Фонар з динамо.

Discussion in 'Що це таке?' started by нахаба, Jan 14, 2012.

  1. нахаба

    нахаба Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    74
    Messages:
    1,206
    Попався ось такий цікавий фонар, при чому у робочому стані. Корпус з міді з лінзою замість скла. Клейм не має, ні зовні, ні на внутрішних деталях.За радянських часів такого не памятаю,хоча можливо після воєнна продукція.І ще одне що вказує що можливо це *радянський* девайс це те що різьба на гвинтах з таким самим кроком як і наших.Лазерний диск для масштабу:beer:
     

    Images:

    P1140683.JPG
    P1140684.JPG
    P1140685.JPG
    2 people like this.
  2. Интересные лоты

    1. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
    2. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    3. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      12000 грн.
    4. (в наличии 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
    5. Штик складський, але затертий номер і на передостанньому фото видно слід корозії.
      600 грн.
  3. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    4,873
    интересный девайс. будете продавать?
     
    1 person likes this.
  4. нахаба

    нахаба Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    74
    Messages:
    1,206
    Обращайтесь в личку.
     
  5. FON SCHMIED

    FON SCHMIED Stabsgefreiter

    Messages:
    204
    Location:
    UK ДНЕПР
    На старючей барже видел что-то похожее,у рулевого возле картушки компаса.
     
    1 person likes this.