Фальшиві фото "звірств УПА"

Тема у розділі 'Національні партизанські формування', створена користувачем Aйзенгавер, 6 лют 2014.

  1. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Стоп! По іспанському принципу кінця 30-х – « Вогнепальну зброю- в роздягалку! Тут корида, а не війна!»

    Допускаю варіант, що вшп Eugeniusz M. «грає вар’ята».

    Але схильний до варіанту, що він хоче знати МОЮ точку зору. Не беззубого УІНП з беззубим Вятровичем, який щось знайшов під спідницею (перепрошую, за кулісами) «Волині-43» і тепер займається маркетингом своєї знахідки, не профнепридатних українських істориків, не аналогічних українських історичних політиків і політичних істориків і не трибунних глашатаїв партій та рухів, а МОЮ.

    Вчити предмет- Teodor Pauli давайте «короткий курс 2 Українсько- Польської війни 1941-1947 рр 20 ст»- електронний варіант(безплатний).

    Такий же, як «Збродня Волинська. Історія і пам’ять. Матеріали едукаційні»- не проходить. Це інструмент прищеплення ненависті польським учням і студентам- він у програмах навчання польської молоді вже 4 рік. І випущений він польським Інститутом Пам’яті Народної. Він обов’язковий в гімназіях і ВИШ-ах.
    Маєте такий «Курс»- обнародуйте!

    «Скажених кресов’яків» і «Кресоносців» можна і треба бити ЇХ ЗБРОЄЮ!
    Цим я займаюся. Випереджую ваше питання- Я – НІХТО. Просто WOLODYMYR.
    Я розібрався з «геноцидом» в своєму селі, розбираюся в сусідніх селах, в своїх районах. Маю поняття про «кресов’яцьку» картину «геноциду» по всій території, воєводствах, повітах.
    Я собі можу дозволити тратити весь вільний час на цю тему- я- пенсіонер.
    На жаль, я роблю роботу, яку вже давно повинен був зробити український ІНП, бо польський ІПН з його прокураторами не зробить- йому це не потрібно, якщо це не потрібно українцям.

    Teodor Pauli
    А українська самооборона- це китайці з Марса? Не українці? Чому так сталося? Хто проголосив клич? Хто віддав команду? Хто виконав? Де це описано хоча б конспективно хоча б по Володимир-Волинському, Любомльському, Горохівському повітах? З фактами, цифрами?

    Теребовля?
    У Ласківцях було 20 поляків і 610 латинників на 3200 українців. Осадників не було. Про виселки, хутори не знаю- не дійшов і навряд чи дійду.
    У Вербівці було 910 поляків( з них частина у виселку «На Мазурах), 140 латинників, 200 осадників у окремому виселку «Рудки- колонія» на 1440 українців.
    Teodor Pauli . Ви хочете сказати, що на території Теребовельщини в 44 чи 45 ще існувала ОСАДНИЦЬКА КОЛОНІЯ (я навіть дав вам її назву і населення), НЕ ВИВЕЗЕНА У ЛЮТОМУ 1940? 40-50 чи хоч більшість з них молодих, здорових, вишколених поводженню зі зброєю, натасканих ідеологічно уродженців центральної Польщі?
    Що з чим ви плутаєте?

    Eugeniusz M. Вибір за вами. Мені продовжувати?
     
    Teodor Pauli, Hamer2109 та Eugeniusz M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 38900 грн.
    2. 2 шт цілі, один розломаний .З Pz-I, та все що на його базі.стан по фото.
      420 грн.
    3. H.S.K.K. с техники
      6500 грн.
    4. Коп. В доброму стані.
      10000 грн.
    5. Оригинальные ключи от мото техники вермахта
      4000 грн.
  3. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Так я ж і вчу, розраховуючи на Ваші знання:)
    Ну це Ви кажете що вони не діяли до 1944, чи може хтось ще? Тоді хто?
    а звідки взявся 1943 і чому їх так звинувачують?
     
