Фінка " нквд "

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем DarkSide18, 4 лип 2024.

  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.556
    Адреса:
    Житель планеты Земля

    Images:

    IMG_20240704_145624.jpg
    IMG_20240704_145614.jpg
    IMG_20240704_150307.jpg
    IMG_20240704_150227.jpg
    IMG_20240704_150249.jpg
    IMG_20240704_145627.jpg
    IMG_20240704_145629.jpg
    IMG_20240704_145656.jpg
    IMG_20240704_145713_1.jpg
    IMG_20240704_145900.jpg
    IMG_20240704_145905.jpg
    IMG_20240704_150407.jpg
    IMG_20240704_150429.jpg
    IMG_20240617_041143.jpg
    IMG_20240617_041216.jpg
    zubrik та Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
    2. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    3. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    4. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
    5. По фото
      450 грн.
  3. abdula666

    abdula666 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Чернигов
    1500 грн старт для аукціону
     
    DarkSide18 та hantervitaliy подобається це.
  4. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.556
    Адреса:
    Житель планеты Земля