Фортуна М / М2 / М3

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 січ 2015.

  1. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    У нас вот это шмурдяком называют.
    И таскаем его на металлолом.
     

    Images:

    WP_20170625_16_50_00_Pro.jpg
    ut4ly.vasilij подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. [ATTACH] Картон Карточка 100 х 150,
      13 грн.
    3. Состояние: б/у, без повреждений. Длина с пряжкой: 106 см. Ширина полотна ремня: 3,3 см. Размер пряжк...
      150 грн.
    4. все на фото любые доп фото по запросу краник где то пролюбили но это не особая проблема, на 6 литров...
      2200 грн.
    5. Немецкий знак Пилот ветеран 1 мировая - изготовлен из серебра 900 пробы.Знак старый качественный.Кле...
      4000 грн.
    6. По фото.
      99 грн.
  3. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    Фортуною М ще жодного разу не підняв кольоровий метал, який-би озвучував чорним.Якщо видає сигнал чорним- значить під катушкою залізо. Крупний плоский метал віддає чорний- колір, і то відразу видно т.як сигнал розмазаний по шкалі синографу.
     
    ut4ly.vasilij, Блукач, Amadeu$ та ще 1-му подобається це.
  4. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Соловей никогда не любил фортуну :)
    Только критиковал.
     
  5. я думаю иначе, скорее всего недолюбливал фортуну, но не любил рукожопых сборщиков которых много и мало того научившись держать паяльник они продают эти приборы за не малые деньги, то есть строят бизнес на доверии людей а потом вылазят море проблем вот в этой теме.
     
    Лясник подобається це.
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Фортуна не жінка щоб її любити чи не любити.Це специфічний МД,серія уже-котра деградує.Це моя думка!Я копаю час від часу.М2 ніби появились додаткові функції,і розказують що швидша!На великій глибині заляганя те що М озвучує чорним ,М2 навіть не пікає.Датчик той самий на обох ,на повітрі М2 бачить дальше.Про діскрім я вже наисав :D
     
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    А що взагалі кольорове попадалось,глибше за 30 см? Думаю монєт не було.або скочувалась в ямку, і я навіть впевнений в цьому.На максимальній глибині на котрій МД чує монетку.кольорові сигнали(монєтки)озвучуються чистим тихим чорним сигналом ,без інформації на дісплеї(ФМ).минулої осіні дінарики так і зазбирував після всіх і це майже на всіх МД так.Цю ціль ні одна фортуна не почула,вікінгіст з голіафом стежку находив DSCI0040.JPG по нему,і не тільки він.залягав глибше .ніж бере плуг.Знайдений деусом.Сигнал був чорний,з незрозумілим ВДІ.Я знав що монєтка лиш не знав яка :D.Сегмент від транспортера фортуни озчують кольром з ВДІ від +60 до + 75 од на різних грунтах різне ВДІ,з двома поділками синографа,без мазанини.Можна копати а можна пропустити і разом з ним Макріна можна пропустити.Цей предмет МД DSCI0030.JPG озвучив також тихим чорним сигналом.Років чотири тому я навіть не звернув би на такий сигнал увагу .Я знаю про що пишу,копаю час від часу ,і результативно .Цей предмет пропустили дві фортуни і Крот DSCI0012.JPG .Я шукаю на чужих слідах :D .І коли викопую щось стояще на слідах камрадів,зразу показую всім.Реакцію кожен може собі уявити .У декого сльзи на очах бачив від радості за камрада що щось варте уваги знайшов.:D.
     
    nex, Лясник, andrulchik1986 та ще 1-му подобається це.
  8. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    И какое отношение к теме имеют ваши находки?
    Вы раз десять уже выкладывали подобное, найденное НЕ "фортуной".
    Я например давно понял, что роме критики, по данному прибору, от Вас не увижу ничего положительного.
    Как по мне у каждого прибора, буквально у каждого, есть слабые стороны, недостатки.
    А находки, обычно они зависят от правильной или не правильной техники сканирования площади.
    Так как на рисунке, не ходит никто.
    По этому "выбитых мест не бывает" ;)
     

    Images:

    5m.jpg
    Останнє редагування: 26 чер 2017
  9. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    поддерживаю!
    на "правильном" месте копать нужно усё что имеет ровный стабильный сигнал не зависимо от показаний вди в черняге он или в цвете, звучание(!) цели нужно слушать, ну а тихий звук указывает на глубину залегания и размеры цели..

    единственное главное - подобрать для места нужный датчик!

    кста, соловей, какой частотой рыжье собирали?
     
  10. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Золото, не часто имеет такой сигнал, кроме монет.
    Обычно не весть что, и как попало.
    И от частоты, не сильно то и зависит.
    6кГц нормально так видит золотые монеты.
    Это только в одном случае!!!
    Если прибор так настроить. Или вообще имеет ли прибор такую функцию как "громкость слабых сигналов"
    У "Фортун" есть такая возможность. Но обычно выкручивают звук на максимум. Исключение, только те, кто в наушниках ходит.
     

