно будут только "верховые" цели,то можно походить и с полифонией.Это мое мнение.
     
    iks-, Porta, igor-kit та 2 іншим подобається це.
  7. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Вот так покопал.
    Пряжку поднял с 10см снега и 25-30см чернозема. Вді по началу было 85-87 даже подумал что глюк, снял снега опять 85-87, копнул опять 85-87, думал забросить а потом для себя нифига. И только когда на поверхности 57-60. Получается что нужно сделать компенсацию -20 ?
     

    Images:

    IMG_20190221_172923.jpg
    IMG_20190220_202029.jpg
    takt09, iks-, maxskype51 та ще 1-му подобається це.
  8. Y_pahka

    Y_pahka Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Котельва
    Вибачаюся що втручаюсь у вашу розмову але коли знаходжу ну дуже правдоподібний сигнал на гк провіряю піном коли ціль металічна пін звук зводить до цетру а на гк розводить в сторони
     
    iks-, Рослабон та Porta подобається це.
  9. Y_pahka

    Y_pahka Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Котельва
    Друзі а хто може підказати чи можливо на про 2 примінити датчик з попереднього мд нел штом з асі евро
     
  10. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Примінити можна але з переробками , і резульат може бути зовсім не той якого очікуєте
    Краще продати датчик з Асе і купити потрібний
     
    Y_pahka подобається це.
  11. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    100%. Горячий камень ещё и по звуку растягивает.
     
    iks- та Y_pahka подобається це.
  12. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Люди столкнулся с такой х'', в режиме Пин над целью вместо того что б появлялся звук, он над целью затихает.
    Как боротся ?
    Отклик одинарный, вди на своём месте.
     
    iks- та takt09 подобається це.
  13. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Переналаштувати по фериту, у Вас фаза перевернута.
     
    iks- подобається це.
  14. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Украіна
    Привіт всім прихильникам Фортуни. Поки робиться мій прибор маю змогу трохи теоретично вивчитии його. Хотів би спитати на рахунок аналогового режиму, так як по ньому не знайшов особливо багато інформації. Скажіть як доцільно його використовувати? Чи краще на ньому буде ходити по засмічених місцях,або на вологих чорноземах ніж в цифровому режимі. Також цікавить чи потрібно робити відстройку від грунту при переключені на аналог? З повагою.
     
    Hpookah подобається це.
  15. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Аналоговий режим працює нормально, щоб висловити ціль, я вчора по засміченому квадраті ходив в цифровому вроді нема нічого, пкреключився в аналоговий і пройшовся ще раз з вирізкою до І. Знайшов чітку ціль , перекл в цифровий глянув на Вді 45-60. Копнув 2 коп ссср. За настройки: між цифровим та аналоговим. Настройки лише на 5 та 6 профіль різні( в мене двохчастотна) а аналогові настройки такі як і в попередньому режимі.
    Ходив вчора в лісі місцями ще сніг. Зрозумів для себе що нада накручувать до: Бар'єр 2-3, Ток 150-200, Підсилення 100-150%. Але бере дуже мощно, прийшлось прикручувать гучність та вимкнути перегруз.

    Забув написать Ліс сосновий.
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
    iks-, takt09, igor-kit та ще 1-му подобається це.
  16. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Замітив ще одне. Після тесту на крупну мідь на глубині ± 45-50см. В мене дд 27, 9 та 15кгц. Що Вді доганяє до + 92+94, по повітрю +89+90, тому з цього зробив ще один висновок що режекшн також налаштовується кожен вихід, або зміна дислокації. Вчора в лісі поставив +95, так як грунт майже по всьому лісі 000-009 , тому ніяких спрацювань не спостерігав, спрацювання тільки на цілі.
     
    takt09, igor-kit та vlambers подобається це.
  17. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Не розумію чому ніхто ніяких відгуків не пише. Де знайшов, що, на яких налаштуваннях, режимах та частотах, яке вді та індефікація.
    В час Фортуни М було більше відгуків та обговорення.
     
    takt09 подобається це.
  18. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Просто делом заняты, копают люди, вместо разговоров по кругу.
     
  19. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Хз шо там копать. Пробував копать на полі, так це для самогубців снігу вже майже нема але лопата від грунту відскакує наче від бетону...
     
    takt09 подобається це.
  20. Дмитрий Амелин

    Дмитрий Амелин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    143
    Просто в теме рано или поздно активизируется "не имею прибора, но имею мнение" и как следствие "феномен защиты фортун", который потом еще страницы три икается пристальным рассматриванием на предмет негатива к прибору, с возможным баном как одного из плеяды с "мнением")))

    А по отзывам, рановато еще, грунт мокрый в основном, доехать куда то тоже проблема. Через недели 2-3 активнее будет.

    По домашнему, адекватный прибор сложность...ну как на андроид с джава переходили приблизительно), те у кого фортуны уже были, я так понимаю в принципе легко справились. Я после терма поморочился пару раз, ну и время потратил на форумы и видео. То что ожидал от прибора получил, закажу еще высокочастотку на 18кгц и в принципе меня все устроит, как прибор для ненапряжного копа.
     
    Останнє редагування: 1 бер 2019
    Богатыръ, iks-, igor-kit та 2 іншим подобається це.
  21. Кармадум

    Кармадум Gefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    харьков
    Камрады,нужен совет.Хочу приобрести Fortune PRO-2 ,помогите пожалуйста с выбором производителя, данного девайса .Пока что раздумываю Delovera или Новый горизонт и там и там есть свои +И-.Кто что думает,поделитесь опытом пожалуйста
     
  22. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    деловеру даже не рассматривай бракоделы еще те, остальные все более мение лучше у ozzy_svили Petry4ello или Amadeu$ или кого другого но не деловера, дороже но качественей. Хорошо что спросил а не взял деловеру и кучу проблем вместе с ней.))
     
    Останнє редагування: 4 бер 2019
    iks-, Кармадум та Рослабон подобається це.
  23. Viktor968

    Viktor968 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    Сумщина
    Тут есть тема про приборы от деловеры, почитай полезно будет.
     
  24. Кармадум

    Кармадум Gefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    харьков
    А про приборы от " Новый горизонт" что думаете уважаемые?Подкупает то что блок батарей расположен снизу блока управления,а это теоретически допускает возможность использования гермобокса ( и под водуo_O ),об этом кстати говорят в одном из обзоров.С приборами у которых аккумуляторы расположены в рукоятке под локтем,я так понимаю такой фокус не проскакивает.
     
  25. cool23

    cool23 Oberschütze

    Повідомлення:
    86
    Добрий вечір,може хто має Квазар Арм і Фортуну про2 скажіть якій прибор більш універсальний для Чк,Кр а також Імперія?