Фляга

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Paul, 22 тра 2026.

  1. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Допоможіть, будь ласка, з ідентифікацією.
    Схоже на якогось австрійця....може ПСВ, може міжвоєнний період ...? Не думаю, що цифра 52 на маркуванні означає рік.
     

    Images:

    IMG_20260522_124811.jpg
    IMG_20260522_124804.jpg
    IMG_20260522_124756.jpg
    IgromaNew, Valeriy1488, Oprishok та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький піхотний рюкзак. Складський стан! Більше і додати нічого…
      7000 грн.
    2. Подсумок для пистолета-пулемета М3 "grease gun" на 6 магазинов. Официальное название М3 «U...
      750 грн.
    3. Пропоную чудовий приціл ПУ 1943р.до гвинтівки Мосіна. виготовлення,завод"Прогрес"лінзи про...
      9900 грн.
    4. Немецкая сумка для противоипритной накидки. Ранняя. Оригинальная. Кнопки рабочие.
      2000 грн.
    5. 16000 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.253
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    https://www.militaria.it/fiaschetta-anni-50-esercito-austriaco.htm
     
    Otryta, IgromaNew, A10A та 6 іншим подобається це.
  4. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.253
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Otryta, IgromaNew, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  5. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Хм....цікаво...невже в 50-х роках могли використовуватися фляги такого типу? Можливо продавець побачив таке маркування і зробив цей висновок? На мою думку, в 50-х роках техології мали шагнути значно далі і такі сталеві, емальовані фляги з корковою пробкою вже були занадто застарілі.... По суті, вони і для ДСВ були вже не актуальні. Є, звісно, варіант, що могли використовувати під якісь потреби старі складські запаси і просто ставили на них маркування.
     
    IgromaNew та valerka подобається це.
  6. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Ага.....бачив цей ресурс......з телефона не зміг зайти, зараз спробую з компа.
     
    IgromaNew та valerka подобається це.
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.253
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Чехословацькі, Швейцарські післявоєнні теж мають коркову пробку.
     
    Otryta, IgromaNew, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  8. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Розібралися! :) Фляга B-Gendarmerie........хоча дивно, що в 50-х роках таке могли спеціально випускати......ще і на мотузочці. Була відома практика, коли в Рейху різні коломілітарні формування використовували складське спорядження часів ПСВ, не виключаю версію, що і тут той самий випадок.
     
    IgromaNew, Oprishok та valerka подобається це.
  9. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Тут навіть не в пробці справа, сам дизайн фляги древній навіть для ДСВ.
     
    IgromaNew подобається це.
  10. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.778
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    У мене особисто була німецька сухарка часів ПСВ, але перемаркована вже в кінці 30-х років організацією NSKK (орел зі свастикою). Тобто, хто не дуже глибоко володіє темою сказав би, що це предмет на ДСВ. Тут може бути так само...
     
    IgromaNew та valerka подобається це.
  11. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.253
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Звикли до такого дизайну, є станки та форми, чому б не робити?
    Для прикладу ,,наша,, фляга алюмінієва, скільки тому дизайну вже років?
     
    Otryta, IgromaNew, TarASha та 4 іншим подобається це.
  12. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    163
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    260
    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Lwów
    .
     

    Images:

    Screenshot_20260522-153819.png
    IgromaNew, Oprishok та Paul подобається це.