    Images:

    голд.jpg
    Лясник подобається це.
  11. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    я для настройки датчика таскаю с собой кроме феррита, 5коп.ссср и медной двухи еще и такой древний предмет с узорами, оловянистая бронза по ходу..
    по воздуху в притык к датчику 7,7кгц показывает -16 -22, в грунте до -56 доходит..
    но по звуку отклика от цели интуитивно понимаешь, что предмет копаемый!..
    а например: наки ну чуть приятнее звучат..

    на м2 перешел именно из-за наличия 90тонов, которые позволяют "слушать" звучание цели как эхолотом, а не эти пики-пуки в 2-4тонах..
    высота столбиков синографа и громкость звука указавает на глубину и/или размер цели..
     

    Images:

    IMG_20170626_072521.jpg
    IMG_20170626_072536.jpg
    Останнє редагування: 26 чер 2017
    LOGOPED подобається це.
  12. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Кроме феррита, нужен ещё "пятак Катин"
    Или любая большая медная монета. Но именно большая. "Три копейки серебром" тоже подойдут.
    (такое можно приобрести в любом городе, за копейки, примерно в стоимость бутылки пива, или на форумах в продажах поискать)
    И этого набора, будет вполне достаточно для правильной отстройки и проверки любой из "фортун".
    Точно, быстро и качественно.
     
  13. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    так я ж и говорю "у меня медная двуха 182Хкакого-то года", не мелкая, если в голову попасть то и убить можно)
    а катькиного пятака за 7лет поисков еще ни разу не находил, места у меня уже лет десять назад были изрядно выбиты, все крупное и верхнее собрали, мне остались лишь только глубокие крохи...

    п.с.: и тут важен не размер монеты, а состав - "правильная" медь, а не то что сейчас типа медное клепают..
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
  14. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Я не уверен.
    Во первых все ходят по объектам абы как. Зигзагом, кругами, куда тропка увела...
    Очень часто по своим же следам. Если кто внимателен в лесах есть едва заметные тропы. И подсознательно, поисковики все по ним и ходят.
    ;)
    Для систематического поиска, "зачистки места" необходимо разбивать на квадраты метров по десять, и чесать их след в след, с перекрытием маха датчиком, в половину диаметра датчика.
    Как выложил рисунок.
    Но никто так не ходит, это утомительно очень. Но продуктивней чем наворачивать километраж.
    Находки есть :) на удивление всех пошедших этими местами ранее.
    Это всё что написал, личные наблюдения за друзьями и личная тактика поиска, на выбитых площадях.
    Хожу с трекером. Треки скидываю на комп, статистика набралась большая. И что самое основное, очень наглядная.
    А про глубокое золото :)
    это миф, на глине, чернозёме и прочих тяжелых для поиска местах.
    По песочку возможно.
    Возможно ещё и копая всё подряд сигналы.
    Для этого нужен прибор уровня "аналог" без наворотов, экранов...
    Тупо один тон, максимум два.
    И тупо копать всё подряд.
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
    andrulchik1986 та Лясник подобається це.
  15. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Второе заблуждение.
    На то как звучит, та или иная цель влияет и форма 100%
    Кто копает вдумчиво тот знает.
    (пример, железное кольцо ;) токи Фуко и всё такое. )
     
  16. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    да, с техникой поиска методом медленного вытаптывания абсолютно согласен - это эффективно и продуктивно.
    но мест полно и приходится при разведке бегать аки спринтер, а топчешся лишь когда зацепился за не тронутое пятно..

    да, высочастотные аналоги рулят, но не охота иметь три разных мд и еще и глубинник в нагрузку, ведь коп для меня это в первую очередь хобби, отдых, спорт, а не промысел..

    так вот фортуна вполне удовлетворяет мои требования и является универсальной машинкой для различный условий поиска..

    а железное кольцо все-же на слух отличается от медной монеты и от водочной пробки, звенит не так смачно и более протяжно(из-за размера и состава кованного не однородного металла + коррозия) и обязательно отстреливает в чернягу это видно так-же и на шкале приоритетов вс, плюс хоть не много но все-же мажет по синографу..
    только все-таки копаю на "а вдруг!" ))
     
    Лясник та LOGOPED подобається це.
  17. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Ну вот видите, сами всё знаете, для себя :)
     
