Фортуна М / М2 / М3

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 січ 2015.

  1. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.911
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Це баланс датчика, якщо датчик гарний й не пливе від температури, можна й нужно відключити. Але на налаштування на феріт не повинна ця функція впливати.
     
    форт55 та UR5MPY подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вітаю, пропонується вашій увазі котушка 28RC + захист, для Деус 1. Стан по фото. Працює, акумулятор...
      4000 грн.
    2. Котушка робоча але з дефектом,бува працює норм буває починає пілікать,чи то в кабелі проблема,чи то...
      700 грн.
    3. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Supe...
      8300 грн.
    4. Поисковая катушка Nell Attack к детектору Минелаб Exploer SE ,имеет ряд преимуществ в сравнении...
      3500 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Герметичный разъем катушки MINELAB CTX3030, X-terra Pro, Equinox 600-900, Manticore
      550 грн.
  3. teken_ua

    teken_ua Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Харьковская обл
    Бажаю здоров'я! Камради підскажіть будь-ласка хто виробник даного приладу?
    IMG_20260521_182056.jpg IMG_20260521_181952.jpg
     
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Останнє редагування: 21 тра 2026
    форт55, teken_ua та Cladotrix подобається це.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.440
    Адреса:
    Україна
    форт55, Бек та teken_ua подобається це.
  6. teken_ua

    teken_ua Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Харьковская обл
    Нажаль не продаю, сам недавно купив без катушки під відновлення!
    Не зорінтуєте, хто на данний час виготовляє катушки до фортун?
     
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: відпишіть виробнику...:smile_8: гадаю фанатам класіки він невідмовить в катухі ;)

    https://reibert.info/threads/fortuna-m-blok-katushka-xolder-dlja-batarej.616764/

    Або шукайте тут :beer: взнать би яка частота у вашому мд..
    https://reibert.info/forums/sale-metaldetector-coil/
     
    teken_ua подобається це.
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.440
    Адреса:
    Україна
    Та в виробника ozzy активнісь ще за 22й рік, потім хз чи на сайт заходив і чи взагалі в країні. Простіше Arch запитати чи не візьметься за ТО блоку, та виготовлення датчика, він хоч і більше до квазарів тяжіє, та складнощів виникнути не повинно з фортунами.
    На олх до квазарофортун завжди було повно датчиків, правда хз якої якості, ще як варіант.
     
    форт55, Бек, teken_ua та ще 1-му подобається це.
  9. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    Я продаю свою Фортуну М.Автор -ozzy.Маю ХР ОRX,a Фортуна лежить без діла.
    Якщо цікаво- дайте знати в особисті повідомлення.
     
    Бек подобається це.
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Ось камрад робить.:beer: рахуйте скільки обійдеться вам конструктор зібрсть ;)

    https://reibert.info/lots/kotushka-datchik-metaloshukacha.1782962/
     
    форт55 та teken_ua подобається це.
  11. teken_ua

    teken_ua Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Харьковская обл
    Дякую, а ви не стикалися з цим виробником датчиків?
     
  12. teken_ua

    teken_ua Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Харьковская обл
    Приємно здивований приладом! Замовив катушку, знайшов майстра (велике Дякую йому, якщо він є на форумі) в блоці були косяки! Вийшов в садок, де раніше "просіяв" кожен сантиметр термінатором тріо, виловив пару ранніх советіків серед кровельного заліза!
     
    форт55, Bob та Бек подобається це.
  13. teken_ua

    teken_ua Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Харьковская обл
    Бажаю здоров'я камради! Підскажіть будь-ласка або ткніть носом де почитати за компенсацію грунту, коли її треба включати? За що відповідає кнопка "управление автокомпенсатором", і коли треба її вмикати? І чому цю кнопку не всі виробники ставили на свої прилади?
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :smile_8: чим більш будете "втикати" у всі налаштування і гратись з усіма режимами тим :smile_6:...швидше купите інший мд :beer:....
     
    teken_ua подобається це.
  15. Marko10

    Marko10 Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Львовская обл
    teken_ua подобається це.