Финочка...

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Sobolevmisha, 16 лип 2024.

  1. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Черноморск
    День добрый. Досталась такая вот, небольшая финочка. Мне видится предмет сделанный во время войны в качестве сувенира. Хотя и в быту довольно удобная вещь. Будет интересно мнение форумчан.. С ув..
     

    Images:

    Screenshot_20240713-094553.png
    Screenshot_20240713-095325.png
    Screenshot_20240713-095329.png
    Screenshot_20240713-095243.png
    Screenshot_20240713-095250.png
    Screenshot_20240713-095318.png
    Screenshot_20240713-094558.png
    Screenshot_20240713-095229.png
  2. Цікаві лоти

    1. Трофей працюе
      560 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Несесер сумка-косметичка для банного приладдя Хакі (новий). Розмір: 23х15х7 см. Спеціальна сумка...
      290 грн.
    3. (в наявності 30 шт.)
      Фастекс классической формы. Применяется для изготовления браслетов выживания из паракорда. Защёлкива...
      9 грн.
    4. Латунна протирка до нагана на ПСВ,клеймо 8
      350 грн.
    5. Барометр вінтажний виробництва Франціі
      650 грн.
  3. Пенсионер01

    Пенсионер01 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Київ
    Привіт! Моя суб"єктивна думка - до війни відношення не має. Швидше щось середнє між зекпромом і мисливською саморобкою. По періоду, я б сказав, що пізній СССР.
     
    Ievgen721, Tumbol та treal подобається це.
  4. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Черноморск
    Тут наши мненния не совподают.
     
  5. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.364
    Адреса:
    Украина Киев
    Рахую на 40-50 роки.