Фляга

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем 1Schütze1, 8 жов 2023.

  1. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Доброго всім дня є ось така фляга сказали чеська м60 якщо потрібні будуть фото додам з повагою
     

    Images:

    20231007_123347.jpg
    20231007_130714.jpg
    20231007_132035.jpg
    20231007_123334.jpg
    20231007_123321.jpg
    SанЬіч 74 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Медаль за присоединение Мемеля. Латунь.Оригинал.Лента неродная.
      23000 грн.
    2. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    3. Колодка: М'ясо.
      600 грн.
    4. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    5. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
  3. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
  4. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    ?
     
    SанЬіч 74 та Bulwinkin подобається це.
  5. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    Не збрехали. Чехословаччина... чохол гарно налазить на флягу вермахта... про те що це післявійна, нагадувати глупо.
     
    1Schütze1 подобається це.
  6. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Дякую вам просто дивився в інтернеті м60 зовсім інакше виглядає більше косить на медецинську вермахта але це точно не вона
     
  7. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Або ще на єгерську але клейма чохол на нитках а не кнопках тому на жаль не німка може знаєте приблизну ціну в такому стані?