  4. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Володимир, я намагаюся з Вами вести бесіду з повагою і мені справді цікава Ваша точка зору! Я не збираюся нікого ні в чому звинувачувати тим більше Вас! Якщо Вам здаеться що я з Вами "по-русски - клею дурака, або як Ви кажете "граю варьята", хочу Вам повідомити що Вам це лише здається.
    Якщо Вам якісь мої питання здаються провокуючими, то не варто їх сприймати особисто!
    Дякую що Ви витрачаете багато часу на "писанину" і запевняю Вас що Ви робите добру справу. Тому що я впевненний що знайдуться люди, не важжливо з якої сторони, котрим буде теж цікаво Ваша думка.
    З повагою Євгеній.
     
    Hamer2109 подобається це.
  5. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Залишки Вербовецького виселку "на мазурах" зараз входить в склад села. Саме він і розташовується між Вербівцями і Ласківцями. Досі ще збереглися хати "мазурів", де зараз живуть українці, серед них і переселенці після "Вісли".
    Територія колонії "на Рудці" розташовувалася недалеко Вербовецького українського цвинтаря вздовж грунтовки на Могильницю. Зараз там поле.
    Українці "замирювали" і виселок і колонію. За спогадами батька, це був 44-й рік до приходу москалів. Отже зима-рання весна. Точніше він спробує взнати у старшої сестри, бо сам був тоді досить малий, щоб детально описати.
     
    Барражер та Hamer2109 подобається це.
  6. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Волинь і Галичина за німців входили в різні адміністративно-територіальні утворення. Галичина входила до складу Генеральної Губернії. Волинь же входила до Райхскомісаріату Україна. УПА (не Бульбівська) заявила себе на Волині навесні 1943-го, а в Галичині - в першій половині 1944-го.
     
    Барражер та Eugeniusz M. подобається це.
  7. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Ви неуважно прочитали. Я
    Ви в мене не перший- рахунок вже йде за другий десяток таких співбесідників- різних. Ми гризлися до кісток, перегиркувалися, сперечалися чи обмінювалися точками зору і інформацією. В половині випадків наші розмови були взаємокорисні.
    Ви не задали мені покищо ні одного провокуючого питання.
    Продовжуємо?
     
  8. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Але чому на Волині вбивали (скажімо один-одного) а в Гліціі ні, або якщо й вбивали то маштаби там настільки малі що про них ніхто голосно не говорить?
     
  9. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    О! Це вже ближче!
    З Мазурами зрозуміло- вони виникли набагато раніше осадників- після входження наших країв у склад АУІ
    На Рудці осадників залишитися не могло- їх вивезли у лютому 40 року. Залишалися поляки з села, які жили на відокремленому бодай струмком виселку, де давали землю під забудову осадникам- їх не вивозили, якщо вони не рипнулися брати кредит у польському банку для докуповування ще 25 гектарів землі- от їм ця земля вилізла боком.
    Це я розписую по аналогії з п'ятьма осадницькими колоніями ближче 4 км від мого села!

    Порозумілися?

    Розпитуйте батька і батькову сестру! До деталей! Записуйте кожне слово! Шукайте ще свідків! Накладайте їх свідчення на "кресов'яцьку" картину!
    Зрозумійте, що це єдиний шлях здерти тавро "різунів і вбивць"!
     
    ДВ762, Hamer2109 та Eugeniusz M. подобається це.
  10. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Потерпіть трошки!
    Здається, є ще один шукач правди!
    А їх дуже мало!
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  11. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Українсько-польський міжетнічний конфлікт дійсно мав свої особливості на Волині і в Галичині. Тут наклалися один на одного різні чинники, як от географічні, соціокультурні (ментальні), релігійні, звичаєві, військово-політичні, можливо ще якісь. Треба кожен з них розбирати, щоб добратися до істини.
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  12. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Я перебрав 69 повітів Волині, Тернопілля, Станіславщини,Львівщини.
    У підсумковій таблиці 53 повіти- 16 повітів Львівщини та Краківщини не враховую- крім «плачу на ріках Вавілонських»- ніякої статистичної інформації про польські втрати.
    Щось говорити про Володимир- Волинський, Любомль, Горохів, де загинув один поляк з однієї-двох сімей, Кременець, Костопіль, Здолбунів, де вже один з 2-3 сімей, Ковель, Луцьк, Сарни- з 3-4- не можу- не маю якогось кваліфікованого хоча б проукраїнського чи найкраще безстороннього аналізу, бо те, що я написав у повідомленні 81- статистична картина на основі польських, вірніше тих, кого я називаю «скаженими кресов’яками» джерел.

