Фортуна М / М2 / М3

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 січ 2015.

  1. InstruCtorS

    InstruCtorS Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    182
    Адреса:
    Винницкая обасть
    Доброго та мирного дня шановні Камради!
    Можливо в когось завалявся робочий блок Фортуни М?(якщо в комплекті з датчиком,то ще краще:)),стабільний,від толкового майстра,хочу придбати для знайомого який відходив з М-кою багато років!,іншого прилада не хоче:)не за всі гроші ,з повагою!
     
    Останнє редагування: 6 гру 2023
    Александр Пятковский подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Продам Garrett GTI 2500. Версія без голосового помчника, в нормальному, робочому стані. Був куплений...
      6500 грн.
    2. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Lobo, лоббо,....
      395 грн.
    3. Два балансира на XP Deus 1 Для датчиков 34*28 и 11 дюймовой В использовании не были. В комплекте тол...
      500 грн.
    4. Пират состояние класное ,комплект на фото
      900 грн.
    5. Продам всем известный металлоискатель ПИРАТ. Возможны различные комплектации от собранной платы до п...
      250 грн.
  3. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    Україна
    Доброго! Скажіть Що треба перепаяти? посушив Фортуну м3 на батареї і підсвітка на всю робить не скидається в меню і не виключається на пристоладі зажиманням кнопки! акомулятор швидко почала садити так і в око світить вечері сильно(
     
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Випаяй транзистор біля дісплея 19 чи 20 ножка дісплея.
     
  5. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    Україна
    Дякую але я вже її поломав:( не підкажете хто може блока відремонтувати ,а саме поміняти дисплей і підрегульовочний резистор той шо пише 103.
     
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я можу,яка фортуна ?
     
    InstruCtorS подобається це.
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Якось так, рижуху провтикав,чує добре.Частота 13 кгц.

    .
     
  8. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    Україна
    Я Фортуну відпемонтував як зміг там плата дисплея тріснула, чи картредж самого переходу на плату блока! поки що працює хоча зникає інколи все на екрані але як порухати його то зявляєть! Поки що так походжу але я вам напишу як вже буде йому амінь...
     
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Мені якось збоку,я не вмію ремонтувати тріснуті дісплеї,і запасних немаю.
     
  10. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    Україна
    Ок тільки не знімайте ці повітрянні тести бо хтось купить , а в землю воно і 20 см не пробє.
     
    Идущий по следу подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    А ти бачив налаштування МД на повітряному тесті ?Передивись :D30 см на 13 кгц денарій зачіплю з ходу.В тебе один МД,в мене їх більше десятка різних :D.Да і нічого не продається,якось так.
     
  12. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    Україна
    я можу накрутити фортуну вона і на 40 см буде по повітрі брати той денар а толку, і в мене не один прилад був...
     
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Крути,я що тобі забороняю ?Я з нею трохи покопав свого часу.Навіть два ауреуси підняв десь з 40 см.Один важив 7,10 гр.В тебе вона одна,у мене їх три.М ку ще маю.Всі відео виставлені з метою ознайомлення,можливостей того чи іншого МД.Квазар появився,дороблю звук,буде кіно.:D
     
    Останнє редагування: 5 січ 2024