    михаил михайлович подобається це.
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    1! Фортуна пропускає,нужні нам цільі,для того і показав знахідки,котрі були підняті не після однієї Ф.2Добавлю то не все що на фото!Множим на десять! Якщо в поле брати з собою пів кармана шмурдяка,щоб налаштувати МД,а ми перїзжаєм за день з десяток бабчиних городів,і на кожному потрібно налаштувати МД!Виникає логічне питаннЯ??? На Х.. такий МД???:D.Я писав, і ще десь читав ! для фортуни потрібна спецефічна проводка над грунтом.Да і з фортуною не побігаєш по полі проводка спеціальна. :D.Царську мідь погано бачать усі Ф.При комфортному пошуку.якраз під маску ховається.Колись був в темі Костя ,він кілька Ф різних попробував.Запитайти його чи візьме він Ф зараз в руки.
    Малюнок відпочиває,на бабчиних городах ,іноді так схожено,різними бригадами камрадів,малюнок помножений на двадцять в різних ракурсах:D.Я місцевих чоловік 150 знаю,і така сама кількість заїзжає.В минулому році у мене було біля 20 камрадів на копі. з усієї України.:D.Всі находять!Цієї весни зустріли в полі, за двацять камрадів з Одеси заїхали двома бусами.Шнурками розмічають ділянки,вихожують слід в слід два рази.На сьогодні залишились низько-провідні цільі,і глибокі за 35- 40 см в грунті.І на завершеня про бізнес з копу,металолом потрібно копати(налаштуваня я озвучив вище)-будуть гроші.Мені подобається РИМ копати,час від часу,випадає джек пот.:D.А для металолому я старий і ледачий.Всім удачного пошуку :beer:
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
    storm2012, andrulchik1986, Motohobiman та ще 1-му подобається це.
  19. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    а вот вчера на разведке в одном селе был прикол: хожу в фонскане, звучек как у газонокосилки)) метров с двухсот заметил меня аборигенский детёныш, подбегает, кажэ "здрасте! а шо цэ такэ?!", пару минут молча наблюдает за мной и выдает "а чього воно гудэ, а ничього нэ крутыться???"...
    пацан, ты сделал мой день, я пол дня потом ходил и улыбался))

    ну и собаки с прилегающих дворов реагируют на гул..

    малой своей реакцией обнадежил, что в этом районе копателей не было замечено, но увы, разведка дала только одну полезную потеряшку, и то современную..
    та и прибор среагировал слабеньким сигналом скорее всего на замочек...
     

    Images:

    IMG_20170626_131734.jpg
    IMG_20170626_131755.jpg
    Останнє редагування: 26 чер 2017
    andrulchik1986 та LOGOPED подобається це.
  20. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Хорошие находки.
    Но толку от них?
    Нет ни условий поиска, ни чем искали, ни настроек. Пусто, ничего нет.
    Картинки красивые, не более того.
    Опять же :) чё за Костя, чем искал, как, как настраивал...
    И что предпочитает всем приборам мира?
    Не у всех есть подходящие места для поиска.
    Не везде был представлен Рим.
    Не везде одинаковые условия, грунты...
    Все люди разные.
    Одни с рождения мудры, но в жизни неудачники.
    Есть полные мудаки, но удачливы.
     
    fly0905, andrulchik1986 та daiker подобається це.
  21. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Золотые слова - именно поэтому я всегда рубил подобные картинки в технических темах - но чуть послабишь, надеясь, что народ понял - и опять полезло...
     
  22. LOGOPED

    LOGOPED Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Черновцы
    Как стимул картинки хорошо влияют на новичка. :)
    На продвинутых не всегда однозначно. Часто вгоняют в депрессию.
    Просто радуют глаз и самолюбие выставляющего.
    Однозначно без того, чем,с какими настройками, когда, в каких условиях, это просто картинки.
     
  23. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.906
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    По території України і не тільки,де є,були річки струмки,джерела, там були хутора,я одне навіть на піксовині на краю города знайшов.За два тижні Фортуною М,112 дінарів назбирав.прошивка 119 Б!Привіз камрадів ще штук 30 знайшли на пятьох за три заїзди.Металопластики кілограмами назбирували.І потім ще заїхав сам з Вайтсом,підняв ауреус ,в цьому році з десяток дінарів на тому городі.Да і замітив МУДАКАМ і чмошнікам не ВЕЗЕ.Вони разом з жадними слиною давляться.і збирають шмурдяк:D.І про налапштування для МД вони всім відомі.Закопав пятак в землю :D.Відлаштував МЕДЬ,накрутив ЧУЙКУ,і вперед.:beer:Вибачаюсь у мене пятака не має,і в поле з собою іноді беру різні рарики. камрадам під датчик підкидаю.Попадались такі за попердні три роки один царській мідяк знайшли,а тут за день три!:D.
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
  24. sergant33

    sergant33 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.083
    Адреса:
    Ukraine. District 21
    То solovey_2005
    Та да, скажите тогда какой у него сейчас прибор?
     
  25. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    модер wolfgrey на предыдущей странице намекнул, что будет тереть посты с картинками без поисковых параметров..
    вот я и ачкую))
     
    solovey_2005 подобається це.
  26. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Wolfgrey все правильно написав, бо тут технічний розділ, відповідно картинки мають супроводжуватись технічною інформацією! Для бажаючих просто кічитись знахідками є курилка!