Фляга.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем dim-3000, 31 бер 2011.

  1. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.897
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Доброго времени суток! Не первый раз попадается, что это? КА? Вторая мировая? Фляга. 001.jpg

    Фляга. 002.jpg

    Фляга. 003.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
    2. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    3. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    4. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
    5. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
  3. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    2 користувачам це сподобалось.
  4. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.897
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Век живи, век учись... В жизни бы не подумал.