    А дії УПА в моїх краях можна перелічити на пальцях не роззуваючись.
    ОУН, боївки ОУН, СКВ ОУН- ось діюча сила.

    Іде. У «скажених кресов’яків».

    Вже відповів, як зумів Teodor Pauli. Я не маю бази по Волині. Бекання і мекання Вятровича, окремі спроби аналізу конкретних подій- не база.
    Я вже писав про «Збродня Волинська. Історія і пам’ять. Матеріали едукаційні»
    Так з 17 фотоілюстрацій там 1 фото- розкопки у волинському селі, 1- поле на місці волинського села, 1- спалене волинське село, 1- село, переповнене польськими біженцями і 1- фото- 7 жертв у селі Заліщицького повіту. Про те, що це сім’я фольксдойча і співробітника Чортківської Кріпо- ні слова.
    Скільки всього-? 5!
    2 фото- «акція одвєтова» АК у Сагрині.
    А решта? Голокост на Волині і в Польщі- 4 фото.
    Геноцид у Камбоджі і Руанді- 6 фото.
    Виглядає на те, що у «скажених кресов’яків» основний аргумент- горло, сльози і БРЕХНЯ. І у ІПН теж.

    «Шухевич і його банда»( дуже невдалий ваш вираз, можете зарахувати собі, як відповідь за «скажених кресов’яків») мала підтримку українського населення від початку до його смерті і до ліквідації останніх з ОУН-УПА.
    Проблема в тому, що на сотню підтримуючих знаходилося десять вже байдужих і один зрадник.

    Сотенний УПА Бистрий якраз по наказу Шухевича став курінним і пройшов рейдом по «гарячих точках»- в моїй місцевості це Червоногород і Бариш. І там і там був БІЙ сили з силою, озброєних з озброєними. І там і там були жертви серед мирного населення- побічні і невиправдані жертви бою. До різні чи геноциду це не відноситься.

    Це на основі чого такий висновок?
    Про двох, «книгоподібні творіння» яких я маю- знаю, що один «хай з Богом спочиває»- я з ним говорив ще до виходу його «скаженого маразму», другий- вивалює купу грошей в Тернопільський облархів в надії знайти підтвердження свого «старечого маразму». Творець «крику душі» у формі все страшніших і страшніших статей про Червоногород теж вже «у Бозі».
    Шукаю книжку ще одного «земляка» Хто він- зможу сказати, коли прочитаю.
    Який маразматик дав інформацію про моє і сусідні села, не знаючи практично нічого- не знаю, але в 2007 ще жив, раз дав.
    «Братець Ярек», який «об…..ав» своє село( правда, 20 років тому)- здається, вже в нього не з’явиться без ескорту поліцейського- йому вже доповіли сільські «агенти», що фото «перепиляного надвоє» і «спалених живцем дружини і сина» нам дав саме син – «спалений живцем», а приїхати мусить- прах матері згідно заповіту замурований у фамільному склепі діда- живий і здоровий разом з «братцем Яцеком», мелькає на екранах час від часу. А село зле- я розповсюдив по людях його «фекалії».
    А, може, приїдуть «братці» і бабахнуться на коліна задницею до фамільного склепа (так видно ціле село) перед людьми і скажуть- «Лихий поплутав! Простіть, якщо зможете!».
    Один такий вже приїжджав!

    Або в другому з того ж жанру- "Торг здесь неуместен!"

    Рівно стільки, щоб означити цю групу осіб.

