форма орков

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von natal, 6. Nov. 2022.

  1. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Beiträge:
    11.114
    Ort:
    Ukraine
    І, якшо то не є великим секретом , шо там ?
    Я просто чесно вам скажу, я ніфіга не відстрелюю про шо вже йде мова ))))
    За сюржик вибачайте, я з Вінничинни, то тут так говорять.
    Наче як завжди починали за одне, а закінчили іншим. Просто на цей раз якось неожиданно.
    Хто лідірує ? Машинки пішли бачу. Бритви шо вже кончились ?
     
  2. Интересные лоты

    1. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    2. (в наличии 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Vodasafe P10 (10Вт) ефективно блокує CDMA, GSM, 3G, 4G LTE, 5G, GPS, Wi-Fi, Bluetooth. Опис то...
      14999 грн.
    4. Holybro DroneCAN RM3100 Professional Grade Compass
      1000 грн.
    5. Garmin GPSMAP 64x - міцний водонепроникний багатофункціональний портативний навігатор з підтримкою G...
      11000 грн.
  3. von Goltz

    von Goltz Moderator

    А зачем что-то объяснять покупателю...изночально продовец сделал предложение, указал на условия сделки, опять же реклама товара...покупатель сам отвечяет за свои поступки....
    вот к примеру можно взять купить нож бурята, подшаманить, ну на клинке надпись сделать - "боевым пидорам вагнера, от боевых петухов магадана"...и прадать как трофейный нож от чвк вагнер....

    Не все трофеи засранно-грязные....вроде под Харьковым нулевую парадку росгадов поджарили и размазали...да и с десантуры снимали нулевые вещи....те просто подохли быстрей, неуспели обосратся и загрязнится....
     
    ДВ762 und Кирило Габор gefällt das.
  4. shug

    shug Hauptmann

    Beiträge:
    2.193
    В тему. Нормальный орковский шмот и кто скажет обратное.:eek::D
     
  5. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    4.961
    Ort:
    Metropolis ☢
    Так и фрак можно под это продать. Он у них один на двоих по ходу... Итак, у кого с утренника фрак остался? Ну или костюм Чиполлино. Раз есть ТОС-1 Буратино :cool:

    Ckp6GKiUoAAVkNv.jpeg images - 2023-03-13T204813.703.jpeg
     
    ДВ762 und Boris Pryanikov gefällt das.
  6. von Goltz

    von Goltz Moderator

    С дохлых будет дороже....
     
  7. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    4.961
    Ort:
    Metropolis ☢
    О, точно. Старый одноразовый кассетник у соседа возьму как с Чернобаевки предложу. Гривен 100 для старта норм будет. Может и 75 для начала...
     
    ДВ762 und Boris Pryanikov gefällt das.
  8. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Вы там это осторожно, а то опазнают кассетник конкуренты, мол у них орки забрали, а вы у орков через соседа.....епта война клонов получится....:D
     
  9. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    4.961
    Ort:
    Metropolis ☢
    Не, если внатуре бы у орков древние как у дидов находить бы начали, то был бы скандал.
     
    ДВ762 gefällt das.
  10. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Ну так все понятно....орк эту игрушку украл, хотел в дурятию увезти и своему дурятику подарить. А тут его БМП сожгли из РПГ накуй, бо некуй шастать. Ну а там игрушку нашли в бардочке сгоревшего рашистско-дурядского БМП и теперь продают на форуме....все сходится....:D
     
  11. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
    А якщо перед тим ще й обісралися,то взагалі джекпот ..:D
     
  12. shug

    shug Hauptmann

    Beiträge:
    2.193
    Типа такого. Не БМП,но БТР,тоже пойдет.:D
     
  13. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
    Краще стяг шукай,можна одразу 500 просити..:D
     

    Images:

    BD86B68E-517F-4902-B43E-40C4158A1BC6.jpeg
    3C4AF07E-0D55-411D-A4CB-88756C8155A5.jpeg
  14. Кирило Габор

    Кирило Габор Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    14
    Beiträge:
    29
    Ort:
    м. Михайлівка
    Знаю цього пана, він дійсно воює, і виставляв трофеї, але стосовно цього лоту дууууууже багато питань. Дійсно могли орки використовувати, а могло десь у хаті валятись)
     
    Boris Pryanikov gefällt das.
  15. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
    Цікаво. А цей пан точно на нашому боці воює..?:smile_9: Бо щось дивні лоти проскакують з не менш дивним описом..:smile_8::smile_9: Це теж його..:)
     

    Images:

    E4856487-1B13-43DF-A14B-5AD32317F466.jpeg
    D057F256-A1E2-4BFE-B637-9E5D76E6C66E.jpeg
    Hamer2109 und valerka gefällt das.
  16. Кирило Габор

    Кирило Габор Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    14
    Beiträge:
    29
    Ort:
    м. Михайлівка
    Так, на нашому, він афганець
     
  17. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
    То шо він афганець,краще про це не розказувати у голос,бо "афганці" такі ж самі загарбники були як і кацапи свого часу у Грузії,Молдові,Чечні,Україні та ще безлічі країн по всьому світу. Чи мо він воював у Афганістані на боці моджахедів..? І чого у описі кєпки є саме кацапські "гібедеде" та "ГАИ",якщо кєпка українська ?
     
  18. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
     
  19. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
  20. von Goltz

    von Goltz Moderator

  21. shug

    shug Hauptmann

    Beiträge:
    2.193
    А Вы в каком полку служили? Вам даже и "Приму" выдавали.:D
    Это фото "афганца" Олега Михнюка,кавалера двух орденов КЗ, бойца батальона Айдар. Героя Украины ,посмертно.
    37834346682_2ac53b1185.jpg Oleg_Mikhniuk.jpg
     
    ivanov1, Hamer2109 und von Goltz gefällt das.
  22. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Beiträge:
    1.675
    Слава Герою України. Але щось я ніде не бачив щоб Олег Міхнюк десь хизувався своєю участю у афганській війні,та розповідями як він там вбивав громадян Афганістану. Всі ми колись робили усілякі речі,але майже в кожного є й такі,про які згадувати соромно. Тож хизуватися участю у афганській війні та вбивством громадян Афганістану,може тільки ідіот.. Або кацап.. Нормальна людина не буде похвалятися своєю участю у загарбницькій війні у чужій країні.
     
  23. shug

    shug Hauptmann

    Beiträge:
    2.193
    Откуда Вы знаете,чем он гордился? Посмотрите его фото их полно в Гугле. Форма СА с орденами и знаками,даже на Майдане. Наемы тоже не в Пакистан чухнули,а сюда.:)
    Он просто был солдатом своей страны и своего времени. Героическим солдатом. Вы же тоже, серпастомолоткастые звезды носили или не так.;)
     
    GINDENBURG und NIA gefällt das.
  24. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Оце Пранік тебе понесло,що за розділення,треба було народитись десь так в 1965-68 а потім роздавати ярлики,негарно геть зовсім:smile_11:
     
    GINDENBURG und shug gefällt das.
  25. shug

    shug Hauptmann

    Beiträge:
    2.193
    Даже если молодой все равно,не спрыгнет.А дед,а папка,а дядьки ?:D
     
  26. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    4.961
    Ort:
    Metropolis ☢
    Так він приблизно тоді і народився. Ближче до 1968-го.