Епоксітка

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Krieger 2011, 22 січ 2012.

  1. Krieger 2011

    Krieger 2011 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    м.Стрий
    Комради а хто пробував такий вариант ? Взяти стружку з наждака бажано десь з виробництва, відсіяти його від каменя розмішати з епокситкою перед тим як наносити обезжирити. Після того як розмішав з епоксіткою, добавити затвердитель і наносити шпательом або чимось пластиковим. Після того (24 години)даний предмет можна обробляти як після шпакльовки підається без проблем або ще один вариант купити:http://www.superkley.com.ua/index.php/index/product/30
     
    1. Штатный оригинальный патронный ящик MG-34/42 с лентой на 250 патронов с макетами патронов. Ящик и л...
      8600 грн.
    2. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    3. Короб Максим Царь с холщовой лентой Состояние люкс Без ржавчины и окислов БА 1916
      9900 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Протяжки МГ, MG клейм нет оригинал
      300 грн.
    5. Короб патронів МГ 34 знаходиться в хорошому стані без проржавівших дірок, цілий. Не відкривався.
      1000 грн.
  2. sanek1941

    sanek1941 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    56
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна. Місто-Герой
    Точильный камень опиливаем напильником и будет вам стружка.
     
  3. Krieger 2011

    Krieger 2011 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    м.Стрий
    Метал від камня можна відсіяти магнітом :smile_6:
     
  4. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    Пробовали...для этого есть поксипол - та же эпоксидка, но обесцвеченная, выдерживает температуру нагревания до 120 градусов. Использовать для деталей под воронение - красиво не получится, можно использовать для деталей под покраску, так зачем заморачиваться, можно взять обычную шпатлевку с алюминивой пудрой, меньше труда затратите.
     
  5. Отто Шульц

    Отто Шульц Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    972
    Адреса:
    Киев Украина
    я тоже вставлю 5 коп----в прочности всех композитных материалов важную роль играют волокна-------посудите сами --длинна волокна 2--3 мм (к примеру), а образивные остатки это маленькие круглые фрагметты--они хорошо подойжут как наполнитель, а для прочности?????они не будут связаны между собой--- в автошпаклевках применяют волоконный наполнитель-- вот примерно так--а че совать в кле1 из волокон---не знаю-- лучше всего может подойти алюминевая стружка-- такая как бы продолговатая напоминающая волокна---может так
     
  6. Krieger 2011

    Krieger 2011 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    м.Стрий
    Инградиєнт можна давати любий чугун,алюминий,сталь,латунь епоксидна смола сама по собі витримує великі тиски і температури !