    Я вже писав- я не маю бази, яку б я прийняв.
    Якщо Teodor Pauli щось знає- хай каже.
    З мене досить того, що я перетворюю у марення «VOLYN- 43» на крайньому півдні Тернопілля- в Заліщицькому та Борщівському повітах.
    А це- ТРИНАДЦЯТЕ МІСЦЕ В «РЕЙТИНГУ»
    І якщо я перетворю кожного 18 вбитого в кожного 72, а кожного 29 ідентифікованого в кожного 145- буду вважати, що

    ЗА СВОЮ ЗАЛІЩАНЩИНУ Я ВІДПОВІВ З ЧЕСТЮ.
    І ЗА БОРЩІВЩИНУ ТЕЖ.
    Перед поляками- бо "скажених кресов'яків", як і горбатого- МОГИЛА ПОПРАВИТЬ!
     
    ДВ762, Eugeniusz M. та Teodor Pauli подобається це.
  13. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Старші родичі наполягають, що колонія "на Рудці" таки проіснувала до 1944 року і те, що запалала вона разом із "мазурським" виселком.
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  14. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Колонія- так! Тобто обійстя. А осадники, які одержали під символічну оплату( здається- 80 кг зерна з гектара протягом 25 років)- ні!
    Значить на колонії були польські жителі- не осадники. От вони і залишилися, як у Костюшківці під Бураківкою, Білі Кошиловецькій під Слобідкою, Підчагрику і Підснітинці під Цапівцями.
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  15. Барражер

    Барражер Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Дуже цікава тема. Дякую всім співрозмовникам!
     
    Savoy13 та Eugeniusz M. подобається це.
  16. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Так тема не закінчена- співрозмовник щез.
     
    Барражер подобається це.
  17. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Що значить "щез"? Ніде я не щезав, просто покі що не знаю про що ще Вас запитати:)
     
    Барражер подобається це.
  18. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Про "параноїдальний синдром жертви з чистим сумлінням"
     
  19. Барражер

    Барражер Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Ви психіатр-криміналіст?
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  20. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Да нет спасибо. По телевизору подобного бреда хватает в виде сериалов!:)
     
  21. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    А в якому серіалі йдеться про півмільйона поляків у вермахті?
     
  22. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Владимир у Вас просматривается плохая тенденция в разговоре. Вы, так не заметно, пытаетесь убедить окружающих что вокруг одно говно и только украинци боролись правильно.
    Зачем Вам те поляки в вермахте? Они от Вас далеко-далеко. Вы лучше поговорите о том что к Вам так близко - о украинцах в вермахте.
     
    Останнє редагування: 30 тра 2017
  23. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    О-о-о-о!!! Прекрасно! Я аплодую!
    А хіба тема нацизму Дивізії "Галичина" не обговорюється на кожному НЕТ- перехресті?
    А гітлерівська українська поліція і її шуцманшафти не обгаджені з ніг до голови?
    У прорейховський УЦК Кубійовича не обслинений від Анадиря до мису Горн?
    Хіба питання про кількість ліжок і диванів у ВІП-номері Бандери у концтаборі вже перестало смердіти?
    Що правда,то правда- питання Дем'янюка як яскравого зразка концтабірних собак вже якось затихло- помер бідака, так і не одержавши на руки вирок- він був наглядачем концтабору чи його однофамілець і односельчанин.

    Звичайно, у мене тенденція. У вас- "плохая" для мене. У мене- "плохая" для вас. Я шукаю середину- реальну і для мене і для вас. Можливо і неприємну- для мене і для вас.
     
    Hamer2109 та Барражер подобається це.
  24. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Шановні, дотримуйтеся теми.
    Висвітлювати службу поляків, чи українців у Вермахті-СС та де-інде, - для цього існують інші розділи.
    Тут прошу фактажу по темі "фальшиві звірства УПА".
     
    Hamer2109 та Барражер подобається це.
  25. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Тоді- будьте здорові!
    Майже всі мої повідомлення тут- офтоп.
    Щось пояснювати про зв'язок фальшивих фото з фальшивою інформацією чи виправдовуватися не збираюся.
    Щезаю.
     
  26. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Шкода.